Underground---Russian snow&Kosher kush---400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Nekakvi prvi dojmovi ::lulamira::...

Russian snow -Nije nešto jako mirišljava,nemam pojma,nekakav neutralni okus i miris ali jako lijepo klizi niz grlo kad se puši :joint2: Rad je jak i ugodan,vrhunac sporo stigne ali dugo traje. Dobra je ako si doma uz neki film,za pred spavanje,dok mi na poslu ne paše taj efekt,poglupavim malo pa zaboravljam napraviti nešto ili odlutam u neke druge dimenzije :let:... Zadovoljan :thumb:
DSC01151.jpg

Kosher kush- Upravo ju testirao pri pisanju ovog posta. Izuzetno jakog mirisa i intezivnog okusa,neznam opisati okuse pa neću...ugl. Rad je jak i mozak je aktivan baš kako treba,osjeća se lagana težina na očima,opušta ali nije baš da lijepi za kauč,vjerovatno jer je ubrana sa puno mutnih,premalo amber trihoma :bocni:: Trava od koje se možeš fino napušiti i ostati koliko toliko aktivan i koristan u kući ili na poslu (na poslu tek moram probati) :D
Opet zadovoljan :thumb:
DSC01129.jpg

Eto toliko od mene i podruma,ništa više pametno nemam za reći pa može lagano katanac kad netko tko ih stavlja vidi ovo... Ni' preša :razvaljen::

Ostajte/postanite zdravi i veseli :respect:
:vutra:
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ma de Koser za po danu,aktivan...ne more to tako,ne more:Dili zakucava u krevet ili ne valja:Dnema trece:D
Edit;
..ima...nije jos sazrila;):thumb:
Odlicno je to...uzivaj:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-