Unistenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Priroda je na rubu unistenja,najveci oblak dima je bio velicine Indije u paljenju amayonskih suma tek su poslije neki ynanstvenici utvrdili da su tamo rasle biljke sa antikrcinogenim svojstvima.Sve sto kupis u trgovini je otrov ja sam prije prodavao jagode sve dok mi gazda nije rekao da su stare godinu dana te su bile u hladnjaci i kupljene ya kunu kila dok sam ja na standu prodavao 15 jagoda za 15 kuna.A najgori slatkisi su zvake,u njih trpaju razlicita bojila neke supstance koje idu u atomsku bombu itd.Pa se zapitajte zasto smo svi nenormali i oboljeli od nekih bolesti kad se svaki dan trujemo bolestima koje je covijek napravio,a da ne pricam o iyljevanju nafte i patnji planete te zraku kojem udisemo..Tuyno,zar ne?:eek:hno:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
za pocetak napraviti defregmentaciju diska glave pa pogledati: ZEITGEIST 1 ,stara stvar al da prorade vijuge nanovo:matrix:

pre kompleksna i široka je tema,da pocmem nebi stao pisat do 2013
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
ljudi su ovce,pastiri izlijevaju naftu,unistavaju sume i dr. truju nas da planeta nebi bila prenapucena...al to je stara prica,oduvijek je tako
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ipak je najveca zavera protiv konoplje, da je upotrebljavamo 100%, ne bi nam trebala ni nafta, ni drvo, bi beton, ni pamuk ni staklo, ni mnogo neke druge hrane u principu, a ni lekovi, ni pare.. spisak je verovatno jos duzi. bas smo stoka neopevana.
 
11.12.2011
7
3
0
32
Hmmm pogledajte film THRIVE slične su teme samo smatram da je Zeitgest smješan sa projektom da se ljudi ujedine , danas nemožeš ni splićane i zagrebčane ujedinit a kamo li cijeli svijet :D
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Zeitgeist (sva 3 filma, a sprema se i četvrti) bi trebao pogledati ama baš svatko, da si razjasni neke stvari. Uskoro izlazi i film projekta Venus "Paradise or Oblivion" (Raj ili zaborav) u kojem će se prikazati kako bi svijet zapravo trebao funkcionirati da se ekonomija bazira na resursima, a ne na profitu.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
RaginBrain je napisao(la):
Hmmm pogledajte film THRIVE slične su teme samo smatram da je Zeitgest smješan sa projektom da se ljudi ujedine , danas nemožeš ni splićane i zagrebčane ujedinit a kamo li cijeli svijet :D

bravo da je netko primjetio da je zeitgeist low budget.. ne kažem da je loš, nego ima puno puno boljih stvari od zeitgeista
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
a TKO nam i ŠTO nam to ONI rade? Pa manite se tih spika da nam ONI to rade....radimo to sami sebi...jel vas smeta to sta se planeta uništava? Krenite od sebe! Mjenjajte sebe pa će se i svijet jednog dana promjeniti 8ak ose i ne promjeni, bar ćete znati aste pokušali) ! Nemojte više kupovati namirnice u dućanima, voće i povrće sadite sami. Ne koristite automobile, već bicikle, role i romobile. Struja? ma šta će nam to kad smo toliko osvješteni? "Upališ tv, upalis komp, upališ 3 zarulje u stanu, zalegneš u fotelju, kupiš si zdravog čipsa, krokija milka čokolade i gledaš dokumentarce o uništenju svijeta? a ti upravo radiš na uništenju svijeta. Ma daj..."
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Tropico je napisao(la):
a TKO nam i ŠTO nam to ONI rade? Pa manite se tih spika da nam ONI to rade....radimo to sami sebi...jel vas smeta to sta se planeta uništava? Krenite od sebe! Mjenjajte sebe pa će se i svijet jednog dana promjeniti 8ak ose i ne promjeni, bar ćete znati aste pokušali) ! Nemojte više kupovati namirnice u dućanima, voće i povrće sadite sami. Ne koristite automobile, već bicikle, role i romobile. Struja? ma šta će nam to kad smo toliko osvješteni? "Upališ tv, upalis komp, upališ 3 zarulje u stanu, zalegneš u fotelju, kupiš si zdravog čipsa, krokija milka čokolade i gledaš dokumentarce o uništenju svijeta? a ti upravo radiš na uništenju svijeta. Ma daj..."

sta ako nemam gdje sadit voce,povrce?trebam mag.prehramb-kemijski faks da citam sastav stvari koje kupim,kolko ima tih stetnih tvari?vozim bajk al se ne osjecam ko da radim nesto korisnog osim sto sam brzi od vojske autiju koji su u zastoju dok ja samo prodjem pokraj njih...stvari su puno dublje od "pocni od sebe"
sta da ne kupujem namjestaj pa ce se prestat unistavat flora i fauna u amazoni? mogo bi tako nabrajat beskonacno...kao sto rekoh svi smo mi ovce...prekratak je zivot da bi se opterecivao sa tudjim grijesima
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
25r30wi.gif

...kaže lik koji trese domestos u wc...
ohno.gif

icon_razz.gif
Kažem ja kojeg nije briga u biti sta priroda okolo propada....al ne kuzim druge koje je briga a isto tako sipaju domestos u wc!

A sad malo ozbiljnosti.
Čitam negdje prije kako će zabraniti roštiljanje.Kao,taj dim x određeni broj roštilja koji se zapale tokom sezone,potpomaže stvaranju ozonskih rupa u atmosferi te utiče tako da ubrzava proces globalnog zatopljenja.
Mislim da bi trebali organizirati neko roštiljanje pod hitno,jer će ga uskoro ''ONI'' zabraniti.
A do tada evo jedna prelijepa slika:)
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
E bas sam o takvim stvarima pricao ima nas par koji su normalniji pa razmisljaju o takvim stvarima...Iako smo svi mi sudjelovali u zagedenju i dan danas sudjelujemo svjesno ili nesvjesno.Ali otkad sam upoznao marihuanu svijet gledam drukcije i shvacam sta se u svijetu dogada...Herb4life