- UPITNIK - Koju opciju za placanje semenki najcesce koristite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koju opciju za placanje semenki najcesce koristite?

  • Slanje novca u koverti

    Votes: 23 12,9%
  • Placanje karticom / elektronski

    Votes: 66 37,1%
  • Placanje direktno na bankovni racun

    Votes: 17 9,6%
  • BitCoin

    Votes: 17 9,6%
  • Western Union

    Votes: 5 2,8%
  • Placam po preuzimanju

    Votes: 50 28,1%

  • Total voters
    178

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
Poslao u kuverti lovu i došlo za 7vdana kod NIRVANE,a jrdnom naručio autorlower i 3 normalno izrasle a 2 neki kupus kod SEED...ali sam zaboravio zadnje riječi.Jeli se još kome to dogodilo da ste naručili sjeme trave a da im je izraslo nešto drugo osim trave(2automata i 3 kupusa neka izišla a naručivam barv3,4puta godišnje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Leblebiya

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ko nirvane se moze platiti
-kreditnom karticom
-bitcoin
-bank transfer
-cash u kuverti

Mislim da je to i vise nego dovoljno opcija za naruciti sjeme

@Homerica
to sto pricas nema veze sa nirvanom. ako si posadio sjeme cannabisa onda ce izac ili cannabis ili nece izac nista. ne moze iz te menke izaci kupus ili neka druga biljka. vjerojatno je zemlja bila kontaminirana nekim drugim sjemenom ili ti je upalo nesto drugo.
to kao da posijes sjeme paprike pa ti izraste tulipan :D
 
20.10.2016
12
0
1
29
strasno sta se sve moze procitati... negde sam procitao da nirvanino seme dolazi upakovano u paket isaran listovima marihuane... i kome onda verovati :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne moze iz te menke izaci kupus
al zato moze iz semena spanaca izrasti vuva... ko kod moje bivse taste, ona otputovala negde, mi obilazili kucu s vremena na vreme, ostale semenke sto smo dimili, a kad se ona vratila i nasla ih pomislila sta je pomislila i eto cirkusa :D

inace @ tema

ne koristim ni jednu opciju, placaju/kupuju mi iz odande, samo posaljem link sa strejnom koji hocu, a ranije dok sam imao para da putujem sam i donosio.
 
Poslednja izmena:

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
Naručio LEDsvjetlo preko ebay-a i došlo u poštu ZG,poslali mi pismo da im dokažem koliko sam platio,poslao pošti mail da je LED1200Wsvjetlo teško2,5Kg koštalo115am.dolara(810kn ebay mi skinuo s računa),pošta mi javila da je sve uredu i da 3,4dana paket će biti u carini i da će mi ga poslati onda na moju adresu.Zanima me hoču li morati platit neku carinu za to svjetlo?
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
eo vec 2x visa i to na rate :p (jbg lakse je podnjet u danasnjim okolnostima) sve uredno dolazi kroz 10tak dana, stealth pakung, posiljka je preporuka na potpis... cak sam ih uzico da mi i promo materijala stave u stealth (kao inace neide nista osim menki nutra) dobio par naljepnica raznih strainova...
 
09.11.2014
134
80
43
Od kad na nirvani nema opcija da se plati kreditnom? Je l' plaćao neko preko bank transfera kod njih?
strasno sta se sve moze procitati... negde sam procitao da nirvanino seme dolazi upakovano u paket isaran listovima marihuane... i kome onda verovati :)
Nirvana je jedna od retkih gde baš nema ništa što se može povezati sa kanabisom...osim samih semenki, normalno. :D
 

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
pošaljem eure u kuverti i za14 dana dođe mi,ali naručim otprilikesvako godinu dana,sve dok ne potrošim ove naručena pa tek onda kupim ponovo seeda,kupim onu koja ima najviše THC-a,autoflower,sjeme koje dava najviše dobrog prinosa po sjemenki?
ZNATE LI KOJE SJEME MORAM KUPITI DA OSTVARIM GORE SJEMENKE KOJE ME ZANIMAJU,I NEK SVAKO BUDE ONO KOJE SAM VAM NAPISAO DA MI TREBA,NADAM SE DA ČETE MI USKORO ODGOVORITI I JOŠ NEŠTO,KOJE SJEME (PRVIH5 SJEMENKI DAVAJU NAJVIŠE THC-a I NABAVI 5TAKVIH SJEMENKI),I JAVITE KAD BI MI MOGLI TO NAPRAVITI I NABAVITI MI TO SJEME KOJE TRAŽIM(GDJE DA GA TRAŽIM I CIJENE TIH SJEMENKI NAPIŠITE MI I NAPIŠITE GDJE STE IH NAŠLI JESU LI ZANIMLJIVI?HVALA SVIMA KOJI MI ODGOVORE?