Ulje vs. karcinom pluća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.08.2015
9
5
3
33
Pozdrav ljudi, molim vas za savjet.

Ocu mi je dijagnosticiran rak ne-malih stanica, neoperabilan, kreće se u suzbijanje redovnim putem. Bombardirana sam informacijama iz medija/okoline o utjecaju marihuane na stanice raka, pa vam se obracam jer smatram da ste osvjesteni, vise informirani od nekog lijevog piskarala.
Kemoterapija i zracenje je neizbjezno jer tumor nije operabilan, korak smo unazad jer moramo doci na pocetnu poziciju u kojoj oni njega vade van. Kakva je ucinkovitost ulja za vrijeme kemice?
Ako makar drzi apetit i pomaze protiv bolova, dovoljno. Sanse su takve kakve jesu, ne ocekujem cuda nego fer fajt.
Sumljiva sam prema ponudama poznanika jer ne znam pozadinu ulja. Najperspektivnije mi se čini naručiti od frenda iz amsterdama, ulje indice, u toj verziji: koje sorte/ koje kombinacije preporucate?
O doziranju ćemo kad dode vrijeme, zasad sam se skoncentrirala da ne nasjednem na prvu i uzmem nešto što bi bilo poželjno izbjeći.
Serajte mudrosti, dajte sta znate. Kazem hfvala :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Situacija je ozbiljna doktori ce pokusati sa kemo to smanjiti da bi mozda dosli do toga da bude operabilan jedino je problem to sto sa kemo ubiju i ono malo snage koja je ostalo covijeku al to je ono sto se nudi pa sad uzmi ili ostavi.... ako si u mogucnosti nabaviti kvalitetno ulje sigurno ce pomoci vjerovatno vise nego kemo samo je pitanje koliko je zahvaceno i koliko mu medicina daje vremena ako ima vise od 6 mjeseci cuda su moguca i sigurno se necete predati samo nabavi dobro ulje koje ce ga opusti i dati sansu organizmu da uspri napredovanje i ako to uspije mozada dobije sanusu da se izvuce...imas ovdije vecinu informacija o ulju koje ti trebaju za pocetak a za ostalo smo tu da rijesavamo kako se situacija bude odvijala
https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/
 
24.08.2015
9
5
3
33
Sad cu pročitat threadove. Otvorih još jednu u moru tema o raku, jer mi je information overload, trebao mi filter. Hvala na linkovima.