Unexpected sativa club-vertical scrog by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.05.2012
8
0
0
33
Planiram i ja uzgajati Haze pa me ovaj dn.posebno interesira. ovo je sada znaci 5.tj.bez gnojenja i jos dva tjedna ce biti u vegetaciji sigurno, pa me interesira dali bi se mozda moglo izgurati vegetaciju bez prehranjivanja ili.....
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
brate ovo izgleda perverzno. Jedina stvar koju bi ja drugacije napravio je ta da bi je poceo motat prije ili bi je topirao dok je jos bila mlada, u svakom slucaju da potera jos koju granu da imas sta savijat prema unutra! :)
U svakom slucaju tipka rep + ceka da se osusi pa da je klinem opet :) samo tako dalje
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ima li pomaka frende? Kontam da je sada vec djungla kod tebe :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
pozdrav.Nocas sam stigao sa godisnjeh "odmora "toliko sam se odmorio da sam odlucio da vise neidem na godisnji jer poslije njega budem ...umorniji i siromasnijii treba mi tri tjedna da se vratim u normalu...jedva cekam ponedjeljak ....hrpu konja i volan ko stol za cetvero...
images.jpg
[/URL][/IMG]evo sada par slika ....Bizo neznam dali je djungla ali se zeleniiiiiiiiiiiiipoz DEDEsljedeci put cu napravit mali osvrt na proteklih 8tj Hesi,peroksi,flushanje i ostale zanimljivosti.za sada toliko pozdrav
DSC04179.jpg
[/URL] upload picture[/IMG]
DSC04176.jpg
[/URL] image host[/IMG
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pa to te ja pitam...napredak je očigledan a može to uskoro i na cvjetanje da ti ne prešiša mrežu ;-)

koliko ima zafrkancije sa circular scrogom u usporedbi sa običnim?

da se malo nadovežem na tvoj godišnji...skužio sam da mi u zadnje vrijeme more uopće ne odogovara...dodjem na plažu...ispržim se na suncu...djeca vrište, ljudi me gaze, nemreš se okrenut kolka je gužva...i onda otkrijem prošle godine mrežnicu...ma savršenstvo...koje more jebote...obavezno otići ko već nije...belavići, gornji donji zvečaj, generalski stol...sorry na offtopicu ;-)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Marco Polo (dobri duh)moga dnevnika,svakako zasluzuje odgovor na postavljeno pitanje......idu cure na cvjetanje u Petak iz nekog glupog razloga,manje bitnog......Zamolio bi odgovorne ako mogu nekako promjeniti naslov dnevnika i umjesto circular(pojma nemam sta sam pusio dok sam smisljao naslov dnevnika) u vertical,eto hvala unaprijed:cvetakObican SCROG ili Vertical ...1:4 tri gola razlike..debakl. Vertical,svakako i na jesen idem sa dvije Himalaye sigurno i eventualno jos jedna ali nisam odlucio koja ....imam do jeseni vremena.Vertical je dobar iz razloga sto se vrlo lako manipulira biljkom,potpuna kontrola,imam shemu skovanu unaprijed,gdje koja grana i sl.Malo mi ravnotezu remeti Silver,potentna do jaja ali nikako za SCROG mislim da nije uopce za bilo kakav trening .DRuga stvar a meni i najvaznija...lumeni.Obican SCROG nepravedno podjeli lumene na biljke i nikako nisam bio zadovoljan sa njim to je i glavni razlog zasto sam se odlucio za ovakav naci i siguran sam da je vertical najbolji nacin uzgoja na zici......svaka biljka bez obzira koliko ih je dobiva potpuno istu kolicinu svjetla,pravedno podjeljena a to kme cini sretnim.Vec sam gore napisao i opet cu ponoviti za sve nesretnike koji se odluce na vertical.....dio na kojem se nalaze biljke (postolje)svakako napravit pokretnim ....tako da se sve moze zarotirati u protivnom vam samo joga moze pomoci da npr.odrezete fan listove na biljci koja je na suprotnoj strani terena u 16-erc boxa.Pozdrav Marco.idem sada zguzvati Ruzu ..........malo je zahladilo HI,HI
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozzz

Kakva lepota.
Sad kad pocne cvetanje ima perverzija da ispadne.

