Unknown Seeds - 250W LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
Evo napokon zadnji post na koji sam i ja jedva čekao da ga napišem. Zbog lockdowna ovdije sam morao početkom Studenog (malo ranije nego šta mi se sviđa) završiti grow brzinski jer sam se htijeo vratiti kući. Ostavio sam ih na curing-u kod poznanika jednog posto nisam htijeo voziti preko granice s time... i tako su skoro 3 mjeseca bile u tegli.
Količina: - 31g - naj sporija (nije stigla procvjetati do kraja)
- 17g - maj manja
- 35g - naj viša
- 37g - naj starija
Imajte na umu da je sve suho kao barut

Smell & Smoke report: Kada sam otvorio tegle i pomirisao sam skoro pao na dupe - takav smell nisam osjetio jaaako dugo i odmah mi se razvukao osmijeh na licu. Naj viša ima definitivno najljepsu aromu - kao neki lemon haze bih rekao... Naj starija i naj viša udaraju debelo iznad očekivanja i jako otvaraju apetit ali nema couchlock-a, lijepo su balansirane. Naj manja udara odprilike kao i vutra koju kupim na ulici (prosječno) a naj sporiju nisam još probao, možda ju tutnem u neko jestivo ulje na neko vrijeme pa je budem rokao oralno hahah...
Ovaj dnevnik uzgoja je oficijalno (i napokon) gotov te može u završene :)
PS: jako sam zadovoljan, iznad očekivanja

30 (3).jpg
Naj viša
30 (1).jpg
Naj starija
30 (2).jpg
Naj manja
30 (4).jpg
Naj sporija
30 (5).jpg
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Čestitam ti. Zasluženo u završene! Lijepo vidjeti dnevnik od glave do pete. Stvarno šteta da je ostao u nezavršenima :) cestike jos jednom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica