ULICE KRCATE SHITA?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.01.2021
0
5
3
26
Pozdrav svima, imam par pitanja na ovu temu pošto mi neke stvari nisu jasne. Ulice Rijeke su postale krcate prerađenog hašiša kojeg zovemo paški shit, popularan među nama mlađima, a vole ga i veterani. Imam i informaciju da ima i klinaca od 13/14 godina KOJI GA PUŠE SKORO SVAKI DAN! Probao sam ga i ja više puta, ali nisam lud za njim jer znam od čega se radi, skank je postao isprskan i nekvalitetan pa sam na albi za sad.
Što se tiče osjećaja nakon pušenja; tlak ti se spusti, ja sam se skoro srušio prvi put...I redoviti pušači se znaju ispovračati, high nije prirodan jer ti krene DOSLOVNO čim povućeš dim, a otpušiš se srkoz za 30-40 minuta ili odma nakon što pojedeš nešto. Ali nakon vrhunca imas neki blagi high još po pol sata koji je baš predivan (valjda od dopa). Ljudi znaju imat zvučne halucinacije; frend mi je čuo sirene,a znaju čut i da nešto zvoni ili samo jaki šum.
Naravno ima i ona stara narodna; Dođe otac doma uzme kćeri Play-Doh, uzme miris iz auta, otrov za štakore i par sredstava za čišćenje zahoda... pobaca to sve skuha i eto ti paškog shita. Na svu žalost priča nije daleko od istine, u većini recepata ima i ostataka od dopa, a dao bi se kladit da unutra nema ni T od THCa, radi se o čistoj kemiji.
Stvar koja me čudi je što nisam čuo da u Zagrebu niti gradovima u unutrašnjosti ima paškog (za ostale države Balkana ne znam, ali bih isto volio znati), a također znam ljude koji bi pušili svaki dan po jedan komad (oko 8-10 pljugi) nakon čeg stopiraju par dana i mozak im je opet u punoj brzini (pamćenje im se također vrati).
Znači li to da nije tolko paški loš kolko zvuči, pišite iskustva!! Volio bih čuti iskustva i priče od što više ljudi, a pogotovo od mladih Riječana (pišite ako ste sa Sušaka ili ste pravi Fiumani, ja sam iz predgrađa).
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Baš bezvezna tema. Baš baš. Zrela za groblje. Posadi menku i imaćeš najbolji kvalitet. Aj ćaos.
E...opet ja..setio se nečeg...
Koje je pitanje? Sem u naslovu, nigde ne vidim znak pitanja što znači da nema ni pitanja.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Whacky Tobaccy

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Aleee i više nikoga!::listomahanje::
:rofl:



Izvite me na spamanju pls. nahajpan sam danas :D


:respect: