- UPITNIK - Koju opciju za placanje semenki najcesce koristite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koju opciju za placanje semenki najcesce koristite?

  • Slanje novca u koverti

    Votes: 23 12,9%
  • Placanje karticom / elektronski

    Votes: 66 37,1%
  • Placanje direktno na bankovni racun

    Votes: 17 9,6%
  • BitCoin

    Votes: 17 9,6%
  • Western Union

    Votes: 5 2,8%
  • Placam po preuzimanju

    Votes: 50 28,1%

  • Total voters
    178
13.10.2009
70
48
18
36
Izbjegavam placanje na daljinu, kupim u becu u grow shopu uz konzutacije sa zaposlenicima ili ove godine na cannafestu (kupio sam valjda zivotnu zalihu sjemena koje necu nikad stici uzgojiti) Fino je imati opcije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wassabi

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Malo ga :poop::poop::poop:. Kake opcije, kakvo plaćanje na daljinu? Šta je pouzeće, jel čitaš ti išta? Kakva životna zaliha, hoćeš reci novac pod tim "opcije", ako te to veseli neka ti je. Po čemu si ti različit od nas, ti imaš opcije, haha :upiii:.
Ti si iskeširao 5 tisuća eura i uzeo si sjemenki do kraja života, i jakih ti zaposlenika u beču. Ego ti probija strop, de sleti među nas smrtnike bar na tren :let:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye87

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Ma hteo momak da kaze da je bio na Cannafestu ali nije znao kako.
Nije u pitanju ego uopste, taman posla.
Mozda je altruist pa planira da podeli ljudima oko sebe?

Sa ovim tempom uzgajanja koje trenutno ima 3 paketa od 5 komada su verovatno nekome zaista zivotna zaliha.
Ja nemam jos ni zavrseni grow a napravio sam stash od podosta pasulja a vrlo verovatno necu iskoristiti ni pola.
Jel i moj ego kao Ajfelov toranj?:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wassabi

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
a kako se placa po preuzimanju i od koje seed banke ? Jel ima u seedsmanu ta opcija , slanje kesa mi je nesto rizicno a spremio sam 100e i dobio order number , sutra idem da uplatim a ne bi da se zahebem nesto jedva sam skupio ovo , ali jedva :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
29.11.2015
59
143
33
Ja plaćam po preuzimanju,ali ne od poštara nego od čovjeka koji ih kupi na veliko i ima relativno dobar izbor (bar automatika).Pouzdan,donese kad kaže i cijena je ista kao i po shopovima vani...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Joe1234

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
Prvi put prije 7dana poslao 30eura za 5 sjemenki White widow autoflower feminised +10 gratis na NIRVANA SHOP pa javim kad mi stigne u Dubrovnik,ovdje2jointa 200kn(22eura otprilike)i niko ne kupuje jer je skupo pa svi smo na besplatnoj drogi kod doktora, na heptanonu (1boca dnevno ili 20tableta smijemo dobiti dnevno),jedva čekam da naraste i da zaboravim doktora i heptanon,ovo mi je druga sadnja marihuane vani, prvu sam ubrao nakon 2mj.jer sam morao nešto zapalit i bila je super domaća 1995,ako možete davajte mi koji dobar savjet kakve posude, zemlja, gnojivo, što biljci najviše pomaže a što joj šteti, pozdrav iz vrućeg Dubrovnika