Uplasen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
newcicoc je napisao(la):
Pa jesam po malo panicar.. Mene zanima oce to prestati vremenom ljudi, i ima li potrebe da se mozda obratim lekaru.. Juce mi je vise lupalo srce, danas je to uglavnom povremena mucnina.
meni je recimo sasvim suprotno, kad mi srce počne ubrzano kucati vidim da me nešto opako opičilo... onda se uživim tek... :ridinghorse:

šta fali tom osjećaju, to je bonus, kakva paranoja, nikad neću shvatiti ljude koji uvjek imaju nešto loše u glavi... samo okreni film na dobro, nitko još nije umro od vutre, jedino ti može biti slabo, i to je većinom opet u glavi kad si čovjek umisli da mu je slabo, misli loše stvari pa samo poveća te loše osjećaje, nisi ti nikakav unikat, medicinski fenomen kojem jedinome se dešava to što kažeš da se dešava, svakome se to desi, samo što se većina ne zamara oko toga..
da odeš doktoru, šta misliš da bi ti rekao? :knockknock:

ako ti je slabo, ako ste mješali duhan i vutru, a ti ne pušiš duhan, nemoj mješati duhan, radi tanke čistake sa sporckim protočnim filterom, i da vidiš razlike... :smoke18:

i nije mi jasno šta će ti ljekovi za spavanje, kad se navariš spavaš 2 dana bez prestanka, to je najbolji ljek za spavanje :snupi:

i puši lagano, u 10 minuta 2 đeje, previše je to, jednostavno uzmi malo po malo, i vidi si granicu, kako ti najbolje paše, ja recimo volim lagano osjetiti vutru, ne volim se isprebijati da budem zombi, valdja zato jer onda kasnije volim ići svagdje, po prirodi šetati, kafićima gledati šta se dešava, visiti kod prijatelja, vozikati se autom, biciklom ili gdje već, samo da je neko dešavanje, vegetiranje mi nije zanimljivo..

gledano tek za 10-15 minuta osjetiš tek efekte, tako da uzmi par dimova, prošeći ako te uhvati i dobro ti je, pusti, ako očeš još nastaviš onda dimiti, lagano kuliraj, nije ti to utrka... samo se đabe razbacivati vutrom, a još ti gore bude, vegetiraš nemoš hodat..

ako ti ne paše to, jebiga, pusti se toga pij pive.. :signs051:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