Uobicajno ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

onx

Banned
Banovan
14.12.2016
14
3
3
40
Pozz drugari, necu da razvlacim odma prelazim na temu.. Nema ni godinu dana kako 'varim' tj nema godinu dana od prvog puta.. Nisam 'vario' vise od 20 puta, barem tako mislim (kazem to zbog nastavka).. Na pocetku kada sam poceo, vukao sam kao manijak, bombe, shot itd.. Nista me nije ni taklo, ali nista, kao da sam cigaru pusio, nisam kupovao a takodje nemam ni svoje, nego ko kako naidje i sta ima.. Onda sam krenuo da kupujem sa drugovima, znaci 2 druga i ja samo uvek, nikad s nikim nisam.. Duze vreme smo uzimali od tog lika i rad je bio ono, cista opustencija nista vise.. Onda je dosao trenutak kad sam promenio coveka.. (OVDE KRECE GLAVNO) I prvi paket od njega koj sam uzeo je bio extra, znaci opustencija i smejanje ogromno, ali nisam imao ni kratko pamcenje ni nista znaci samo smejanje.. A posle tog puta, uzas.. Znaci moja zadnja 3 'varenja' su bila uzas, lagano sa drugarima palimo, znaci ne vucem ko manijak, lagano znaci totalno lagano.. Samo me udari u glavu, trnu mi noge, ruke, srce pumpa znaci imam osecaj da ce mi pukne, krenem da pricam nesto zaboravim u toku pricanja, vid mi je kao kad sam dobro pijan, jedva stojim i drzi po nekoliko sata... Znaci pitanje je, da li je to normalno da me tako radi trava posle nekog vremena konzumiranja ili je ta trava koju uzimam od lika prskana, hemija ili ne znam sta vec..?
PS. i to sto uzmemo, ne stavimo sve u keca, znaci nije prejak mix..
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
To što je trava jaka ne mora da znači da je prskana ili šta već. Jačina trave varira i kod istog straina, a kamoli od straina do straina. Potpuno je normalno da te nešto odvali, a nešto ne radi uopšte.
Ja ne razumem što tako neinformisani duvate i posle dižete frku oko nekih tričarija... :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Imbra Presvetli

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ne mora značit da je prskana već možda da ste ipak naletili na pravu robu, koju kad zapališ, ako nemaš izgrađenu toleranciju, ima da te pošteno zvekne i drži satima.. samo laganini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Joe1234

onx

Banned
Banovan
14.12.2016
14
3
3
40
Ne dizem nikakvu frku nego sam jos pocetnik i cudno mi je sto se toga tice jer nikad nisam imao takvo iskustvo, ne znam, ucim se, zato sam pitao :)

Ne mora značit da je prskana već možda da ste ipak naletili na pravu robu, koju kad zapališ, ako nemaš izgrađenu toleranciju, ima da te pošteno zvekne i drži satima.. samo laganini
Tu si mozda i upravu, jer prvi put kad me tako zveknulo jedva sam se sabro kuci da odem, a zadnji put me je isto zveknulo (posle 2 meseca pauze jer sam se tada odvalio i imao sam strah) ali malo slabije je bilo tj manje me zveknulo i mzd malo brze proslo..
 
Poslednja izmena od urednika:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Kao i u svemu u životu, potrebno je nekakvo iskustvo i znanje da se čovjek osjeća sigurnijim u tome što radi. Tako i kad upoznaš sva djelovanja vutre znat ćeš ubuduće što očekivati pa će i taj neki strah ili paranoja nestati. Nije rijetkost ni da ti pozlije ako se tako "čist" prenapušiš, pogotovo ako se mixa sa alkoholom... meni osobno kad sam pripit, je veliki no-no zapaliti pljugu nakon toga... iako često pokleknem prevelikoj želji pa u 90% slučajeva završim na wc školjci.. naglavačke :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

onx

Banned
Banovan
14.12.2016
14
3
3
40
stavi manje,pronađi mjeru,smanji kalibar topu :)
Mislim da nije do velicine, jednom smo pravili 1 stotku i jednu 50ticu (nadogradnja jedno na drugo) i prepunjeno bilo, bilo nas je 3, sve to otislo i bilo sasvim ok ono, nista strasno, a ovo smo stavili u stotku i to je 80% duvan bio i jedva smo se poznavali..

