Umor...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
verovatno si strpao previse u glavu pa ce trebati malo vremena da se sve to slozi na svoje mesto...

Ali bre momci i devojke ja ni jednog/u nisam cuo odnosno procitao u zadnjih mesec dana kako izjavljuje da je zivot lep da mu je zivot ispunjen da je srecan samo zato sto sunce sija i sto moze da oseti jesen oko sebe...

Pa ja bre spavam po 4-5 sati dnevno jer mi zao da provodim zivot spavajuci, sve mi je nesto dan kratak za sve ono sto bi zeleo da uradim,pa srecan sam kada iz cista mira nagovorim sebe da idem sumom pored reke setati i biti u prirodi sam sa svojim mislima,divim se svakom drvetu koje raste i ulepsa moj zivot svojim postojanjem,radujem se svakom dolasku mojih prijatelja pa makar to bila i svakodnevna kafa...VOLIM BRE DA ZIVIM

imam problema ali se divim zivotu i ne bi zeleo da imam zivot bez problema i ovakvog malog a slatkog saplitanja kroz njega

aj i ti se malo opusti jer nista se ne resava za 1-2 dana ma koliko ti sebe na to terao i ubedjivao da mozes...

relax :wink:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ma da to je samo -faza
uobièajena za mlade i urbane tipove,najèešæe studoše...ili bilo koje druge koji moraju stiæ rokove
ali vjerovo il ne proðe i to, mislim ne proðe samo po sebi proðe ak radiš na tom,
vidiš kak neznlca nauèio da uživo u pravim (nerijetko) malim stvarima
nauèi bit zahvalan u banalnim stvarima kao npr. sunce, zrak, drveæe, zvuke nove jeseni, nove zime, nove ove, nove one,
ili probaj onu obrnutu psihologiju mislim da se to dade naæ u zen-budizmu
budi zahvalan sto si opæe jedan od onih ljudi koji izlaze na ispit.,
ok to te nece dovesti baš do wall streta al ja se tam uopæe ne bi ni nalazio
ovaj mir koji osjeæam od boga mi je predobar da mi ga "wallstreat" ukrade,

znaj da
"kada posrne junak pasti neæe jer ga jahve za ruku pridržava"
 
GloSS_ZelenKy je napisao(la):
Ovih sam dana èitao postove našega Hepi_žirafonsa ... odricanje, samoopažanje i o ovisnosti...
Pokušao sam to na neki naèin primjeniti na sebi,ali jednostavno nisam u stanju! :?

Molim te ne brini se oko tih stvari, žirafa je svoje textove ionako pokrao sa gro razlièitih blogova. Misli i razumijevanje æe doæi sami, najbolje misli koje sam osobno imao su došle sasvim spontano.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
TrTveT je napisao(la):
GloSS_ZelenKy je napisao(la):
Ovih sam dana èitao postove našega Hepi_žirafonsa ... odricanje, samoopažanje i o ovisnosti...
Pokušao sam to na neki naèin primjeniti na sebi,ali jednostavno nisam u stanju! :?

Molim te ne brini se oko tih stvari, žirafa je svoje textove ionako pokrao sa gro razlièitih blogova. Misli i razumijevanje æe doæi sami, najbolje misli koje sam osobno imao su došle sasvim spontano.

Ne, žirafa nije tekstove "pokrao sa gro razlièitih blogova". Istina, u tim postovima neki odlomci su od A.D.Mello-a...a ovako i onako sam veæ to spomenuo.
 
Ma žao mi je što sam išo rušit nirvanu al kopiranje je tema na koju sam jako osjetljiv, imam neka èvrsta uvjerenja pa me to malkec grize...
Obeèajem da æu dati sve od sebe da ne dopustim da me takve stvari iritiraju.
PUSA!
 
24.11.2006
1
0
0
To se i meni desava,tako se osecam!Dokazano je da od se od trave gubi motivacija,koncentracija...U opste,svi moji drugovi imaju iste simptome.Jedan moj drug,i ako nije propalitet pao je godinu...Naravno na nekog to jace utice,a na nekog slabije.
 
24.11.2006
1
0
0
To se i meni desava,tako se osecam!Dokazano je da od se od trave gubi motivacija,koncentracija...U opste,svi moji drugovi imaju iste simptome.Jedan moj drug,i ako nije propalitet pao je godinu...Naravno na nekog to jace utice,a na nekog slabije.