Unistenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Naime statistika pokazuje da covjek u globalu nikad nije zivio bolje:


[video=youtube;jbkSRLYSojo]http://www.youtube.com/watch?v=jbkSRLYSojo[/video]


Kukaju mi doma, kukaju na tvu, kukate vi ovdje.... pocet cu i ja kukat
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Vutragenjo je napisao(la):
Naime statistika pokazuje da covjek u globalu nikad nije zivio bolje:


[video=youtube;jbkSRLYSojo]http://www.youtube.com/watch?v=jbkSRLYSojo[/video]


Kukaju mi doma, kukaju na tvu, kukate vi ovdje.... pocet cu i ja kukat

Šta kaže green hebeš statistiku ali ja iskreno nikad bolje ne živim...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Tropico je napisao(la):
Kažem ja kojeg nije briga u biti sta priroda okolo propada....al ne kuzim druge koje je briga a isto tako sipaju domestos u wc!

:thumb::clap: Svaka ti dala, ladne vode iz bokala (bez ijedne bakterije, jer je domestos sve pobio).
Oš da ti nacrtam, pa da skužiš? Aj makni ove nebuloze iz potpisa, sad si ih i tako pobio ovom izjavom.

...zašto se zamaram uopće...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
zlo&naopako je napisao(la):
:thumb::clap: Svaka ti dala, ladne vode iz bokala (bez ijedne bakterije, jer je domestos sve pobio).
Oš da ti nacrtam, pa da skužiš? Aj makni ove nebuloze iz potpisa, sad si ih i tako pobio ovom izjavom.

...zašto se zamaram uopće...

Ribarska pripetavanja! za dobrobit zajednice neću se pripetav ovdje pa se javi na skype ako si za dijalog ;)...ako imaš struje ofc :icon_lol:

@derataur

neću se moći pridružiti, mora mi box goriti :icon_lol:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ma kakav dijalog, sve je to presipavanje iz šupljeg u prazno. Ja nisam struju i tehnologiju spominjao, samo otrove, tako da ti je ovo za neimanje ili imanje struje pucanj u prazno. Drago mi je da si raspoložen za presipavanje. Možda se napuni prazno i začepi šuplje :icon_lol:
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Zato sam ja moje biljke nahranio cistim djubrivom.Komsija drzi koze,ja sa kantom kod komsa,komsija daj malo da pocistim ispod koza treba zeni za cvece...

I biljke site i koze na broju.... Samo prirodno.....
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
narode svaka promena je kenula od pojedinca, vazno je ziveti ono sto zelite i smatrate da je ispravno.Budite srecni i pozitivni zbog svesti koju imate i ucite dalje i branite svoj stav ispravnim argumentima,jer samo tako mogu dopreti do drugih.Ono sto sad radite i zelite ce imati plodove u buducnosti :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: botanicarsamja

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
SiD je napisao(la):
bravo da je netko primjetio da je zeitgeist low budget.. ne kažem da je loš, nego ima puno puno boljih stvari od zeitgeista

zeitgeist je stara stvar ako se ne varam iz 2007 godine i pravljen je na nacin da ga svatko razumi para mi se baš za amere,danas nakon 5-6 godina sigurno ima i boljih stvari ako imaš što na lageru predloži
 
11.12.2011
7
3
0
33
Film "V for vendetta" (zaštitno lice grupe anonymous) vam može reći više toga nego dosta dokumentarnih filmova ako ste sposobni sami izvuć poruke i shvatit film. Glavni problem inače a posebno na balkanu je mentalitet i svijest ljudi. Potrebno je još oko 50-ak godina da se ljudi osvijeste i maknu s vlasti ljude koji kontroliraju svijet kapitalom i truju vas duhanom,colom,hranom, zabranjuju korištenje marihuane jer bi im narušila moć i naravno drže u tajnosti tehnologiju (besplatna struja, i ostali energenti) koja bi omogućila dostojniji život svima :sun2:
 

Gedža

Aktivan Član
Ja mislim da smo mi samo obicni smrtnici i da nismo upoznati ni 5% sa pravom situacijom i sa merama koje se mogu preduzeti. Odakle ja mogu da znam sta sve od tehnologije poseduju vlade i drzave na ovom svetu i kako sve fabrike zagadjuji okolinu. Jel razmisljao neko nekada koliko ratovi mogu da skode, u srbiji je izruceno ko zna koliko radioaktivne municije i ostalih sranja prilikom bombardovanja, ali to su vec teme o kojima mi mozemo samo da nagadjamo. Ala sam se raspisao. Vecinu vas ce i mrzeti sve ovo da procita, ali nije ni vazno jer verovatno nisam nista rekao sto ce ikome pomoci. :icon_neutral:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Iskreno od mene?
Para mi se za svijet,para mi se za zagadenje,para mi se i za to da sutra bude smak svijeta,cak mi se para i za to kako ce neki iz vlade prezivit negdje u pm svoje mame.. Para mi se vise sto sam pokuso osvjestit nekoga,para mi se i za to kolko sam zivaca potrosio..
para mi se za sve i da kazem.. sav sam se poparo...
Trujem se,duvanom,kolom,hranom,zrakom,kompjuterom,grickalicama,prskanom travom,kemijom,zemljom,gnojivima,muzikom,filmovima,...mame svoje... i znas sta? opet mi puca *****,umrt cu kad tad..
Jedan je hebeni zivot,nemam se ja vremena obracat x ili ti y.. imam,al mi se neda..
Svaka cast,dabogda spasili svijet! :)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
makisplit je napisao(la):
ja sam svijet i spasio sam se!

Blago tebi..
"
neznanje,inferiornost,nesnalaženje pa šablonsko navođenje=pojedinac koji nije opasan=cilj kvazi elita"
jako potreban komentar,ja sam sebe spasio,al bitno da si iskomentiro ;)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
neznam u čemu je problem/zašto se osjecaš napadnutim?

nisam rekao:ja sam se spasio jer to je prepotentno,rekao sam: JA SAM SVIJET I SPASIO SAM SE a to je sasvim druga stvar

BTW.sarkastican blago tebi je bio potreban...

PEACE!