Unutrasnji Uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.08.2008
25
4
3
34
najvjerovatnije nisam jedini koji je ovo pito, no frend je mislil kod sebe u stanu zasadit biljčicu...sad se mi prepiremo dal da joj kupimo punu opremu i napravimo sajt, ili da pustimo biljčicu da raste uz sunce na prozoru...? ja sam nisam zicer ak ona može dat dovoljno bez svjetiljki i toga?
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
poz

zanima me jedna stvar jednostavna na koju jos nisam naletio citajuci a neznam kako da u trazilici napisem. To je naime sprava koja gasi i pali svijetlo kad nastimamo. Pa kako se zove i ima li to kupit tamo gdje i zarulje i ostalo?

I koja mi je hps najisplativija za kupit od 150 wata (box je 40x40x110) ? Mislim otic do rijeke na martinovac pa da kupim sve odjednom da ne idem vise puta.

Znaci treba mi zarulja,prigusnica za tu jacinu,starter,kabel i?

tnx
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
PimplaMan je napisao(la):
poz

zanima me jedna stvar jednostavna na koju jos nisam naletio citajuci a neznam kako da u trazilici napisem. To je naime sprava koja gasi i pali svijetlo kad nastimamo. Pa kako se zove i ima li to kupit tamo gdje i zarulje i ostalo?

I koja mi je hps najisplativija za kupit od 150 wata (box je 40x40x110) ? Mislim otic do rijeke na martinovac pa da kupim sve odjednom da ne idem vise puta.

Znaci treba mi zarulja,prigusnica za tu jacinu,starter,kabel i?

tnx

taj uredaj ti se zove timer sta su ti i rekli ljudi prije mene imas ih jeftinih u svakom trgovackom marketu od 20 do 1** kn ali ti preporucujem da uzmes digitalni timer umjesto analognog jer analogni ti zna nekada stati pa ne sljaka kako treba...

od 150W bi ti bila sasvim dovoljna osim ako ne zelis jos bolje uvjete onda uzmi bolju ovisi o tvojim ciljevima ... treba ti zarulja,starter,kabal.prigusnica, E 40 grlo...
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Teglica Unka --> :icon_lol: to sam vec postavio na drugoj temi.


Znaci timer ili analogni sam i bolje digitalni. Ok hvala na replayu
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
Teglica_Unka je napisao(la):
slecece pitanje je gde mogu da kupim semenke???

de bre zbog ovakih kao ti ti forum gubi mnogo na kvaliteti
ako si toliko ****r upisi filozofiju:vb_whip:

ebenbu oca više:eek:hno:
 
30.10.2009
4
0
0
35
E za crveno svijetlo,dal mogu ubacit onu crvenu sijalicu veću,ko za piliće ili prasce da grije dok su mali :) ? ako može,da ne kupujem nešto drugo..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Tebi ne treba grijanje nego lumeni!
Pogledaj pod oprema za unutrašnji uzgoj,tamo ima gotovo svaka lampa koja se može iskoristiti.
Ako može neki info o toj crvenoj lampi možda ti neko i odgovori.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Ova lampa o kojoj pričate se zove kvarcova.
Koristi se za pilad i male svinje te u kozmetici i za liječenje različitih bolova oko sinusa i evstahievih truba- što to znači- više grije nego što sija te ima puno UV zrake.
A to ti znači da je možeš koristiti (za uzgoj konoplja) da sija 2-3 sata po cvjetajućim biljkama što baš i nema smisla jer možeš kupiti pravu UV žarulju što troši 18w dok ove kvarcove troše 250w...e ti sad računaj.
Inače samo s tim možeš k. od ovce.
Slušaj Greenpower-a- trebaju ti lumeni, ne grijanje.
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
http://yfrog.com/05p1160004j
pozdrav,molila bi vas da pogledate ovaj moj grow prek ovog linka(jbg ne znam kak se stavljaju slike posto sam nova ovdje).ugl ovo mi je prvi grow,biljci je 25. dan sa prekidima u ciklusu svijetla(2 puta sam prekoracila ciklus-jednom zgasila dva sata ranije,jednom upalila 3 sata kasnije,zato su cini mi se prestale rast na neko vrijeme).Danas sam ih stavila na 12/12,a od 25.12.od kad su stavljene u zemlju su bile na 18/6 .LR2 su feminizirani.Imam Midi PC box 3X2700K+1X6500K. Jos nemam higrometar , ali sam stavila posudu za isparavanje vode.Citala sam puno na ovom forumu,et se odlucila napraviti svoj grow zahvaljujuci vasim info. Do sada nisam mogla postati pa sam sad sve najednom,molim za komentare. tnx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.