Ulje multipla i ja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nisu neuki, oni so javni sektor u svojoj nirvani javnog sektora.
Sistematski to rade. Krše prava, lazu, traže izgovore, apriori kažu
ne. Fanatici javnog sektora. Zao mi, tako je. Probao sam to.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Dodjite kod nas jer je po novom legalizirano u Sloveniju hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ALI SINTETIČKI THC koji košta sa bjelim receptom nešto više od 700evri za mjesec dana mi smo država a ne vi, MI IMAMO SINTETIČNI THC LEGALNO a mogu si ga gurnuti u dupe i mislim da bi mi i tamo napravio jako štetu, kad bi kazala idiotski bi uvredila idiote nemam rječi a svi sve znaju 3/4 zdravih to konzumira na takav ili nakav način a mi nesmemo jer smo BOLESTNi i farmacija neda na nas se služi a na zdravima ne tamo služe samo dileri moja država odnosno oni koji je vode su iz SVEMIRA a mi se nedamo pritišče javnost svaki dan jače jejejejejejejeje ako čemo mi biti prvi kod legalizacije hahaha vam obečam da svi dobite šta trebate

podpis i pečat
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Data

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
To, sto so legalizirali sintetički THC i farmaciju u Sloveniji,
to je za bolesne ljude lose. To je bilo pred izborima, jer so mislili
kako so ljudi glupi i da ce na izborima dobiti puno glasova.
Dobili nisu nista političari, jedino teze ti se je braniti na sudu jer
ce da kažu, da možeš dobit u apoteci.
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Evo i ja da se javim i da za sam početak napišem :respect:. Stvarno si hrabra ,istrajna i mogo bi ti napisati još milojon komplimenata ali nema svrhe! Pritisak mora postati jači, radijo, televizija, novine! Bombardovanje lažnim informacijama, sistemski to rade, ceo scenarijo oni već imaju! Još jednom svaka čast!!!!!!:vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo
17.02.2015
17
69
13
50
PAZI NJIH!!!
Nema suđenja! Kao ajde ajde sve pet, ali bolje da vas ništa ne pitamo. Kako to misle?! Kako ćemo sada na sud?! Šta opet moram saditi i opet zvati policiju i opet cijeli cirkus?! Za nas očito vrijede neka druga pravila.
Uzgred budi rečeno dobila sam odgovor od ministarstva zdravlja. Ista priča: sve pet, radi što hoćeš, ali mi ti nećemo dati papir da bude sve crno na bijelo. Šta to znači da mogu saditi i nikom ništa?! Malčice sam zbunjena. za sve koji boluju od ove moje gadarije, počela sam piti proteine od konople (KOJI SE MOGU KUPITI LEGALNO U HR) Znat ću vam reči koliko pomaže za par dana (pretpostavljam), pa ako pomaže... pa smislit ćemo nešto kako da do toga dođu svi kojima treba bez obzira gdje žive.
Dakle, da sadim ili ne? Šta da radim? Pas maters!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tpaketc2c

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Zrela si osoba. Najbolje znas sta ti je ciniti, samo, nemoj traziti potencijalnog krivca za moguce neuspjehe.

Inace, postoji praksa da se bolesnicima nesluzbeno odobrava upotreba kanabisa u svrhu lijecenja ili kao pomocno sredstvo pri lijecenju. U tvom slucaju nema zloupotrebe, ali ako drugog navedes da uzgaja ili koristi kanabis, onda te mogu tuziti za podstrekivanje i navodjenje na zloupotrebu.

Sretno pri lijecenju i svako dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tpaketc2c
27.02.2015
4
19
3
50
Eto, dragi moji supatnici, skeptici i ostali. Ja pobijedih! Sjetite se koliko je malo vjere bilo, ali evo nas ipak na cilju. Muž je oslobođen, jer je " posadio zabranjenu biljku iz izrazito plemenitih pobuda!" - rekoše na sudu. Vjerojatno neki još ne vjeruju - ne morate, sve ću vam još javiti kako stvari budu napredovale. Pusa svima i čujemo se!
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Cestitam za oslobadjajucu presudu.

Ali , u nas na Balkanu uvijek ima neko ali ,kako sam ja skontao taj cijeli slucaj ,niste dobili nikakvu odluku crno na bijelo da smijete saditi i praviti ulje ?
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
sad je pravo vrijeme za traženje dozvole za sadnju, nije ilegalno, a ne može se kupit ;)
 
27.02.2015
4
19
3
50
Dajte mi malo vremena, bit će i to! Sada sam prvo morala doći do prave informacije, jer kod nas na Balkanu nikad nije dobro, pa su krenule priče: plaćat će se preko 4000 kn - netočno, dobit ćemo samo sintetske proizvode - netočno, Prvo ćemo se morati prijaviti policiji - netočno,lijek će se početi distribuirati iza nove godine - netočno. Dakle, kao i obično ljudi pišu i govore svašta uključujući i novinare i to se odmah prihvati kao istina. Rat za sadnju sam već pokrenula. Ne mogu ništa obećati, ali nadam se najboljem. Drugi rat koji mi je jednako bitan jest da se i proširi spektar bolesti kod kojih pomaže konoplja. Najvažnije mi je da ako dođemo do sadnje, bolesni ljudi ne shvate to kao odličnu ideju da si sami prave lijek, jer koncentracija mora biti visoka što ne možemo znati bez laboratorijske kontrole, bilo bi bolje da možemo uzgajati, a da netko drugi radi ulje (OPG) ili takvo nekakvo riješenje. Borim se i dalje čak i za one bolesne koji se nisu oglasili, ali ipak pristojno pljuju od nezadovoljstva. Dajem sve od sebe i vjerujte ije lako, ali u nadi je spas. To me vodilo prije, pa neka me vodi i dalje.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Za to ne trebaš laboratorijski nalaz. Mogu se kupiti testeri, da tretiraš potencijal ulja i pokaže par kanabidoida. Mada ne vidim smisao za to ako sam uzgaja i radiš ulje.
Samo terajte, uzgoj i konzumacija je čovjekovo lično pravo i oni to bezobrazno krše niti uvažavaju sadašnje zakone po tom pitanju.
 
27.02.2015
4
19
3
50
Molim vas, ako itko može pomoći. Treba mi popis bolesti koji se mogu liječiti uljem i ako je moguće linkovi ili bilo što vezano uz istraživanja za te bolesti i ulje! Hvala u naprijed.