Ulje za dijaliznog bolesnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Shakalmo

Aktivan Član
20.05.2020
53
384
53
Pozdrav, majka mi je dijalizni bolesnik, preslabi bubrezi i evo već treću godinu ide na dijalizu, pored toga pojavila joj se difuzija pluća, hipertenzija pluća (povišen plućni tlak) a uz to sve je i visokotlakaš i ima oštećen srčani zalizak, znači hrpa problema ali dosta se jako i dobro nosi i bori s tim. U 10. Mjesecu ove godine bila je pozitivna na koronu te je i tu pretrpila jaku upalu pluća s obe strane i iz toga se izvukla. Posljedica toga je ostala velika iznemoglost i strašno je muči nesanica doslovno ne spava po čitavu noć.
Danas bi sestra trebala posuditi kanabis ulje od prijatelja, iskreno ne znam kakvo je niti kvalitet, znam samo da ga on troši i da mu pomaže.
Sada bi mi bilo drago kad bi mi neko mogao dati odgovor da li ona smije uzeti neku manju dozu ulja pored svih navedenih problema, bar da se proba naspavati koju noć.
Hvala unaprijed.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Pa neka joj sestrin prijatelj preporuci koliko da uzme. Ako vec koristi.
Uz takvu dijagnozu, bojim se da ju ne bi previse/dodatno uznemirilo.
Ili, druga varijanta... probajte/testirajteulje jedno od vas dvoje.
Barata se kolicinom od velicine zrna rize kao nekom mjerom kod konzumiranja.
Njoj bi sigurno to bilo puno za prvi puta. Ako je ulje dobre kvalitete.
 

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
Napravi joj analne čepiče, za početak po 0,1ml ulja na čepič...ima na forumu o izradi itd.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Iz mog iskustva THC je najbolje opcija za spavanje i jos uz to ima puno dodatnih stvari na koje utjece i poboljsava kvalitetu zivota. Sto se tice doziranja uzmi zrno rize kao mijeru ali u vasem slucaju ja bi isao na mikro doze sto bi bilo jedna desetina zrna na samom vrhu cackalice mrvica i to joj nece napraviti nista ali krenite 3 dana sa takom dozom jednom dnevno (navecer) i kad se uvijerite da joj nije stvarno nista ubacite jednu istu takvu dozu ujutro i opet par dana i kad vidite da podnosi ubacite trecu dozu i tako se zadrzite mijesec dana na mikro dozi i tad bi trebali vidjeti odredjenje pomake u kvaliteti sna i zivota . Ako imate strah probajte tu mikro dozu sami da se uvijerite da vam stvarno nemoze biti nista i onda joj slobodno dajte jos bolje da ni nezna tako iskljucujete psiholoski faktor ako je osoba koja ima strah od uzimanja "droge" koja je prisutna kod starijih.. ovo je doziranje vec isprobano i ja bih sigurno pokusao ne mozete nista izgubit mozete samo dobiti a za sve sto vas muci posaljite mi poruku ili jos bolje pisite tu da ostene za druge sa istom dilemom a tu smo da pomognemo koliko mozemo.
 
Poslednja izmena: