Ulje za nesanicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2012
13
0
0
49
pozdrav svim forumasuma,
zelio bih napraviti ulje za moju mamu koja pati od nesanice,
pored nesanice ima i ceste glavobolje koje su uzrokovane pretpostavljam zbog ljekova koje uzima,
ima i prosirene vene tako da je cesto bole noge a i sve ostale kosti sto ih ima u sebi,
mislim da bi dobar san dosta toga izljecio a samim time i smanjio potrebu za tabletama,
koju sortu bi mi preporucili da posadim i kako doci do sjemena?:thankyou:
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
nisam sigurna dal smem da reklamiram da ne zaradim neku bananu, al u ljubljani imas dve prodavnice, poguglaj malo "grow shop"
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Bez obzira što si tu radi humanog razloga, nemoj ovako propitkivati, jer nije ovo vutra servis za noobove koji se nisu voljni malo upoznati sa tematikom nego traže da im se sve na tacnu servira.
Imaš čak i u svojoj zemlji za naručit sjeme, samo se malo potrudi i nađi. I da, prek neta! Pa u 21. stoljeću živiš jbte xD
Ponuda i potražnja sjemena su strogo zabranjene na forumu iz razloga što je ilegalno u većini zemalja bivše yu. Pročitaj Pravilnik Vutra Organizacije
Dakle, on topic:
Kad malo proguglaš cannabis seeds, naći ćeš razne proizvođače i inozemne prodavače. Možeš čak i od njih direkt naručiti, al nemoj sad reći da sam te ja to savjetova-tvoj izbor.
Proizvođači sjemena ponekad navode medicinsku namjenu, pa ti neće biti problem naći nešto. Prouči malo to sve, ima i ovdje na forumu puno korisnih informacija, pa odlući što ćeš.
Iz osobnog iskustva, mogu ti reći da su indica dominant sorte dobre za laku noć :)
 
13.01.2012
13
0
0
49
zlo&naopako je napisao(la):
Bez obzira što si tu radi humanog razloga, nemoj ovako propitkivati, jer nije ovo vutra servis za noobove koji se nisu voljni malo upoznati sa tematikom nego traže da im se sve na tacnu servira.
Imaš čak i u svojoj zemlji za naručit sjeme, samo se malo potrudi i nađi. I da, prek neta! Pa u 21. stoljeću živiš jbte xD
Ponuda i potražnja sjemena su strogo zabranjene na forumu iz razloga što je ilegalno u većini zemalja bivše yu. Pročitaj Pravilnik Vutra Organizacije
Dakle, on topic:
Kad malo proguglaš cannabis seeds, naći ćeš razne proizvođače i inozemne prodavače. Možeš čak i od njih direkt naručiti, al nemoj sad reći da sam te ja to savjetova-tvoj izbor.
Proizvođači sjemena ponekad navode medicinsku namjenu, pa ti neće biti problem naći nešto. Prouči malo to sve, ima i ovdje na forumu puno korisnih informacija, pa odlući što ćeš.
Iz osobnog iskustva, mogu ti reći da su indica dominant sorte dobre za laku noć :)
procitao sam stvarno dosta toga na forumu,ali nisam imao pojma za zabranu reklamiranja i tako toga,sory necu vise,
sto se tice narucivanja jesmo u 21 stoljecu,ali ipak preko neta mi jos pored svega procitanog djeluje malo opasno,da je u pitanju neka teza bolest riskirao bih bez razmisljanja,a kad vec spominjes nabavku u mojoj zemlji jel moze neka uputstva preko mail-a,[email protected],ako i ovaj nacin nije primjeren isprike unaprijed.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
U Sloveniji se semenke više ne prodaju jer su zabranili od 1.1.2012 najbliže je Graz (Avstrija) tamo je dobra trgovina ali previdnost je mati modrost kola ostaviti negdje drugje i pešake u trgovino jer sve snimaju.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
u sloveniji nema više prodaje sjemenki. ne obazirite se na to što piše na internetu, pisalo je i na plotu...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
nije toliki problem naručit preko interneta, još uštediš goriva za 200 kn i sve obaviš za sat vremena (naručivanje i transakciju u banci, ako tako misliš platit)
 
13.01.2012
13
0
0
49
PowerSeed je napisao(la):
jeste i sve je bilo ok, ali mislim da ti je vec odgovoreno da oni vise ne salju...
onda je neka prevara u pitanju,juce sam dobio mail da mogu naruciti,i imaju svu ponudu sto stoji na stranici,mozda samo rade internet prodaju a trgovina je zatvorena,ne znam
 

San

26.12.2016
7
1
1
40
Zdravo,ja takodje patim od nesanice i pijem sedative,vrlo rado pih prestala sa time.Interesuje me da li mozete da mi preporucite neke sajtove gde da narucim seme.Vidim da ste pisali jos 2012..Hvala unapred pozz...