Unutrasnji uzgoj sa CFL by Ćiro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
listici koje ne otrimas kako bi ja reko na celavo se osuse brrze od hedova, ako si stisnuo hed a on se 'zgnjecio ili ispresovao' nije to gotovo, mada sto kaze weedic cupni malko pa ako se mrvi i ako gori lepo i tebi se svidja u tegle ili zip zap kesice :)
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Skinuo sam biljku sa susenja i stavio hedove u hermeticke posude,posto mislim da je vec suho.Provjeravat cu pa ako primijetim da su jos vlazni stavljam u papirne vrecice.
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
11
Bravo Ćiro! Pripazi sad da sljedećih par dana malo češće proluftavaš tegle (nekoliko puta dnevno po 10ak minuta) jer iako izgleda suho izvana, unutar cvjetova sigurno još ima vlage pa da se ne ukiseli ;) Čestitke još jednom, rep+ za završen grow. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
u prvom postu si krenuo sa:"Nesto sam sklepao..." no mislim da za prvi put trebas biti zadovoljan, prebaceno u zavrsene dnevnike
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
njegov prvi indoor sa CFLkama je u rangu sa mojim indorom sa HPS xD
bravo ciro, svaka ti cura bila :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leksa9983
08.08.2008
109
83
28
Ako ih sušiš 4 dana, procijeni sam situaciju i napravi "curing", tj. stavi hedove u teglice i provjetravaj 2x dnevno.
Nemoj se prepasti ako ti se čine presušene, jer čim ih skineš i staviš u teglice one se opet rehidratiraju,tj:nakupe opet vlagu i budu mokre.

Ljudi često podcjenjuju proces sušenja, koji je što se mene tiče jako bitan i mora ga se pravilno obaviti,
polako,bez žurbe jer lagano se može desiti da vrhovi izgube "masnoću" i miris.
Ja sušim na temperaturi do 22C,.. nikako ventilator da puše u njih nego na stranu.
Cijeli proces sušenja mi traje 20 tak dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackfox

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Ipak mislim da je osuseno kako treba,svakako provjetravam tegle svakodnevno.probao sam i pusiti.Laka je za uvlaciti i ne para grlo,prelijepo mirise,ne udara jos ono bas kako treba,ali bit ce ona jos sredjena. :)
Hvala jos jednom svima na pomoci do iduceg dnevnika.
RIP Tare!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ćiro legendo...zasluzio si da budes u reklami za cfl zarulje ;-)

illinois-cfl-upgrade.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: leksa9983
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.