Sretno dalje
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
DEDE hvala ti jos jedan put na savjetu...Ph,ispiranje........odlican savjet u pravo vrijeme i vjerovatno najbolji potez u ovom dnevniku...pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Izgleda perverzno. Ljudi dok ne probaju zicu nisu ni svjesni o cemu se tu radi. Kod mene trenutno šumetina, 16 hedova na automatiku na kojem svi dobivaju identicnu kolicinu svjetla. Znaci ne ide bolje nikako na prozoru da ga hebes. Btw tvoje izgledaju odlicno, jedino me malo brine mjesto nakon sto krenu cvjetat ali ne sumnjam uopce da ih neces ukrotiti. Finjak! Zelim ti srecu dalje :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Ha,ha Bizo ako budu cvjetale kao Himalaya onda sam vjerovatno u problemu....a opet se pomalo nadam da ce tako cvjetati....3,5-4mjeseca cvjetanja i ako samo trecinu toga budu jos vegetirale...ispunjava mi se san:banana_rasta:Jedno je sigurno,sljedeci put posude od 12l.racunam da je 6l. za 4 tjedna dovoljno ..znaci 12l. za 8 tj. tako da vegetaciju izguram bez prehranjivanja to me sada trenutno muci i to cu promjeniti sigurno....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
pozdrav.Danas je 16.dan cvjetanja odnosno 77 dan zivota ..tu se vec da naslutiti pogreska,mislim na ovo (77.dan) rekao bi glupost prije nego duga vegetacija ali ako nista dr.bar sam za jedno iskustvo bogatiji.UNEXPECTED je upravo pravi naslov za ovaj dnevnik ono circular sam mislio promjeniti ali nisam naisao na dobru volju tako da nista od toga....e sada odakle da krenem.HAZE I DUGA VEGE NULA BODOVA iskustvo u ovom slucaju je presudilo a ja i Haze-i smo potpuni stranci. Ipak mislim da i iskusniji groweri se nebi usudili drzati sponzoruse tako dugo u vegetaciji....ja sam pokusao i nazalost po svemu sudeci nisam uspio.ustvari idem nekim redom......Vege je trajala 8 tjedana,bez nekih posebnih problema ali ipak nisam bio sa njima zadovoljan jer mi ni one nisu izgledale zadovoljno ali se nekako vegetacija zavrsila bez znakova bolesti ,nekakvih nedostataka i sl.jedino sto me iznenadila kolicina vode koju su u stanju popiti i iskreno brzina kojom napreduju. 2,5 kvadrata zice su progutale vrlo brzo.Flush prije cvjetanja nisam radio jer nisam prehranjivao ali sam ga napravio u 4.tj vege zbog toga sto od samog pocetka nisu imale Ph koji zahtjevaju nego sam ih zaljevao sa Janom koja ima ph 7. Mislio sam da ako Ph bude konstantan nece biti problema iako je malo povisen....pa sam se predomislio.zato flush u 4.tj od tada Ph je 6,5 i nema odstupanja.tako da eliminiram Ph kao uzrok svojih problema.Nacin na koji sam postavio ventilatore u boxu i sam box funkcioniraju savrseno temperatura nikada nije presla 31.Svaka od njih tri ima svoj vent.koji mjesa zrak direktno ispred njih sto Haze-i vole Kazu mudriji da je Silver lud za ventilatorima tako da kuja ima svoj ,dodatni,posebni......samo za nju...fuck"#$%&&///...........E sada zaigro se opa cupa pa malo pregnojio svoje biljoze i sta sada,frka da stvar bude gora dobiju u ponedjeljak prije nego sto cu se otisnuti na autostradu full dozu Hesi Bloom i onu malu *****riju u onoj maloj jebenoj bocici nemogu se sjetiti kako se zove a neda mi se ici