Unutrasnje uzgajanje .

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.04.2012
0
0
0
33
Pozdrav svima .E ovako imam par pitanja u vezi unutrasnjeg uzgajanja ,treba mi pomoc jer sam pocetnik.Do sada sam dva puta pokusao uzgajati, i kad prodje 10-15 dana uvjek mi propadne.Zanima me jeli se moze direktno sjemenka posaditi u casu sa zemljom, ili se mora u palomu dok ne oklija ? .,i par odgovora o hrani koja je potrebna da bi to uspjelo .I sta znaci "PH",,Hvala vam unaprijed .
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
vuvuzela2211 je napisao(la):
Pozdrav svima .E ovako imam par pitanja u vezi unutrasnjeg uzgajanja ,treba mi pomoc jer sam pocetnik.Do sada sam dva puta pokusao uzgajati, i kad prodje 10-15 dana uvjek mi propadne.Zanima me jeli se moze direktno sjemenka posaditi u casu sa zemljom, ili se mora u palomu dok ne oklija ? .,i par odgovora o hrani koja je potrebna da bi to uspjelo .I sta znaci "PH",,Hvala vam unaprijed .
Joj prijatelju,imas sve na forumu :)
nemoj mislit da te mi teramo sa foruma ili nesto slicno,al znas koliko puta je to objasnjenjo,imas temu na forumu "unutrasnje uzgajanje" i "outdoor uzgajanje" citaj molim te.. samo se opusti kolega,lagano.. Nemoj odma otvarat temu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.