Ulje i testovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.05.2015
4
2
3
Pozdrav ekipa, već dugo lurkam forumom i upijam vaše znanje te se tek trebam odlučiti za vaše poduhvate i nabaviti box.
Moje pitanje je povremeno znam zapalit, ali večeras sam prvi put probao ulje, jednu kapljicu od prijatelja, tek sam se kasnije sjetio da za 5 dana idem na redovni sistematski u firmi gdje me testiraju na drogu. Ima li itko informaciju vidi li se to u urinu i koliko ostaje?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
povremeno znam zapalit...
Ima li itko informaciju vidi li se to u urinu i koliko ostaje?
povremeno konzumiras i do sada si prolazio testove, osim ako ovo nije prvi?
ako je vec tako, moze ostati i do nekoliko meseci.
pocni da trazis novi posao. ne mozes se ocistiti za par dana.
ali, sistematski pregled nije drug test, ili sam ja nesto pobrkao?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
07.05.2015
4
2
3
povremeno konzumiras i do sada si prolazio testove, osim ako ovo nije prvi?
ako je vec tako, moze ostati i do nekoliko meseci.
pocni da trazis novi posao. ne mozes se ocistiti za par dana.
ali, sistematski pregled nije drug test, ili sam ja nesto pobrkao?

Zadnjih par godina od kako idemo u polikliniku sunce na godišnji redovni sistematski svaki put potpisujem da odobravam korištenje urina u svrhu testiranja. Malo sam se raspitao kod kolega koji se rokaju sa svačim i svi kažu nikad ništa tako da se nadam najboljem.

pet dana pred test na kom te testiraju na drogu ti zaboravis da ides na test i urokas se uljem. stavrno van pameti.

Jelda, nekad znam iznenaditi sam sebe.
Da sam se bar urokao, samo sam bio malo smireniji nego inače...

Da,ostaje dugo.Deri vodu,vodu i jos malo vode.A taj dan deri jos vode,pisaj pet puta,sesti u casicu i moli se bogu.To mora biti u kontiunitetu,nema zastoja veceg od 15,20 min

Ispirat ću ja to sad za 1 maj samo ne sa vodom.

Hvala vam svima na pomoći.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Zadnjih par godina od kako idemo u polikliniku sunce na godišnji redovni sistematski svaki put potpisujem da odobravam korištenje urina u svrhu testiranja. Malo sam se raspitao kod kolega koji se rokaju sa svačim i svi kažu nikad ništa tako da se nadam najboljem.
aha, pa onda to nije drug test nego obicni sistematski/zdravstveni pregled, na koji svi mi idemo jos od malena, za vrtic/skolu, pa vojska, pa posao... do penzije.
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Meni je frend bio neki dan na sistemackom za posao vatrogasca u javnoj ustanovi i isto tako je potpiso da moze test urina na supstance ,a on nije frulu izvadio iz usta zadnjih 10god. I nakraju od tolke paranoje nista niti su oni testirali niti je on pao evo radi vec 7dana . Tako da moze bit da ce te testira, a i ne mora . Ili ako si vec u tolkoj paranoji nek ti se popisa neko drugi stavis to u kurton i samo prelijes .:)kako bilo da bilo zelim ti svu srecu da prođes:thumb:
 
07.05.2015
4
2
3
Lječnički prošao ko i svake godine uz napomenu da moram skinut par kila, naravno opet sam potpisao da odobravam test urina na supstance. Za sad mi nitko ništa ne govori, a onog šupka iz zaštite na radu izbjegavam u širokom krugu i gledam ispod oka :D

Pretpostavljam da oni obavljaju taj test samo ako dobiju uputu od firme, tj ako se šef ili netko žali na čudno ponašanje ili nedisciplinu na poslu i takve stvari. Ipak je to malo pre skupo testirati svakoga....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Joe1234