unutrasne:vanjsko uzgajanje..prednoste/razlike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
tako Balkanci moji,samo zajedno možemo nesto vise učiniti!!!
makedonče@ od kaj si,možeš slobodno da zboriš makedonski...vutra.org je organizacija na site Blakanci..ž
sto se tiče makedonskih domaja, okači to u foto galeriju... Moram priznati,da sam naletiojo na najbolje domaje bas u Makedoniji...

sto se pak teme tiče,naravno,da urod vanjskog uzgoja nije moguče usporedjivat sa nutrašnjim..
Može se i vani uzgojit extra vuja,ali se mora posložiti nekoliko stvari,sreče sa vremenom...
Ko je radijo nutrašnj ei vanjsko-zna da su to dva različita pojma uzgoja..tesko je usporedit
Savko ima mane i prednosti!
to je samo moje mišljenje-ne činjenica :)))
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
ma outdoor uzgojena vutra je 5 puta bolja za pušit.... he he, nisam uzgajo, al po pušačkoj karijeri znam... dobar outdoor se ne moze mjeriti s indoor uzgojem... ista stvar ko sa pomidorima, salatom ili biločim što se uzgaja i konzumira... može se sve uzgojit pod lampama, izgleda slično, djlejuje slično, al zemlja, sunce, vjetar i kiša nemogu se zamjenit ventom od 12v i lampom... baš me zanima koliko bi vas uživalo u vinu napravljeno od grožđa koje je uzgojeno pod umjetnom rasvjetom... bilo bi fino, i popio bi ga čovjek uvjek rado al nebi to bilo to...
:drink:

a i imamo tu sreću da živimo u podneblju gdje marihuana može rasti u prirodi i mislim da takav način uzgoja treba podržavati. eto, baš sad pušim neki skunk koji je stvarno kvaliteta, al jebeš to kad u dimu ne osjetim prirodu, koja mu uvjek da neki poseban okus i djelovanje...

ma malo sam odluto... svakako veliki pozdrav i podrška svim outdoor gowerima vani....

e i za kolegu koji je pokrenu thread: samo ti piši kako god znaš i umiješ... sve je to ok, razumijemo se svi...


do idućeg put... bye bye!
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
ganjaPeople je napisao(la):
ma outdoor uzgojena vutra je 5 puta bolja za pušit.... he he, nisam uzgajo, al po pušačkoj karijeri znam... dobar outdoor se ne moze mjeriti s indoor uzgojem... ista stvar ko sa pomidorima, salatom ili biločim što se uzgaja i konzumira... može se sve uzgojit pod lampama, izgleda slično, djlejuje slično, al zemlja, sunce, vjetar i kiša nemogu se zamjenit ventom od 12v i lampom... baš me zanima koliko bi vas uživalo u vinu napravljeno od grožđa koje je uzgojeno pod umjetnom rasvjetom... bilo bi fino, i popio bi ga čovjek uvjek rado al nebi to bilo to...
a i imamo tu sreću da živimo u podneblju gdje marihuana može rasti u prirodi i mislim da takav način uzgoja treba podržavati. eto, baš sad pušim neki skunk koji je stvarno kvaliteta, al jebeš to kad u dimu ne osjetim prirodu, koja mu uvjek da neki poseban okus i djelovanje...


Potpisujem sve drugaciji je feeling kad znas da je rasla u majcicu zemlju...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Potpisujem i ja.. pod lampama se moze dobit stvarno izvrsna kvaliteta, i po meni to je najbolji hobi na svijetu, te smatram da ta nasa energija i ljubav ulozena u biljke 24/7 nadoknadjuje djelomicno umjetnu atmosferu. A sama biljka u nasu zivotnu svakodnevicu unosi prirodu i osjecam da to mentalno covjeku puno znaci. Imati svoje mini sunce i mini djunglu doma stvarno usrecuje covjeka.
Ali sto se tice kvalitete dima, imitacija prirode uvjek ce ostati samo to... imitacija.

Eto samo jedan od razloga zasto je outdoor bolji cinjenicno.. sunce emitira puno vecu kolicinu uvb zracenja od lampi, a ono igra veliku ulogu u formiranju THCa iz ostalih spojeva.
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
elephant0r je napisao(la):
Eto samo jedan od razloga zasto je outdoor bolji cinjenicno.. sunce emitira puno vecu kolicinu uvb zracenja od lampi, a ono igra veliku ulogu u formiranju THCa iz ostalih spojeva.

ako netko zna nešto više o tome, nek mu ne bude teško napisati... baš me zanima malo koji su to procesi koji se outdoor zbivaju i utječu na biljku a unutra ne i kako utječu i na koju komponentu razvoja biljke utječu...

i slažem se sa elephant0rom, indoor uzgoj je super stvar, iz puno razloga, a jedna meni od najbitnijih je što imam svoj mali vrt oko kojeg se brinem i to je super psiho terapija.... moj grow je smješten u limenom kućištu, dalje od prirode nemože biti... al to je najbolje što mogu trenutno. da imam uvjete, moj prvi izbor bi bio outdoor uvjek...
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
pogledao sam film, nisam mogao otić spavat dok ga ne vidim... jako jako jako zanimljivo... čak mi je dalo i neku ideju. svakako pogledati.

sorry na offtopicu, al stvarno me impresioniralo
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
769783_base.jpg
i235333208_27123_2.jpg


evo jedan moj outdoor star 5 dana ....posadio sam ga

21 mart dan prolece .....zemje: gubrje od kaliforniske

crve ctaro 1 godine ...sledice nove fotke...17cm biljke
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
cudno da nema. ja sam 100% zicer da sam danas
popodne vidio tu slike malih biljcica u nekim
okruglim teglama... recite mi da nisam puko