Unexpected sativa club-vertical scrog by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
danas sam igrom slucaja postao vlasnik tri sativice:) Super silwer haze:goldmaryjane:Strowberry haze:goldmaryjane:H
awaiian snow..nemam bas neki izbor za van, tako da otvaram ovaj dnevnik, mada nisam zavrsio ni prvi.B.B i Himalaya su pri kraju . Himalaya ce vjerovatno ostati duze.Tri kreative sam dobio u malim posudama stare su tri dana i presadit cu ih u vece posude kada padnu glave od prve trojke. uglavnom ne duze od dva tjedna.zemlja je terra magma.trenutno su pod hps-icom 250w.zaljevat cu sa vodom bez ph korekcija.
.imam ideju kako upetljati biljke u zicu bez prevelikog stresa,bez savijanja uz vertikalno postavljen i maximalno iskoristen C.T od tuda i naziv "circular"ali o tome kada presadim cure.pozdrav
dsc03393ye.jpg
[/URL]
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
interesantno...daj reci di se mogu javit u vezi udomljavanja biljcica, dao bi im stan i hranu ;-)

zivo me zanima taj "circular" grow...obavezno pratim
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
daj reci di se mogu javit u vezi udomljavanja biljcica, dao bi im stan i hranu ;-)

Pravo pitanje :notnice:
Inače stvarno vam zavidim da iskustvu i tom empirijskom duhu, da se proba nešto novo i pomera granica kolektivnog znanja growera sa ovog foruma...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
vjeverice evo zaljepio sam ja tebi like ha,ha:thumb: sve je pripremljeno,iskreno volio bi sve postaviti jos veceras ali moram zavrsiti sa starom ekipom.B.Bang je gotov do srijede malo me koci Himalaya. nebude li gotova za 10-12 dana , svejedno cu je skinuti.tako da za odprilike 10-ak dana cu postaviti -Circular scrog- i onda ce mi napusena vjeverica dati like:dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
svi lajkaju jer znaju da ce bit sve kako treba :) opa cupa zna sta radi, a i bas me zanima ovaj kruzni scrog sta ce bit i kako :) mozda je odlicna stvar :) pratim i sretno :)

peace out !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
MarcoPolo je napisao(la):
interesantno...daj reci di se mogu javit u vezi udomljavanja biljcica, dao bi im stan i hranu ;-)

zivo me zanima taj "circular" grow...obavezno pratim
imam kuma, debelog kuhara koji je odlucio zaraditi koju kunu pa se odkotrljao na more.tako da sam upao u pricu i dobio cure:):) hvala na svima na lajkanju ja cu dati sve od sebe da to opravdam.pozdrav.Pecurko....pjesnice:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
evo konacno da pokusam opravdati lajkove koje sam dobio:) od kako sam poceo uzgajati uvijek mi je bio problem rasvjeta i reflektori,neposteno podjeljena kolikcina svjetlosti na odreden broj biljki.gotovo uvijek postoje grane koje nedobivaju dovoljno svjetlosti i one kojima je pala sjekira u med.SCROG mi je zanimljiv iz vise razloga.potpuna kontrola polozaja kompletne biljke . isti razmak izmedu hps-a i svakog vrha ali ipak sa malo savijanja . sto mi se nikako nije svidjelo a to sam vidio na Big bangu iz mog zadnjeg uzgoja- uvijene grane-mozda to neskodi biljci ali po logici bi trebalo malo otezati protok svega onoga sto treba stici do vrha.tako da sam se odlucio svojim ljubimcima olaksati malo to savijanje i uvijanje pa sam iskrompirao ovo rjesenje.znaci sve kompletno se nalazi na ovom krugu koji je izrezan iz sperploce. zica je fiksirana za njega i sve to je postavljeno na jedan mnali bubanj od zice tako da kada sjednem ispred boksa mogu okretati dio sa biljkama i tako bez problema doci do biljke koja je na suprotnoj strani.izvadio sam mali ref.iz CT-a postavio na njega mali disk od sperploce i na njega naljepio tri venta.tako da svaka od tri biljke ima svoj ventilator.CT vuce zrak odozgor a cijev za ispuh sam provukao ispod i spojio na ventilaciju u zidu.temperatura u boxu je 27 vlaga 50-55%.evo nadam se da sam donekle opravdao ocekivano.pozdrav
dsc03747j.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc03748ga.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc03750g.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc03751fs.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
dsc03757i.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Dobra ideja,ali fali im hrane svida mi se zamisao nadam se da im nije to preblizu.Vidim da su zasticene ali pazi se.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
jako ljepo izgleda :) bas me zanima kako ce bit kad narastu :) kako ce se ponasat uz tu zicu na gore :) sretno dalje :)

peace out !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Domaja the best je napisao(la):
Dobra ideja,ali fali im hrane svida mi se zamisao nadam se da im nije to preblizu.Vidim da su zasticene ali pazi se.

Domaja jos su to klinci imaju tri tjedna,zedne su nisu gladne:) sada su na 23cm od lampe to je dovoljno daleko a za svaki slucaj imaju svaka svoj ventilator koji je izmedu biljke i CT-a mislim da nebi smjelo biti problema imao sam i duplo blize biljke pa je bilo:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ovo izgleda bolesno dobro...bit ce tu velik prinos, cini mi se da je to neizbjezno...mozda najbolja iskoristivost od svih tehnika...znas li kolika je povrsina mreze?
bilo bi dobro da je u pocetku hps visoko da se maksimalno izduze i onda ih stavit na mrezu...ma svaka cast na izvedbi, ko apoteka ;-)

zasluzeni rep+ opa cupaa
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
MarcoPolo je napisao(la):
ovo izgleda bolesno dobro...bit ce tu velik prinos, cini mi se da je to neizbjezno...mozda najbolja iskoristivost od svih tehnika...znas li kolika je povrsina mreze?
bilo bi dobro da je u pocetku hps visoko da se maksimalno izduze i onda ih stavit na mrezu...ma svaka cast na izvedbi, ko apoteka ;-)

zasluzeni rep+ opa cupaa
racunao sam na to da se malo izduze tako da sam grlo i sijalicu stavio gore a kraj CT u ravnini sa posudam pa mi se cini da ce to malo nagovoriti gospodice da se malo protegnu nebili copile koji lumen vise.povrsina zice je oko 2,5 kvadrata.pozdrav i hvala na rep+
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.