dole provjeriti....ona fora kap na 4,5l na to mislim....uglavnom kada sam se vratio kuci docekalo me suprotno od ocekivanog ....klasicni nokaut...ono na koljena pa dole....Flusho sam kucke sa 20l vode svaku .Da sam bar to jutro bio kod kuce reagirao bi na vrijeme,ovako su se gusile 5 -6dana i brdo lisca sam skinuo. U toku flushanja na povrsinu su mi izronile plava u jednoj i narandasta u drugoj mislim na ljuske od sjemenki posto su u Sativa mixu od G.H sjemenke obojane....znaci plava i narandasta .....majke ti kako plava i narandasta? prvo sto mi je palo na pamet nazvati kuma bum,bam.......ispade nakraju da u boxu umjesto Strowbery imam Nevila a umjesto Hawaiian...Arijan.totalna zbrka UNEXPACTED fuck.Arjan,Nevil i Silver...Arijan je najvise dobio po njonji i mislim da od njega nemogu ocekivati nista .Silver je sve pretrpio sa manjim,skoro nikakvim posljedicam ali on mi i nije toliko bitan jer nije za zicu ,nikako.Nevil je na granici....eto skoro pa i on pada u komu. Prve dvije slike su na stolu prije flusha ..u petak sam ih izvadio van flushao Ph 6,5 bez peroksida, nisam ga stavljao u vodu ove druge dvije slike su poslije flusha...Arijan je pokazao da mu flush odgovara ali je pretrpio,skroz.inace cvjetanje je krenulo,prve pistile su tu svaka biljka je prebacila 80cm........tri biljke 94 vrha sinoc sam ih prebrojao...ako i nebude nista od ovoga,uzet cu Sativa mix i ponovo zasaditi istu ekipu i drzat cu ih 10 tjedana u vege ali dovest cu ih do kraja mamu im ....
DSC04290.jpg
[/URL] image host[/IMG]
DSC04291.jpg
[/URL] upload images[/IMG]
DSC04301.jpg
[/URL] image upload[/IMG]
DSC04317.jpg
[/URL] upload pictures[/IMG]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
opa cupa je napisao(la):
......Zamolio bi odgovorne ako mogu nekako promjeniti naslov dnevnika i umjesto circular(pojma nemam sta sam pusio dok sam smisljao naslov dnevnika) u vertical,eto hvala unaprijed

opa cupa je napisao(la):
UNEXPECTED je upravo pravi naslov za ovaj dnevnik ono circular sam mislio promjeniti ali nisam naisao na dobru volju tako da nista od toga....

U čemu je problem? Pa stoji u naslovu vertical :p Šta si opet pušio? :p
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Hvala Zlo....nisam uopce pusio sinoc ,Žlatina me hebe.hvala jos jednom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Baki'z

Aktivan Član
06.05.2009
93
9
0
37
Boze, boze sta si ti uradio od ovih Biljana, ju ju ju svaka cast ! ! !:bale
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja sam mislio da je situacija losija i to drasticno :)
Ovo sve u svemu ne izgleda lose, vidi se da su imale problema ali ne izgledaju lose. Sad kad si krknio na cvjetanje brzo ce da pokazu sta i kako dalje s njima. U svakom slucaju bolje vijesti nego sam ocekivao i odmah kes kod mene :)
Drzim fige
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
potpisujem bizz...nish to nije...sad im posveti paznju u cvjetanju i bit ce to bomba ;-)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
jeeeee, ja sam mislila da sam sinoc preterala, jer nisam mogla uocim da nesto ne valja sa biljkama, ogromne su i sativaste sto se mene tice, drzi to, ne daj!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.