Up high indoor sorta?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2009
16
0
0
40
Dobar dan prijatelji

prijatelj bi u svome stealth boxu (30x60x90) želio uzgojiti jednu mostly sativa biljčicu sa up high social buzzom pa smo došli do slijedeće kandidatkinje - Nirvana PPP. Da li je to dobar izbor? Molim vas ako nam možete predložiti još neku sortu? Hvala vam unaprijed!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
amnesia haze mi bila odlična! također, hvali se i g13xhaze... orange bud mi oduvijek među dražima, predivan rad...a na forumu hvale i durban poison...

Šta se tiče PPP, mora da je ok, iako, pušio sam Power Plant (nije isto, slično donekle) i ono što je ogroman + je to šta je socijalan i komunikativan i energičan high, ali jebiga, ima sorti koje baš prerežu...ova je blaža...

Znam da planirate sativu jer vam draži high nego stoned, ali osobno bih ciljao na neki hibrid, da je 50-50% odnos sativa-indica ili možda 75-25, čisto jer nema boljeg kad te udari u glavu i u tijelo, a opet da nema onog spuštajućeg stonda:)) pogle malo sorte na growshopalien čisto da vidiš šta se nudi
 
21.04.2009
16
0
0
40
doors_of_perception je napisao(la):
amnesia haze mi bila odlična! također, hvali se i g13xhaze... orange bud mi oduvijek među dražima, predivan rad...a na forumu hvale i durban poison...

Šta se tiče PPP, mora da je ok, iako, pušio sam Power Plant (nije isto, slično donekle) i ono što je ogroman + je to šta je socijalan i komunikativan i energičan high, ali jebiga, ima sorti koje baš prerežu...ova je blaža...

Znam da planirate sativu jer vam draži high nego stoned, ali osobno bih ciljao na neki hibrid, da je 50-50% odnos sativa-indica ili možda 75-25, čisto jer nema boljeg kad te udari u glavu i u tijelo, a opet da nema onog spuštajućeg stonda:)) pogle malo sorte na growshopalien čisto da vidiš šta se nudi

hvala velika prijatelju za info - gledali smo malo na alienu i po forumima i primjetili PPP upravo radi ovoga velikoga plusa što joj i ti daješ, pa mislim da bi to bila odlična sorta za početak onoga što mi tražimo - vidjeli smo na alienu da je i PPP Indica/Sativa mix, da je medium sized i pogodna za indoor - upravo ono što tražimo
 
21.04.2009
16
0
0
40
Greenpower1 je napisao(la):
Mislim da je mali box za to,ovisi koja lampa...

ZelenaSnagoJedan u boxu je 10*23(24) W CFL (oko 15k lumena)

u njemu je trenutno jedan autoflowering patuljak i jedna indica/sativa hibrid

za patuljka nema problema, ali ova druga je služila kao test da li je moguće u boxu ovih dimenzija i osobina uzgojiti malo ozbiljniju biljku

test je za sada uspješan - nakon 5 tjedana vegetacije i 3 tjedna cvijetanja (uz odlično odrađen lst) biljka zauzima nekih 3/5 ukupnog prostora koji joj je na raspolaganju, te uz procijenu od još 5 tjedana cvijetanja trebala bi bez većih problema završiti svoj životni ciklus i ne prerasti dimenzije boxa

biljka je stvarno prekrasna, ima 15-ak lijepo formiranih topova, jedini je problem što su se na donjim granama prije nekoliko dana pojavili dvospolni organi, ali njih lagano odstranjuje i ne pojavljuju se novi onakvim intezitetom koji smo očekivali, tako da bi moglo ispasti sve super - sensimilla

inače obe dvije biljke su trebale biti LR2 (JD) i prva biljka ima sve karakteristike LR2 (osim što je spol pokazala tek nakon 5 tjedana i stavljanja na 12/12) a druga biljka je puno veća i procvijetala je isto nakon stavljanja na 12/12. I sad kako se ova veća pokazala kao hermafrodit, mislili smo da je to idealna situacija za napravit svoj feminized seed stock, oploditi LR2 sa ovim dvospolcem (koji je bio u paketu na kojemu je pisalo joint doctors LR2 ) - znači ako se radi o dva fenotipa LR2 ovo bi bila idealna prilika za napraviti sjeme?
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Durban Poison od Dutch Passiona... 99% sativa sa genotipom rasta indike.. imo sam je prošle god.. vani je bila visoka nekih 1.5m.. pozz
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kebra_nagast(neznan prevesti):icon_mrgreen:,dobro to zvuči,te žarulje nisu baš problem ka šta bi bija hps sa sativama u tom boxu,zato i spomenih lampe.
Drago mi je da još ima ljubitelja sativa:icon_lol::sun2:
I sretno!