Ulje kanabisa - molim za savjet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2015
48
129
33
Glede opširnosti....
A kaj ja znam....
Kad trebam bit, jesam....
Kad je nešto za me važno, a moglo bi biti i za druge....
Nastojim pomoći i sebi, i drugima na ... najbolji?, kakav već način.....umijem, kad, kako, kome, bla, bla.
Kad nemam kaj za kazat.......onda me ni nema....šutim....i čekam, bolje, iskusnije i pametnije....da ja njih slušam i upijam...........ili možda procijenim, kako ni oni nemaju pojma?!;) ... sve moguće
Teme, situacije, ljudi.......sve ti to kod mene utječe na opširnost i/ ili, sažetost.....
A ljubim oboje....takav sam tip......u samoći se punim za društvenost....jedno bez drugog ne ide, Sklad nužan! (a kad se on poremeti, dolaze bolesti...:(tuga, jad i nevo'ja)

...

Sa zlatnog sam prešla na neko novo, drugo....različito....odnosno, ponešto različitije od svih do sada......stvar je u pripremi, tj. načinu, koliko sam upućena....no, ne uzimajte me zdravo za gotovo....jer, premalo sam upućena.......imam drugih briga.....a za ulje...kazah već, brinu se drugi....dobri drugi, pametni, vredni.
...tek sam od jučer na novom.....tako da još nemam po tom pitanju ništa novo i pametno za prijaviti....
Ono tzv. exzlatno, morala sam s vremenom poprilično povećati dozu.........porad tegoba.......
Šta ja znam.....ne ide to baš.......kvazi astma mi je prošla.....gušenje je ostalo......?.....ne znam, valjda je u štitnjači problem jer, ........osjećam ju ko' knedlu u grlu i prsima.......
Morat ću to istražiti.....kad prođu ovi vikendi i blagdani.........
Smanjila sam dozu Euthyroxa....sad bumo vidi... Tek od danas, tako da ni tu nemam zasad još niš' posebno za prijaviti........
Rano je to sve još, rano, a ja brate već od svega umorna i iscrpljena.....
Trebo bi mi jedan pošteni, dugi godišnji....Odmor od svega......baš kao i vama;)

Odo.............javim se.......kad bude nekih bitnijih promjena glede ulja, tegoba....i čitam vas....u vašima...
Simpatičan, na pol opširan, i na po šutljiv;) Moj put....kiss:love2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
28.05.2015
48
129
33
Pitanje!

Imam kremu...za lice...biljnu, na bazi lavande...na kutijici mi piše 50 gr...puna je, nova...dobra je, ručno spravljena od još uvijek "moje" tzv. osrednje:D fitoterapeutkinje...

Imam problema s kožom....osjetljivost i sve u tom stilu...štitnjača uzrok.......i kad se manifestira....mažem i do 4 puta na dan....pomogne.....kad nemam problema, ne mažem....

Sad....ja bi stavila malo ulja u tu kremu i sve dobro izmješala:)
Koliko ulja da stavim?:whato::
U zrnima riže molim odgovor/e;) ili....što jednostavnije:D prosim, please (tipa ono....vrh šprice tj. veličina vrha šprice...pola tog vrha....ili kako već, vama ostavljam....profićima:clap:: bitno da se razmemo...a ak' ja vas ne bum, javim se ope')!

I još nešto....sad se sjetih!
Imam i jednu kremicu za otečene kapke....porad distireoidne orbitopatije...isto porijeklo...od iste žene, protuupalna je, biljna, ne znam sastav....mala je, na kutijici piše 10 gr....(na isti način ju i koristim....kao prethodno navedenu...mažem kad moram, kad ne, ne....ova mi malo slabije i manje pomogne, neg' već spominjana).
I sad sam si mislila....možda?! samo Možda:zvizd: staviti u tu malenu, od 10 gr, pola zrna riže....a u ovu drugu, veću, od 50 gr....shodno s tim...2 i po zrna riže?!...
Tak' nekak'....pa evo, savjetujte, plizz.....jel' u dobrom smjeru razmišljam...il'?!
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ja koristim dozu od 1 ml na 100 ml baze koja moze biti od puno stvari pa neka ti je to neki orijentir jedino prije nego sve zamijesas uzmi jedno zrno i isprobaj dali ce se sjediniti sa kremom koju hoces koristit da se nebi slucajno desilo da se ulje nemoze izmijesati sa tim sto mislis koristiti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima
28.05.2015
48
129
33
Gušenje mi je od štitnjače...došli nalazi hormona...opet hipertireoza...
Pozitivno je to što smanjujem dozu lijeka za nju, tog shita od umjetnog hormona...sa 75 mg na 50...ulje zaslužno....nadam se dobru i dalje...
Ovo novo ulje koje pijem...dobro je....vrlo slično tom kojeg sam pila do sada, zlatnom..
Ove druge stvari...zasad niš' posebno, borba...nastavlja se.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Pratim ove vaše ispovjedi več neko vrime i ne mogu a da vam ne zahvalim na njima. I neka je opširno, svaka sitnica je bitna. Ja vam samo želim izrazit potporu u vašoj borbi, jer ako je život borba vi ste na prvoj crti obrane a mi smo daleko iza.
A ja san misli da imam zdravstvenih problema a sad znan da sam bi u krivu.
S mojim problemima se da živit i uživat u životu, bez obzira na povremene neugodnosti. Znale su bit i ozbiljnije ali nebitno jer ne traju dugo.
Ja vam nemam ništa pametno za savjetovat, to več rade ljudi pametniji i predaniji cilju.
Želim vam svu sriću u životu i znan kako je teško održat optimizam u takvoj situaciji ali nemojte se predavat ni za živu glavu!
Nebi više spama temu, samo san ti dat koju riječ podrške koje su i meni u bolesti puno pomogle.
Pozdrav :). :wave:
 
