unutrasne:vanjsko uzgajanje..prednoste/razlike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
ja mislim da vanjsko uzgajanje je bolji iz unutrasnog...pitate se zasto evo vako:u.uzg ima prednost iz prvog 1 mesac(vreme je povrucije.p.s za klijanje)ali posle vreme se menja..i prednosti ima prirode...koj naravno je najbolji dar...za.uzgajanje..rizik u kucoj za uzgoj je velik..a za outdoor....savrsen..za dan dva ja cu da stavim slike iz 9 biljke ko su do milimetar isti...
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
WTF
04q51432.gif
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Procito sam 3 puta sta si nadrobio al neposjedujem znanje klingonskog jezika.:icon_confused::icon_confused:
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
ohoh...pa ljudi ne se ...zezam...i ja ne znam na ko jezik pisem..srpski /hrvatski/bosanski......ne bojte se ja cu da vi dam primeri...slike...a za jezik...znam i angliski ama malo ga mesam so ruski...hehe
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
koliko sam skužio predhodno lik je makedonac, i svaka čast šta se trudi pričat, tj pisat slično nama, ali stvarno se moram koncentrirat gadno da skužim, a ponekad se i odvalim

rather use english to ask some question, and that we'll answer you on cro/bih/ser or english if you want so
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ako ga ne razumijete preskočite njegove postove

a ti makedonče drugarče samo piši i nemaš frke dosta te nas razumije
ako što treba pomoćemo ti uvjek:thewave:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Aaaa... a on makedonnnacc.. jaoo.. a ja mislio da nas lik sprda..

Ne brini prika.. samo ti tipkaj! Znam da nije lako strani jezik.. pogotovo ovaj nas spetljani naucit..
 
16.04.2008
39
0
0
34
greenmengace je napisao(la):
ohoh...pa ljudi ne se ...zezam...i ja ne znam na ko jezik pisem..srpski /hrvatski/bosanski......ne bojte se ja cu da vi dam primeri...slike...a za jezik...znam i angliski ama malo ga mesam so ruski...hehe

jel ti možda netko pomješao tipke na tipkovnici?!! LoL


Bez uvrede, al stvarno te nekužim u prvom postu!
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
greenmengace ja te sve razumijem a vjerujem i vecina nas...
a sta se tiće indoor:eek:utdoor naravno da je bolje outdoor ipak prirodni uvjeti su nezamjenjivi, nema te lampe koja će imati isto lumena kao sunce, isto tako u outdooru su biljke uglavnom puno veće jer nam je većini u indooru ograničen prostor. Istina da u indooru mozda mozemo malo bolje kontrolirati biljke pošto su nam pred nosom i nema straha od eventualnih prirodnih nepogoda ili od životinja koje bi nam uništile biljke no ja sam svakako za outdoor grow