Ulje multipla i ja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.02.2015
4
19
3
50
Hvala ekipo za linkove. zadnja informacija je da će se uvoziti sirovina i pripravljati u apoteci. O.K, ALI koja kvalitweta, koji postotak THC.a i CBD-a to je velika tajna našoj vrloj struci. Jučer sam bila na neurologiji i napali me noji doktori da šta ti citiram: debili čekaju više sa proizvodom na policama. Onda je krenuo cijeli niz potanja: koje sorte, koji postotci, kako dozirati... tgrista čuda kao da sam doktor nauka. U svakom slučaju mogu freći da ovdje u Puli jedva čekaju i da se jako ljute, jer je negdje zapelo i naravno izvrijeđali su državu jeko prostoi pa neću ponavlhjati. Nikad nisam čula doktore da toliko psuju. U hrvatskoj je bio problem dobavljača sirovine, pa sam ga našla (francuska firma koja čeka samo zahtijev lječničkog povjerenstva. Sutra zovem opet moje cijenjeno ministarstvo da zajedno prutegnemo tu komisiju. Zadnja informacija je da će se kuhati po apotekama, da će dio cijene pokrivati socijalno, a dio ćemo probati riješiti preko centra za socijalnu skrb. Ako cijena bude veća od 100 kuna mjesečno (što mogu kad sam darežljiva!) , onda opet sadim u 2 mjesecu. Novinari jedva čekaju da sve snime, a policiju ću redovito informirati o rastu biljki da znaju kad trebaju doći čupati. Hi.hi! Pažljivo me slušajte što vam sad govorim. Ako sam dotjerala do ovdje, valjda možete pomisliti da nisam baš potpuna naivna budala. U mom selu ima više šume i livada nego sela i kuća i ljudi. Selo je na mojoj strani i imam stražu na svakoj njivi. Bit će to sve dobro, ali moram voditi legalni rat, kako bi se stvar riješila do kraja i onako kako mi hoćemo. Ja u životu još nisam izgubila ni jednu bitku pa valjda neću ni ovu. Posebnu snagu su mi dali neurolozi, koji su u potpunosti na našoj strani. Hvala vam svima na podršci, hvala vam za linkove i ako se netko sjeti kojeg pametnog pitanja za ministarstvop neka mi javi, pa ću ujutro pročitari prije nego ih zovem- Pusa svima i dajte Jači smo od sudbine!!!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Drž se Minja.......
zahebi farmaciju, nisam ni dilerima dao para već hrpu godina, ne dam ni ovim legalnima dilerima, 100 kn mi je puno, desetina mirovine
.... oni što nas ne vole..........
 

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
Halo ljudi, eto i mene na ovim vedrim stranicama!
Pa što bi čovjek rekao? Muž i ja smo prošlog proljeća tražili dozvolu za sadnju i naravno da nam je nisu dali, pa smo posadili svejedno i sami sebe prijavili kako bi nam netko i službeno i javno rekao zašto ja ne mogu dobiti lijek i gdje se izgubilo pravo izbora! sad čekamo suđenje, pa ćemo vidjeti! Ono što mi je sad problem je kako doći do ulja visoke koncentracije po pristupačnoj cijeni. Iz Mediccanne Holland su mi na poklon poslali jednu dozu tko kaže da ne djeluje - LAŽE!!! Ili možda ja lažem kad hodam i kad gutam bez teškoća ili živim kao da sam potpuno zdrava? Mi ćemo se svakako nastaviti boriti do kraja, ono što mi je problem je što me ljudi zovu svaki dan i traže pomoć, kontakte, informacije, pa ako itko zna nešto neka javi (ako boga zna!), jer daleko je više bolesnih nego što se misli, a za MS treba visoko koncentrirano ulje!
Eto toliko za početak, pa se čujemo opet! Živi i zdravi bili


ako vam nije skupo meni je mž kupio u sloveniji bez naših doktora u zagrebu platio je 170 eura imam ga već 1,5 tjedan a nisam potrošila
ni pola bočice
 
Poslednja izmena od urednika:

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
ako vam nije skupo meni je mž kupio u sloveniji bez naših doktora u zagrebu platio je 170 eura imam ga već 1,5 tjedan a nisam potrošila
ni pola bočice
,

molim te da li znaš da li je kvalitetnije ulje iz slovenije ,muž mi je kupio, ili ono iz kućne izrade koje ima više kanabinoida, 3 tjedna pijem iz slovenije i ne osjećam poboljšanje
 
Poslednja izmena:

FantomSB

Aktivan Član
10.10.2012
275
691
93
41
@evome
Ovisi za šta koristiš ulje, za koje poteškoće. Moraš znat da ulje nije lijek od koga će sve biti super ( kako tvrde neki huaniti i ini drugi)
Ali pun k stvari pomaže od psihe do tremora i još dosta toga. Ali nikako nije lijek od kojeh češ zabravit na ms.
I savjetujem ti da ne rokaš ulje po shemi RS-a jerbo to nije dobro za ms.
Problem sta će te doza od 1g dnevno razvalit. Rs tvrdi da se spavanjem lijećimo ali je problem kod ms-a što nebi smjeli provodit dane u krevetu, to svaki ms-ovac zna
 
Poslednja izmena od urednika:

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
hvala samo me zanimalo da li je ulje iz ljekaarne iz slovenije bolje
od ulja kućne izrade
mjesec dana ga pijem i nema rezultata:banana123:

molim te koliko ima kanabionida u ulju iz kune radinosti a koliko
iz ljekarne iz slovenije
znaš li razliku
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ulje iz ljekarne u Sloveniji ne valja. Nije to hasis ulje. Trebate hasis ulje po metodi Rick Simpsons. Vlastiti uzgoj i pravljenje ulja.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Treba se informirat. Na forumu sve piše i u adekvatnim temama se može pitat.
Hasis ulje u Sloveniji nije legalan. Jedino crni trg a tamo nikad neznas sta dobiješ.
Zao mi, zasad je tako.
 

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
imam multiplu pijem ulje kanabisa
nije mi puno pomoglo molim te za savjet
koliko dugo se pije molim odgovor
ako može opširan HVALA