28.05.2015
48
129
33
Hvala ti puno....Srce :love2:si...i to The big one;) Cijenim! Svaku tvoju riječ.......koja Iz njega izlazi. ... i pritom moje puni... :wave:HVALA TI A LOT!
....malo snagice za dalje, potrebne snagice...u pravi čas, od pravog tebe, jer mi danas...i nije baš lak dan.............:(
...drži se i ti...u svome......točno znam o čemu govoriš.......i da znaš......i ja se sa sjetom sada sjećam takvih svojih dana i vremena........kada je bilo dobro......kada se uz manje povremene probleme.......čist fajn dalo......(ono što je sada tako teško, a mora se...) živjeti.
 
28.05.2015
48
129
33
Ja koristim dozu od 1 ml na 100 ml baze koja moze biti od puno stvari pa neka ti je to neki orijentir jedino prije nego sve zamijesas uzmi jedno zrno i isprobaj dali ce se sjediniti sa kremom koju hoces koristit da se nebi slucajno desilo da se ulje nemoze izmijesati sa tim sto mislis koristiti
Sjedinilo se....isprobala malo, kako me uputi....Hvala! (mislim da je baza cink...sa primjesama lavande i ljekovitog, ne znam, I'm not sure, nebitno)
...mislim da ti je omjer dobar....ti znaš iz iskustva kakav je, mislim na djelotvornost....tako da, svaka čast....neka ti pomaže i dalje.....
E sad....mililitre pretvarati u grame...i nije baš izvedivo....jedno mjerna jedinica volumena, drugo mase...
....ali malo sam uspoređivala količinski, onako na oko...i kaj ja znam...recimo dec vode (100ml tekućine, nečega već tekućinastog, kako god u toj količini, ma čisto za usporedbu)...je nešto malo veći u odnosu na moju kremu od 50 gr...velim, na oko....u težini su stvari bitno drukčije, krema naravno teža (bit će zbog te guste cinkaste baze, čega već)...ne zbog ambalaže, već sastava....jer gledah i neke druge kreme, kutijice, itd.
Pa ajmo reći...da bi za tu i takovu moju kremicu....možda? trebalo ići, nešto malo manje nego u tvoju....možda recimo nekih...0.7 do 0.8 ml...tak' nekaj........
Sve u svemu, hvala ti, pomogao jesi, orijentir dao....
Nisam baš sigurna da ću se sada u to upuštati....jer, samo jednog špriceka imam (2 ml)...........a druge, nove pošiljke su mi zasad upitne....
Tak' da vidjet ću još, razmislit....ipak mi je oralna konzumacija zasada važnija i nužnija....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Pretvaranje ulja iz mililitra u grame bi bilo 1g je 1.1 ml priblizno kako me sijecanje sluzi al davno je to bilo kad sa mijerio;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima
28.05.2015
48
129
33
AlsoDakleM.
:upiii:
Fala, agaiN.

Ipak ne bum sad na osmozu....:D ALI, moj tim mi obeća...čim prije! Možda već i na idućoj......berbi?!?;).........we'll see
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339
28.05.2015
48
129
33
Izdepilirala sam se uspješno toplim voskom!
Žile nisu bolile, plavile, osule se....(vaskulitis, upala krvnih žila i to)...
Eto. Jedna dobra vijest.
Mislim...može mi se još javiti neka reakcija do jutra, al'...čist' sumnjam, kad je sad ovako sve lijepo i uredno:)
...
A zašto vam to sve divanim?:whato::
Pa Stog Jer Je ULJEEE Zaslužno.
1:0 za uuu ljljlj eee
Vaskulitis, G(ubi se):udarac::objesen:

Ali, pomalo....bitka je dobivena, no ne i rat!
Provjera, vremena, liječenja....svega još.....treba, za jednu....podmuklu NEizlječivu bolest...! (tak' vele...:murija:) A mi im....NEvjerujemo:ajnstajn:
...
 
28.05.2015
48
129
33
Doživotno su mi zabranili depiliranje toplim voskom!
Jedino ako pijem po njihovoj preporuci doživotno antimalarik!
Onda bi kakti mogla isprobat....ide li to ili ne.......
Ne pijem klorokin (antimalarik)! (još! a nadam se da ni neću nikad! Osim možda protiv malarije kao pripremu za neko daleko putovanje:p recimo!)
Ločem ulje:sun2:
....i naravno.....svaki pomak, pa i najmanji....mi bolesni, osjećamo:love2: kao najveći!
Zadnji put ljetos....kad sam se depilirala na isti način...........sve ovo što sam sad pisala da nije bilo........tada je bilo:confused::eek::plac:
mario339, Stipe i Stastopojo:respect:
 
28.05.2015
48
129
33
Još jedan maleni uspjeh!
:)
Pa da se pofalim;) kome ću, ak' ne vami:p
...
Ulje....BRAAVOO!:clap::

Prelazim sa 50 mg lijeka za štitnjaču na 25! Jupi ja jeeeeee*:love2: (ne onako sama od sebe, mislim na smanjenje doze, već....dokazala znanost, krf;) hormoni, vrijednosti i tako to)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Kako je lipo pročitat ovakve novosti, ko da je moje zdravlje u pitanju:)
Još jedna mala pobjeda na putu ozdravljenja. To daje snage za dalje, još života čeka da se u njemu uživa!
Bravo, hvala ti! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima and CilI