Kao i u svemu u životu, potrebno je nekakvo iskustvo i znanje da se čovjek osjeća sigurnijim u tome što radi. Tako i kad upoznaš sva djelovanja vutre znat ćeš ubuduće što očekivati pa će i taj neki strah ili paranoja nestati. Nije rijetkost ni da ti pozlije ako se tako "čist" prenapušiš, pogotovo ako se mixa sa alkoholom... meni osobno kad sam pripit, je veliki no-no zapaliti pljugu nakon toga... iako često pokleknem prevelikoj želji pa u 90% slučajeva završim na wc školjci.. naglavačke :D
Hehe, e jos nesto.. Tera me da povracam, e sad da li je to trip ili ne ne znam jer jednom sam namerno gurno prst i nista da izadje, i time bih reko da je trip, ali pitam..
 
Poslednja izmena od urednika:

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ja sam povraćao od prepušavanja 4-5 puta u životu, sve u prvih godinu dana od početka konzumiranja. Zato sad mogu duvat od jutra do mraka i nema mučnina.:D
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ovako da dam i ja moju procenu i verujem da cu biti blizu istine. moguce je da marihuana koju uzimate od tog lika bilo je on ili neko drugi gajio nije sva ista vrsta, uzmu tako dileri pa gaje vise sorti pa strpaju sve na gomilu pa kad sta kome zapadne. a mozda je i ista vrsta pa nekoliko razlicitih fenotipova i neki ranije neki kasnije sarzevaju a oni ubrali sve odjednom kako mahom uzgajivaci za prodaju rade. i vama zapali nedovoljno zreli hedovi, koji po pravilu pucaju na paranoju lupanje cuke paniku itd. moj savet najiskreniji i kao bratu, mani se kupovanja, mani se konzumacije sa ekipom, sa njima pikaj basket, idi na bleju sta god. skloni se od te price samo ti bedu moze doneti. lepo skupi kinticu, citaj forum edukuj se, napravi sebi grow boxic ako zivis sa matorcima il neka druga frka, prolistaj malo stealth verzije tipa PC grow box, i gaji sebi brate. polako, ekipa je tu da pomogne savetima, veruj mi slusaj ih i za par meseci mozes imati teglicu masnih hedova koji su tvoj znoj i trud i uspeh, i kada su uzgojeni sa ljubavlju vracaju je visestruko. neponovljiv je uzitak gledati zivo bice koje raste pred tvojim ocima iz dana u dan i na kraju uzivati u svome bericetu. samo, prvo pravilo neka ti bude Jezik za zube!!! ako se resis da gajis samo ti smes znati za to. ne veruj nikome! u suprotnom si u problemu. nadam se da sam pomogao ako sam negde pogresio il nesto propustio molim ostatak ekipe da me isprave.
 

onx

Banned
Banovan
14.12.2016
14
3
3
40
Hvala druze na ovako ozbiljnom odgovoru.. Inace i ja sam shvatio neke stvari sto se toga tice, planiram da gajim svoje, ali imam samo 15 godina i ne mogu nikakav box pa ne znam kolko da je stealth.. Ali zato planiram outdoor jer ne zivim u centru grada, suma mi je na nekih pola kilometra i manje, ali ja sam ajde kazi ga 'bajker', imam kros, vozim se i kad je i dan i noc i kad je sneg kisa sunce tako da ne mogu nikom da budem sumljiv ako me vidi da idem negde u neko doba.. Problem su mi menke, svaki put kad sam kupio, trazio sam ali nisam uspeo da nadjem, e sad ili ja ne znam to da nadjem jer ne znam ni kolko je veliko ili nema.. Inace nista drugo mi nije problem, znam i oko poljuprivrede jer nisam bas ono full gradski decko.. Hvala jos jednom za odgovor :wave:
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
mozda ti je promjenio sortu.ima sorti koje pusis i dobar si i tek nakon pola sata vise ne znas za sebe smijes se al nemozes ustat Indica dominant i assume
 

onx

Banned
Banovan
14.12.2016
14
3
3
40
Bas to, prvih nekoliko minuta sve sasvim ok, posle zakuca sve i nema mrdanja.. Ali evo pre 2 dana sam ponovo duvao, ali samo me taklo, ista trava isto sve, e sad da li je tolerancija ili sta je ne znam..
 

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Onx, cini mi se da ti slijedi ban, maloljetan si , po meni puno pre balav za napušavanje, moggao bi ti rep izrasti, kao onaj od kave samo zelen... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy