Ulje-oralno ili analno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.08.2015
25
2
3
32
Pozdrav svima,

Hteo bih da ovde podelite svoja iskustva sa mnom vezano za koriscenje ulja-da li je efikasnije oralno ili analno i kako ga analno koristiti-u kojim dozama za fazu privikavanja?

Unapred hvala!
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Nemam iskustva, al negdje samna forumu procitao da se oralnim unosom iskoristi 6-20%, a analnim 85-100%.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Analno se koristi prilikom unosa velikih kolicina ulja i naravno ako je rak debelog crijeva i slicno. Mislim da nisi naveo bolest od koje se lijecis sto donekle moze biti povezano sa nacinom unosa.


procitao da se oralnim unosom iskoristi 6-20%, a analnim 85-100%.

Sta se iskrosti konkretno? Znam osobu koja veliku dozu ulja ne moze da podnese oralno ali analno moze.
 
31.08.2015
25
2
3
32
Nisam bas upucen u temu, pa sam napisao samo ono sto sam procitao ovdje na forumu.
https://www.vutra.org/threads/analno-konzumiranje-ulja.10959/
Navodno se analnim doziranjem efikasnije apsorbiraju kanabinoidi.

Ljudi ajde pomoc, koliko ulja sipati u jedan cepic za analnu upotrebu?
Brat je drugi dan na ulju, uzme oko pola zrna, za oko pola sata ga spuca san i onda spava sat-dva, ali citam da je ulje efikasnije koristiti analno. Koliko da ulja stavimo u cepic?
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako je tek drugi dan ja bih nastavio sa mali dozama oralno pa kasnije presao analno da mozes uporediti. Zapisuj dnevnik svaki dan sta je primio i kako osjecao. Kada predjes na analno opet ista procedura sa istim dozama pa uporedi kako se osjecao itd. Mada neke stvari djeluju i van osjecaja ali barem ces imati neki uvod u pricu.

Nepotrebno je ostavljati ista pitanja na dva mjesta.
 
Poslednja izmena:
31.08.2015
25
2
3
32
Nov sam tu pa ne mogu da se pokupim, ne zamerite.

Hvala!

Pozdrav!

Ne treba citirati ako odgvaras na post iznad. St.
 
Poslednja izmena od urednika:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Tropico je probao analno haha sa tim nekim kapsulama i uljem.Nesjecam se tocno ali mislim da je rekao ..nikada vise.
Hocu reci da se cini puno jace nego oralno.Predpostavljam da je to vazno .
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
jesi siguran opa cupa? od drugarice tata je poceo sad analno da uzima preko dana, da bi uspevao da obavi dnevne obaveze, a uvece pred spavanje oralno, upravo iz razloga zato sto ga manje puca analano, navodno "ne stigne do glave"... kao razlog za analno uzimanje je naveo i sticanje tolerancije, to jest, da bi ga oralno manje pucalo kasnije...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
OC, changadmt je u pravu, daleko manje puca analno. Osobno nisam probao, ali znam iz razgovora s nekim drugim ljudima.
BTW ko zna koliko je Tropico istisnuo:zvezda::....
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
to su još male doze, k0liko toliko podnošljive, ne znam detalje, koja bolest?
BTW Vutragenjo ti je već rekao;
"Ako je tek drugi dan ja bih nastavio sa mali dozama oralno pa kasnije presao analno da mozes uporediti. Zapisuj dnevnik svaki dan sta je primio i kako osjecao. Kada predjes na analno opet ista procedura sa istim dozama pa uporedi kako se osjecao itd. Mada neke stvari djeluju i van osjecaja ali barem ces imati neki uvod u pricu."
 
02.11.2015
2
0
1
39
Zdravo svima!
Unapred hvala svima na odgovoru..
Nova sam na forumu pa se nadam da necu napraviti neku zbrku sa mojim pitanjima..

Naime,otac mi je oboleo od mikrocelularnog karcinoma pluca,i pre dve nedelje je prosao prvu hemoterapiju.
Pristao je vrlo lako i na ulje kanabisa,koje smo uspeli brzo pronaci(iz Holandije) i odlucili se na rektalnu upotrebu.
E tu sada nastaju problemi "tehnicke" prirode.
Cepice smo napravili sa kokosovim uljem . Napravili smo kolicinu za prvih 7 dana (2,1 ml ukupno za 7 dana-3x dnevno-sto znaci 0,1ml po cepicu)
Prvi dan je prosao potpuno ok-tj bez ikakvih nus pojava,ali uz problem da se cepic prebrzo istopi i jednostavno deo izadje van,ne stigne do organizma uopste.
Drugi dan je tata podnevnu dozu odlucio uzeti oralno-i tu nastaje problem.
Imao je vecinu nus pojava o kojima sam vec citala na forumu ali ono sto nas je sve jako uplasilo je veliki pad pritiska.
71 sa 53 i puls 104
Inace tata ima 69 god i pati od visokog pritiska i pio je lekove za to(sad vise ne pije)

Da li je takav pad pritiska nesto sto se cesto desava i da li je zabrinjavajuci?
Nus pojave su mu trajale 24 sata,jedve je dosao sebi..Najgore od svega je sto se toliko uplasio,da sada ne znamo kako da ga opet ohrabrimo da koristi ulje.

I da li neko zna najucinkovitiji nacin aplikacije putem analnog otvora?
Posto oralno uzimanje ocigledno tesko podnosi.

Nadam se da nisam bezpotrebno detaljna i unapred vam se zahvaljujem na savetima!
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Uzmite kakao maslac i sa njim napravi a cepice sa kokosovim prije upotrebe stavi 5 min u zamrzivac i onda ces ga uspiti ugurati prije nego se istopi
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Pad pritiska je normalan pogotovo kad osoba uzme vise nego moze podnijeti sto je se desilo i vama i obratite paznju na oralno unosenje treba biti barem 3 puta manja doza od analne da nebi doslo do prebacivanja (onako otprilike sto varira od osobe do osobe) sretno sa lijecenjem i tu smo ako sto zapne a mozete otvoriti i dnevnik konzumacije da ostane za slijedece koji se pojave sa istom bolescu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI