Ulje i karcinom (moje iskustvo)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.12.2015
12
35
13
Da li neko ima iskustva sa lijecenjem karcinoma terapijom LDN i THC ( jedan dan LDN, drugi dan THC i tako naizmjenicno)? Interesuju me nuspojave, posto osoba koja je trenutno na toj terapiji prolazi sve, od mucnine, do vrtoglavice, slabosti itd.
 
09.06.2020
20
32
13
42
Jeste stara tema ali mozda bude od koristi nekom da zna . Ljudima koji ne konzumiraju alkohol a koji koriste ulje koje se dobija pomocu alkohola a ne pomocu neke druge metode, izaziva kasalj prilikom konzumacije ali je i to prolazbog karaktera jer kada se organizam navikne nece vise biti kaslja mozda nakon mesec dva dana konzumacije .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
10.08.2020
5
0
1
Izvinite, nova sam na forumu, molila bih da mi neko pomogne oko preračunavanja doza. Moja mama koristi ulje oficinalnog proizvodjača iz Makedonije, koje sadrži 1200 mg thc i 1200 mg cbd na 120 ml. I pored toga cbd 10%. Doziranje je u kapima, 3 puta dnevno, počeli smo od doze 2,5 mg thc na dan, sada smo na dozi 15 mg thc i 75 mg cbd dnevno. Ja sam baš puno čitala na forumu, ali ne mogu da napravim paralelu izmedju ovih doza koje ona koristi i 1g koji se spominje kao terapijska doza. Napominjem da mi idemo vrlo postepeno, mama je baš loše, (pre par meseci operisala karcinom želudca, pre operacije imala 3 hemio, posle operacije nije mogla na hemio zbog kaheksije ima 42 kg). Ima metastaze na jetri i u medijastinumu. Ovo ulje nam je jedina nada, ona je već na palijativi, daju joj samo morfijum...
Ja samo ne znam da li količina do koje smo stigli ima neku terapijsku vrednost, pošto ne znam koliko dnevno mg thc i cbd treba da se unese ?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Pozdrav i dobrodošli na forum, tu smo da informacijama pomognemo savjetom koliko možemo! Dnevna doza thc kanabinoida, u slučaju težeg oboljenja, bi bila oko 700 miligrama thc-a dnevno. Kad se priča o gramu ulja dnevno tu podrazumijevamo da je ulje kvalitetno i da ima 60-70% thc-a, to bi značilo da u gramu ulja ima 600 do 700 miligrama thc kanabinoida. Ta količina razrijeđenoga ulja koje vi imate sa 1200 mg thc-a bi bila doza za dva dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Сјај
10.08.2020
5
0
1
Pozdrav i dobrodošli na forum, tu smo da informacijama pomognemo savjetom koliko možemo! Dnevna doza thc kanabinoida, u slučaju težeg oboljenja, bi bila oko 700 miligrama thc-a dnevno. Kad se priča o gramu ulja dnevno tu podrazumijevamo da je ulje kvalitetno i da ima 60-70% thc-a, to bi značilo da u gramu ulja ima 600 do 700 miligrama thc kanabinoida. Ta količina razrijeđenoga ulja koje vi imate sa 1200 mg thc-a bi bila doza za dva dana.
Hvala Vam! Obzirom na mamino stanje to je nemoguće..A znači li nešto što sadrži i cbd? Njega dajemo trenutno 75 mg?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Cbd je koristan dodatak uz thc ulje, njega se može uzimati i u večoj dozi jer nije, ili je vrlo malo, psihoaktivan.
 
09.06.2020
20
32
13
42
Moja supruga je bila na morfijum karcinom dojke sa metastazama po celm telu ... i kada smo krenuli da koristimo ulje kanabisa ostavila je morfijum i jos dosta drugih tableta koje su joj dali u medicini bola. Niko od doktora nije verovao da neko u njenom stanju moze bez tih tableta da izdrzi ali ne samo da je izgrzala nego su sve sve metastaze uredno povukle i iz medijastanuma i sa limfi itd itd , ja bih te rado posavetovao sve sto ja znam ali pravila foruma zabranjuju da se ostavljaju kontakt podaci tako da je to nemoguce. Pa postavljaj jedno po jedno potanje na forumu pq cu polusti da ti odgovaram iz mog iskustva. @Family67 pozz
 
