Ulje i/ili kemoterapija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ima ko iskustva s ovim ljekom protiv raka. Specifikaciju ima lošu, puno neuspojava, a odobrili kao radi vise koristi nego štete.
yondelis
 

tri u jednoj

Aktivan Član
08.05.2015
48
285
53
56
München
Pozdrav svima.Zeljela bih ispricati situaciju u kojoj sam se danas popodne nasla.Moja prica je odavmo ispricana ovdje na vutri ..pa se stoga necu ponavljati.S obzirom na moju povjest bolesti i na sve terapije u protekle dvije godine nije nesto pretjerano neobicno da se jave ponekad problemi sa probavom ..i nakupljanjem gasova.I tako mi je moj Onkolog preporucio da posjetim Internistu i da sa njim malo poricam o tom problemu.Jer neznaju niti onkolozi bas sve....oni samo znaju eto ponesto o Karcinomu.Ali kako da se karzinom izlijeci ....e too..to neznaju Rece mi kako to mogu biti mozda priraslice koje smetaju normalnom radu crijeva.Ja, posto sam do saznanja da bolujem od kacinoma, i to u zavrsnom stupnju.bila kao dren zdrava...nisam imala razloga da posjecujem internistu..pa sam tako na slijepo odabrala kome cu da odem.I tako ispricam ja njemu zbog cega sam dosla..i da sam jos prije 1.5 godinu bila puna metastaza.Tj moja jetra.Ispricam ali mozda i bolje da nisam...Jer taj doktor me je gledao kao ludjakinju..ili naj blaze receno nekoga ko veoma nevjesto laze.Rekao mi je doslovno da to nemoze biti istina..jerbo da je stvarno tako bilo ja sada sigurno nebi bila ziva.Kada sam mu rekal da ja imam slike svega ..cd i sve drugo...rece on meni; ma to nisu bile Metastaze...to je bilo tko zna sta...mozda nekakve fleke koje su se povukle..Zasto mi nije povjerovao? JA ZNAM zasto! ZATO STO JE PREZIVLJAVANJE RAVNO 0.a ja sam prezivjela zahvaljujuci ullju.Rekla sam mu i to....ali on je samo gledao o mene kao u ludjakinju......je se takvo sto ne dogadja ...to jest nije se dogadjalo .Sa ovim postom zelim ponovno reci kako cak niti doktori nemogu povjerovati da se tako strasna bolest moze pobjediti.Sad se samo trudim svaki dan utimati 0.3 ml.Nazalost nemogu tu dotu vise podnjeti uzimanjem na usta ..nego sam nasla alternativno rijesenje.Cepice.Za sad funkcionira relativno dobro.Ponekad sam u jutro malo duze pospana...ali 2 salice zelenog caja i opet je sve u redu.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Napravi kapsule kako je herbal bob napisao. Jako jednostavno.
Trebas olivno ulje, sojin licetin z interneta i rso ulje. To pomjesas u vrucoj vodnoj kupki, stavis za jedan dan u zamrzivac, izvadis i ugrijes u vodnoj kupki. Pocekas, da padne temperatura na sobnu i brizgom napunis kapsule. Sigurno par puta bolje nego samo rso ulje.

Hebes doktore, neki so zatucani a neki idu s vremenom. A vecina zatucanih ima korist, proviziju od stanja kakvo je.
 

joe123

Aktivan Član
27.08.2015
153
518
63
Jer taj doktor me je gledao kao ludjakinju..ili naj blaze receno nekoga ko veoma nevjesto laze.Rekao mi je doslovno da to nemoze biti istina..jerbo da je stvarno tako bilo ja sada sigurno nebi bila ziva.
Ima vic na tu temu.

Znaš li razliku između doktora i Boga?
Bog je svjestan da nije doktor.


A ovaj tvoj dr je očito umislio da je bog :crazyd: . Srećom si mu došla sa vjetrovima, a ne sa kakvim ozbiljnim problemom. Trebala si odmah tražiti drugoga, a u ordinaciji ostaviti samo vjetrove :lol:

Čestitam za onih 0,3. Bolje preventiva, nego naknadno kukanje.
 

tri u jednoj

Aktivan Član
08.05.2015
48
285
53
56
München
Cill hvala za recepturu.Mislim da cu tako i napraviti .Nije lako sa 0.3 svakodnevno ici na posao, rjesavati sve druge svakodnevne zadatke kao poslije popijenog caja od kamilice.
 
09.02.2017
7
0
1
45
Da me se ne bi krivo razumjelo, ovo je i moje mišljenje.
Nisam se odlučio samo za ulje, nego i za ulje i za kemo.

