Ulje i karcinom (moje iskustvo)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2014
5
20
3
Ulje koristim već osmi dan.Moja dijagnoza je carcinom dojke. Uz ulje koristim i hladno cjeđeni sok:cikla,mrkva i jabuka,hladno cjeđeni sok aronije,noni,i imuno-G.Primila sam hemoterapiju i herceptin(prvu dozu) i dosta dobro sam to podnijela. Namjeravam početi koristiti kapsule artesiminina,vitamina B17 i graviole,pa su potrebni savjeti o eventualnoj nesnošljivosti ovih pripravaka.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
puno onkoloshkih pacijenata koristi kombinaciju ulja i B17 -i josh nisam chula da je netko imao ikakvih problema..
graviola i ulje-takodjer nisam cula da moze izazvati ikakve nezheljene reakcije.
jedino shto o gravioli znam da shiri vene=spushta tlak..te da bi trebalo pripaziti ukoliko imate nizak tlak..ili..ukoliko vech uzimate neke od ljekova.

+ dobrodoshli i josh bolje se snashli :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sasvim sluchajno mi je poznato od kojih sorti je ulje ( komunicirali smo preko drustvene mreze..odakle sam gospodju i pozvala da se pridruzhi forumu.podjeli svoja iskustva-i kao pacijent-korisnik ulja..ali, i kao medicinar. ).. sorte su blue widow i NL ( sensi seeds ) - takvu info su dobili kada su uzimali ulje.
 
09.11.2014
5
20
3
Deseti je dan prosao kako koristim ulje. Jos uvjek sam na dozi velicine jednog zrna rize. Od petka planiram preci na punu dozu,te u tom smislu trazim savjet i postavljam pitanje:"Sta je bolje,da konzumiram punu dozu jednokratno prije spavanja ili u tri obroka tokom dana?" Drugo sto pomalo muci je sto povremeno imam lagane ali dosadne napade kaslja. Ima li to mozda veze sa konzumacijom ulja ili je u pitanju nesto drugo
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Definiraj mi punu dozu?
Tri obroka tokom dana... Lakše se podnese....
Kašlja se ne sjećam, to je nešto drugo u pitanju.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mozhda bolje 1/2 zrna ujutro i 1/2 u podne i 1 navecer..cisto 2-3 dana dat organizmu da se privikne malo..
ili varijanta sa 1 zrnom oko podneva i jednim navecher..pa nakon par dana ubaciti 1/2 zrna ujutro-2-3dana..i onda 1-1-1
cisto da pokushate izbjechi cjelodnevnu omamljenost...u sluchaju da vam ne smeta osjechaj omamljenosti od ulja ( ili .dapache..svidja vam se )..doza mozhe biti i vecha-agresivnije krenuti.
ipak..ne znam dali bih preporuchila RS kolichine..( to mi se ipak chini malo previshe -tj.teshko se podnosi )
- kashalj se kod mene nije pojavljivao.


( nisam znala da se graviola vishe ne mozhe nabaviti u RH - navodno nije dozvoljeno u zemljama EU ...jucer sam ostala lagano iznenadjena..a jedino objashnjenje u bio apoteci je bilo kako misle da to ima veze sa uskladjivanjem sa EU..nije mi znala rechi shto bi mogaobiti razlog.tj.shto im je kod graviole i njezina djelovanja neprihvatljivo ili sumljivo )
 
01.09.2014
71
163
33
Držim fige!
moji prijatelji koji su se izborili sa rakom toplo preporučuju da ojačaš imunitet sa IMUNOFAN i ZEOLIT, ukoliko vec moraš na hemoterapije.

Takođe mislim da LDN pomaže, samo moraš da imaš ovo u vidu:
"However, a general observation should be of use:
The only type of contraindicated medication when taking LDN at the same time is any narcotic-containing Rx, because LDN will block it. People who are already dependent on a narcotic/opioid medication can develop severe withdrawal symptoms after taking their very first LDN dose."

E sad, da li THC ili CBD ulje koje koristimo potpada pod ovo "prepisani lekovi koji sadrže narkotik"? Da ne bude kontraindikacija....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Mazar je pisao o tome tj.svojim iskustvima sa LDN i..koliko se sjecham..uzimao je kanabis uz LDN
a ovo shto pishu ...to se odnosi na npr.opioide..tj. pojednostavljeno..ekipa koja uzima analgetike koji su opioidni ( o drugim narkoticima ovdje ni nema smisla govoriti )..mogu imati problema sa LDN ..jer..blokira djelovanje takvih narkotika..pa dodje do "krize" .

zbog toga mislim kako se ovo upozorenje ne odnosi na kanabis..tj.da neche biti nezheljenih kontraidikacija ( mozhda pokoja zheljena..hahha..ali..mazar vjerojatno zna vishe o tome )