Unistenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
makisplit je napisao(la):
neznam u čemu je problem/zašto se osjecaš napadnutim?

nisam rekao:ja sam se spasio jer to je prepotentno,rekao sam: JA SAM SVIJET I SPASIO SAM SE a to je sasvim druga stvar

PEACE!
Pa ja sam kvazi elita jbg..
Nisam ja reko za tebe "ja sam se spasio" nego za sebe.. u smislu,da ne zelim,nit me briga da se borim da ucinim u ovom svijetu..
kao ono,pokuso sam,ko me je sluso? ti,on,ona... I mojih 4 prijatelja,koji su nakon 2 i po minute sve zaboravili,napravili bas ono o cemu smo pricali! A znas zasto? zato sto ih nije briga.. kome da pricamo? kome da svoje nerve trosim? kome?
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
prika cim si sebe spasio ucinio si puno jer ti i jesi svijet to sam samo želio reci,kontamo se mi samo imamo malo drugaciji pogled,sve 5,uživaj:icon_cool:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Definitivno se kontamo u tom smislu,al eto..Piss :) Samo kazem ljudi,nije vrijedno nerviranja.. 5 ljudi imate,jedan uvjek ce proturjecit bez obzira sto su se 4-rica primila na tu neku ideju ili slicno..
Nemozes ljude okupit.. bas zato,zivot bi bio dosadan,kao i citav svijet..
ne znam sta da kazem..
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ne bi bio dosadan bio bi lijep i nebi morao se više brinit o nekakvim sitnicama koje prerastu u ekološki otpad i slično..Dovoljno je sran..što je vutra ilegalna pa se i stim trebaš nosit.Sjeti se samo da ni voda više nevalja te moraš biljkama spuštat ph vode a koliko se mi trujemo onda samo vodom nesvjesno...Na kraju ćemo pit vodu sa hidrogenom..A tek hrana...To ne bi trebalo biti tako a mi smo zato krivi...Živiš kako si napraviš ali u nekim stvarima ne odlučuješ ti nego vlast i slično.Zato se nas par počne skupljat kao i ovaj forum i vidiš da se događa nešto što tebe usrećuje sretnim.Naprimjer jedna biljka koju uzgojiš ti bude zahvalna i urodi plodom tvoga rada dok te forumaši sa vutre inspiriraju i tjeraju prema naprijed.Potoj logici mislim da bi se svi mi trebali zamarat sa ovakom ozbiljnom situacijom.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
biti ce dobro prijatelju....priroda se brine pa cemo mutirati prije nego ukakimo do kraja...u međuvremenu samo gledaj da ne staviš crno i bijelo odjelo skupa u weš mašinu
 
08.05.2013
16
10
3
Domaja the best je napisao(la):
Priroda je na rubu unistenja,najveci oblak dima je bio velicine Indije u paljenju amayonskih suma tek su poslije neki ynanstvenici utvrdili da su tamo rasle biljke sa antikrcinogenim svojstvima.Sve sto kupis u trgovini je otrov ja sam prije prodavao jagode sve dok mi gazda nije rekao da su stare godinu dana te su bile u hladnjaci i kupljene ya kunu kila dok sam ja na standu prodavao 15 jagoda za 15 kuna.A najgori slatkisi su zvake,u njih trpaju razlicita bojila neke supstance koje idu u atomsku bombu itd.Pa se zapitajte zasto smo svi nenormali i oboljeli od nekih bolesti kad se svaki dan trujemo bolestima koje je covijek napravio,a da ne pricam o iyljevanju nafte i patnji planete te zraku kojem udisemo..Tuyno,zar ne? :eek:hno:
Znas... najradije bih krvolocno pobio sve ljude odgovorne za bolesti i unistenja prirode... ono bez pardona (mi ostali, na zalost unistavamo prirodu bas zbog onih kretena koji nam ne dozvoljavaju koriscenje ciste energije, te teraju planetu u propast...) Veoma me interesuje ova tema i prikljucenje nekom pokretu protiv kretena ali konkretnom pokretu sa motom "pronadji i ubi". Sudjenjem se nece nista postici. uh sto sam besan sad :D
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Crackmaster je napisao(la):
Znas... najradije bih krvolocno pobio sve ljude odgovorne za bolesti i unistenja prirode... ono bez pardona (mi ostali, na zalost unistavamo prirodu bas zbog onih kretena koji nam ne dozvoljavaju koriscenje ciste energije, te teraju planetu u propast...) Veoma me interesuje ova tema i prikljucenje nekom pokretu protiv kretena ali konkretnom pokretu sa motom "pronadji i ubi". Sudjenjem se nece nista postici. uh sto sam besan sad :D
evo jedan prijedlog,
Green Peace je dosta radikalan,,a ima i drugijh jos rigoroznijih zastitara prirode i okolisa,,koji ne oskudjevaju u samoubilackim akcijama kako bi zastitili prirodu ,,zivotinje i ljude,,