09.06.2020
20
32
13
42
Za kilograme ne brinite moja supruga je cim je krenula sa uljem odmah pocela da dobija kilograme i apetit se dobro popravio. E sada za te oficijalne proizvodjace ne znam ali ako krenem prostom logikom sve sto se pusti preko apoteka da se kupuje po mom skromnom misljenju ne moze da valja, nego ako si u mogucnosti ti to ulje odnesi na neki institut (u bg ima vinca institut) i uradis analizu ulja da vidis koliko % thc se nalzi u tom ulju. Ja sam svoje ulje sam pravio i kada sam nosio u institut analize pokazale 91.3% thca sto cisto sumnjam da ce ti i jedna drzava, vlada ili apoteka dozvoliti da kupis legalno. Znam dosta ljudi sto su kupovali iz apoteka ulje i nije im nista pomagalo, mozda im je to taktika kao i sa Teslinim RiF uredjajem namerno puste lose kopije da bi se ljudi “uverili” da to nista ne pomaze. supruga se leci na Istrazivackom institutu u LA koji je vec jednom pre par godina napravio odlican lek za kancer koji je bio dostupan samo za vreme trajanja studije na kojoj je moga drugarica ucestvovala a kada se pokazao ucinkovit neka frma je otkupila sva prava na taj lek i nikada se nike pojavio na trzistu dostupan za kupovinu

@Family67 zelim ti svu srecu i spreman sam da pomognem tebi i tvojoj mami koliko je u mojoj moci

Pozz
 
10.08.2020
5
0
1
Hvala ti puno Popajx4! Ulje koje koristim ima 1200mg thc i 1200 mg cbd na 120 ml, tj 10 mg thc i 10 mg cbd na 1 ml. Doktorka je mami odredila da povecava dozu svaka 2-3 dana po 2,5 mg thc na dan. I ona je od danas na 17,5 mg thc + 90 mg cbd ( jer ima još jedan preparat koji uzima koji sadrži samo cbd) na dan, pOdeljeno u tri dnevne doze, s tim što najveću količinu thc dobija uveče pred spavanje. Po šemi koju smo mi dobili, ide se do najviše 100 mg thc i 250 mg cbd na dan. Nama bi ovim tempom trebali meseci da stignemo do te doze, a to je i onako mnooogo manje od onoga što mi je jedan član napisao da je potrebno- 600 do 700 mg thc!
Mama je poprilično uspavana, jede osrednje( samo tečnu hranu može, 4 obroka dnevno, teško hoda, veoma je iscrpljena i slaba, i baš dosta vremena spava....Počeli smo pre 2 nedelje sa uljem, ja sad ne znam kad bih mogla da očekujem prve efekte bar što se tiče bola i apetita?
 
09.06.2020
20
32
13
42
draga @Family67 , odokativno bih rekao sa se tu radi o 10-15 % ulju kanabisa. Moj savet ti je da ti probas to ulje na sebi pa da vidis kakvo je dejstvo! Ja sam probao pre nego sto sam zeni davao i kada me spucalo nisam znao ni ko sam ni gde se nalazim nisam mogao ni do toaleta da odem...e ja kada sam zeni poceo sa dajem a imala je metastaze na kostima, kosti su se raspadale to su nesnosivi bolovi bili, ona je vec treci dan prestala da uzma morfijum, jurnistu i sve ostale tablete propisane iz medicine bola i apetit jos se povratio nakon 4-5 dana tako da ja predpostavljam da se radi o veoma malom procentu thc u ulju i zato su vam i rezultati izostavljeni. Uzmi probaj ti to ulje ako te ne obori i ne umrtvi veoma jako slabo onda da ce i mami znacajnoje pomoci . Ja sam zeni davao 91% ulje koje joj je u velikoj meri pomoglo i u kratkom periodu
 
10.08.2020
5
0
1
draga @Family67 , odokativno bih rekao sa se tu radi o 10-15 % ulju kanabisa. Moj savet ti je da ti probas to ulje na sebi pa da vidis kakvo je dejstvo! Ja sam probao pre nego sto sam zeni davao i kada me spucalo nisam znao ni ko sam ni gde se nalazim nisam mogao ni do toaleta da odem...e ja kada sam zeni poceo sa dajem a imala je metastaze na kostima, kosti su se raspadale to su nesnosivi bolovi bili, ona je vec treci dan prestala da uzma morfijum, jurnistu i sve ostale tablete propisane iz medicine bola i apetit jos se povratio nakon 4-5 dana tako da ja predpostavljam da se radi o veoma malom procentu thc u ulju i zato su vam i rezultati izostavljeni. Uzmi probaj ti to ulje ako te ne obori i ne umrtvi veoma jako slabo onda da ce i mami znacajnoje pomoci . Ja sam zeni davao 91% ulje koje joj je u velikoj meri pomoglo i u kratkom periodu
Hvala , moraću tako da uradim da vidim šta se dešava...