Kako to funkcionira zajedno, kemo i ulje ? Dali jedno drugo poništava ?
Evo ovaj tjedan čekamo prvu kemo, jer do kvalitetnog i provjerenog ulja još nisam uspjela doći.
Bolničke pretrage prije kemo pa me zato nema na ovdje. Još i studentske obaveze.
Prodala sam fax. Idem na ispite i padam jer se potpisujem sa imenom tatinog sina koja mora proći. Novac imam spreman. Ako treba, prodat ću i sebe, lijepa sam. O živote.
Molim uputu koje sjeme naručiti. Ima ih kao naših političara.
 

joe123

Aktivan Član
27.08.2015
153
518
63
Pa, ja sam - na svoj rizik - pokušao, i nisam zažalio.
Ne mogu govoriti za tvoj slučaj.

Ako te više zanimaju moja iskustva u bolovanju, pročitaj temu "Metastaze na jetri". Cijelu temu sam napisao u obliku svojevrsnog dnevnika, sa idejom da osoba koja treba takvu vrstu informacija, dobije što više njih na jednom mjestu.

PS
Sram te bilo !!!
Usporediti one saborske nikogoviće i ovu svetu biljku je čista blasfemija.
 
09.02.2017
7
0
1
45
Pa, ja sam - na svoj rizik - pokušao, i nisam zažalio.
Ne mogu govoriti za tvoj slučaj.

Ako te više zanimaju moja iskustva u bolovanju, pročitaj temu "Metastaze na jetri". Cijelu temu sam napisao u obliku svojevrsnog dnevnika, sa idejom da osoba koja treba takvu vrstu informacija, dobije što više njih na jednom mjestu.

PS
Sram te bilo !!!
Usporediti one saborske nikogoviće i ovu svetu biljku je čista blasfemija.


a jbg,, ponekad se pitam na čemu li su oni - ili na čemu smo mi koji ih trpimo. ;)
 
15.08.2020
6
5
3
43
Pozdrav svima.Zeljela bih ispricati situaciju u kojoj sam se danas popodne nasla.Moja prica je odavmo ispricana ovdje na vutri ..pa se stoga necu ponavljati.S obzirom na moju povjest bolesti i na sve terapije u protekle dvije godine nije nesto pretjerano neobicno da se jave ponekad problemi sa probavom ..i nakupljanjem gasova.I tako mi je moj Onkolog preporucio da posjetim Internistu i da sa njim malo poricam o tom problemu.Jer neznaju niti onkolozi bas sve....oni samo znaju eto ponesto o Karcinomu.Ali kako da se karzinom izlijeci ....e too..to neznaju Rece mi kako to mogu biti mozda priraslice koje smetaju normalnom radu crijeva.Ja, posto sam do saznanja da bolujem od kacinoma, i to u zavrsnom stupnju.bila kao dren zdrava...nisam imala razloga da posjecujem internistu..pa sam tako na slijepo odabrala kome cu da odem.I tako ispricam ja njemu zbog cega sam dosla..i da sam jos prije 1.5 godinu bila puna metastaza.Tj moja jetra.Ispricam ali mozda i bolje da nisam...Jer taj doktor me je gledao kao ludjakinju..ili naj blaze receno nekoga ko veoma nevjesto laze.Rekao mi je doslovno da to nemoze biti istina..jerbo da je stvarno tako bilo ja sada sigurno nebi bila ziva.Kada sam mu rekal da ja imam slike svega ..cd i sve drugo...rece on meni; ma to nisu bile Metastaze...to je bilo tko zna sta...mozda nekakve fleke koje su se povukle..Zasto mi nije povjerovao? JA ZNAM zasto! ZATO STO JE PREZIVLJAVANJE RAVNO 0.a ja sam prezivjela zahvaljujuci ullju.Rekla sam mu i to....ali on je samo gledao o mene kao u ludjakinju......je se takvo sto ne dogadja ...to jest nije se dogadjalo .Sa ovim postom zelim ponovno reci kako cak niti doktori nemogu povjerovati da se tako strasna bolest moze pobjediti.Sad se samo trudim svaki dan utimati 0.3 ml.Nazalost nemogu tu dotu vise podnjeti uzimanjem na usta ..nego sam nasla alternativno rijesenje.Cepice.Za sad funkcionira relativno dobro.Ponekad sam u jutro malo duze pospana...ali 2 salice zelenog caja i opet je sve u redu.
Nova Sam ovdje pa ne znam jel mogu poslati privatnu poruku, ali bih Vam htjela postaviti par pitanja o Vasem oporavku. U situaciji sam slicnoj Vašoj i premisljam se dal' da idem samo s uljem ili da koristim i kemoterapiju uz ulje.