Upit za growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blanker

Aktivan Član
27.05.2012
60
55
0
50
Pozdrav svim ljudima dobre volje usred projekta sam i imam pitanje

Koliko biljki mogu tjerati u boxu a da ne bude pretrpan a opet da nebude ni premalo

Maximalnu iskoristivost odraditi u boxu

U planu je HPS 400W staviti da to tjera

Sjeme Northern Light Automatic

evo slika kako sam planirao odraditi(ograničen sam dinemzijama sa slike) 80x90cm mozda bi cak mogao napraviti od 80x100cm

2jdrmt1.jpg


:spcartmanmad:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ove ventove drugačije rasporedi, npr. zamisli da gledamo box od naprijed, znaci u vrata gledaš, neka ti upuh bude na desnoj bočnoj dolje u kutu, a ispuh dijagonalno gore na lijevoj strani jer ce ti tako kružiti zrak, a ovo gore šta si ti nacrtao će samo ući i izaći odmah iznad.
I obavezno jedan unutra od PC-a da puše po biljkama da misle da su negdje vani haha.

Sretno :)
 

Naduvani_Zeko

Aktivan Član
04.07.2012
65
27
18
40
iza coska
Mislim da ce biti malo 2 ventilatora. Ako imas mogucnost da stavis kakvo staklo izmedju sijalice i biljaka to bi ti bilo najbolje.
A koliko ce ti stati,zavisi od velicine posuda ako uzimas mjeru koju ti je kolega dao 80x100.
Najbolje ti je uzmes velicinu saksije koju mislis staviti i izmjeris je i vidis koliko ti prostora treba.Stim vodi racuna koliko ces ostaviti razmaka izmedju posuda.I isto vodi racuna koliko ces dozvoliti u visinu i sirinu (mislim na biljke).
pozzzz i sretno.
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Obavezno cooltube, nikako bez, 400w bez dobrog reflektora i ct-a nema smisla nekog... + Vents 125mm za ct + za crijevo sonoconnect jedan Vents 125mm i onda mozes dalje...
neznam kako ti to nije nitko napomenuo, ali nemozes buraz growat bez opreme... ili moras nesto iskemijati, pa zapalit ces sa 400w box samo tako ako nebude profi... :)
;) dakle dobar ct moras imati, sto ce te ipak i kostati... :)

Ako hoces kilave i zute biljke, vozi bez ct-a :)