Ulje i srcani mozdani udar masnoca pritisak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.474
163
Thiaoouba Prophecy
marihuana ulje posle srcanog udara i mozdanog
Imao mi djed mozdani i ruka mu je u defektu ne moze nista snjom ''mrtva je"
Da li ulje i od koje sorte pomaze makar malo

Nena mi ima masnocu i pritisak visok pomazel ulje?
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.474
163
Thiaoouba Prophecy
:crazyd: ven u ovom slucaju nije ljepo ispast frajer ccc ja samo zelim pomoc svojim najbliznijim jer ih volim i sve bi dao za njih da svaki dan mogu snjim provest u ljepoti a ne da gledam kako ih bolest uzima a ima lijek za te bolesti.
Kad samo vidim djeda kako se pati s rukom itd dusa me boli...

No coment
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
mislim da je ven hteo da kaze da ne upadate u trip da je ulje svemoguce, tesko da moze da ozivi "mrtvu ruku" kod starog coveka
Niko ne tvrdi, da je ulje vsemoguče. Dejstvo je jedno, ulje pomaže kod ogromno bolesti.
Da li može oživiti mrtvu ruku, neznaš, dok ne probaš.
Meni so kazali doktori, kada sam povrijedio ruku. Pocepani živci na ruci. Doktori so posle operacije rekli, da ču
osjećati prste tek za 5 sedmica, jer trebaju živci, da se zarastu, oporave. Ja sam se tada smješkao. Čim sam došao
kuči, počeo sam uzimati rso ulje. Za tri dana, sam osjećao ruku, prste. Tako, da ulje radi. Sam imam takvo lično iskustvo.
Treba uzeti u obzir, svaki čovjek je individum i različito djeluje na svakoga. Ja ga prepuručujem svima, za liječenje i
preventivu.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma sve jasno cill, nisam imao nameru da nipodastavam vrednost ulja. samo ti njisi imao slog, a kod sloga dolazi do odumiranja celija u nekom delu mozga. ako je taj deo zaduzen za motoriku nekog organa, sumnjam da tu ulje moze pomoci. vredi probati ako se ima ulje, samo mozda je trebalo probati ranije, to sto kazes preventivno, jer pre sloga su obicno prisutni odredjeni simptomi koji najavljuju isti.
@VenloNL - to si vec napisao u drugoj temi istog autora al je neko izbrisao, da ne imenujum sad :) u svakom slucaju ubuduce cu se uzdrzati da napisem sta mislim da neko misli
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bandit and RAOZA.

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ako u mozgu odumiru ćelije i poveznice između ćelija, rso ulje pravi nove poveznice i nove ćelije.
Zato ljudi različitijo odreagiraš na terapiju. Nekome puno pomaže, nekome manje. Veći efekti se
primjete tek za mjesec i više dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
02.05.2016
85
230
33
Iako mi je ovo struka i nagledao sam se ne samo mrtvih ruku vec i odumrlih polovica tijela i izgubljenog govora pa sve do vegetacije, nisam imao prilike vidjeti dal konoplja u bilo kom obliku pomaze nakon mozdanih udara, mislim da moze pomoci ako ostecenje nije velko, ali ako je bio jaci i nastalo je vece ostecenje mozda moze ublaziti ali ne moze sastaviti ni zivce ni dobiti povezanost pa da napravi neki most preko rupe ili zaobilazni put... Ima ljudi koji su prezivjeli nekoliko mozdanih pa nemaju posljedice, sve ovisi u kojem dijelu mozga je doslo do zacepljenja i koliko je steta velika, a da ne govorim da bi sa tim dijelom tijela trebalo svaki dan vjezbati jer u vecini slucajeva dolazi do kontraktura odnosno do okostavanja zglobova posto nisu u funkciji...

Chill postepeno odumiranje zivcanih stanica i poveznica nije isto kao i ishemija dijela mozga i potpuno gasenje tog dijela u roku 5 minuta
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
02.05.2016
85
230
33
Udar dolazi zbog zacepljenja zile, dal to bilo radi nakupljanja masnoce na stijenci zile ili otkidanjem tromba ili pritiska npr tumora ili visokog tlaka... Tak da tu vjerujem da moze pomoci posto djeluje na cirkulaciju i tlak, ali tu je uvijek ali jer tijelo je savrsen stroj kad radi kak treba, kad jedan kotacic zakaze, cijeli stroj izlazi iz pozicije savrsenog rada i moze doc do milje problema zato je recimo tesko dijagnosticirati svaku bolest ili simptome bolesti kako treba jer ima tisucu bolesti sa istim simptomima i malim varijacijama sad je recimo kod njega u ovom slucaju doslo svakako do manjka samopouzdanja, jer vise ne moze se ni oprat bez tudje pomoci, ne mize se obuci... Tu dolaze i psihicke promjene, tak da vise se ne baziramo na prevenciji drugog udara sad moramo pokriti jos nekoliko stanja i mogucih bolesti za koje sam siguran da ulje moze pomoci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.