upomoc! prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.03.2012
2
0
0
38
prvi put mi je da sadim pa bih zeleo da vas pitam dal je sve u redu sa sadnicom.evo par slicka
Buni me to zbog cega se razlikuju prva je tanja a druga deblja.Interesuju me vasa misljenja ovo je cista sunceva energije nikakve lampe ne koristim i sta dalje trebam da radim ako je sve u redu dal da pustim samo da raste?
Slika 2.jpg
 

Prilozi

  • slika 1.jpg
    slika 1.jpg
    203,5 KB · Pregleda: 58

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
A šta sadiš? Prva mi ne izgleda kao kanabis, dok bi druga mogla biti. Ovako se ne započinje dnevnik uzgoja, a naslov je očajan. Premješteno!
 

Pocetnik_cro

Aktivan Član
12.10.2011
80
38
0
33
prvu biljku mozes zatrpati do pola stabljike sa zemljom jer ti se malo izduzila, inace to je ok, u koju zemlju si ih posadio ?
nemoj zalijevati svaki dan kako to novi groweri imaju obicaj vec svakih 4-5 dana kada napipas da je na 4-5 cm zemlja suha.

Jesu li ti to posude u koje si ih presadio prozirne ? Ako jesu to odmah moras promjenit, posude ne smiju propustati svjetlost jer je stetna za korijen.

Nemoj se previse brinuti sto se razlikuju po obliku, nadji mi dva identicna stabla u prirodi :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
prvu moz' da bacis, to nema veze sa vutrom, a ova ima sanse ako ti posuda nije plitka koliko mislim da jeste
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
1. slika - DRAČ (korov)
2. slika - ja mislim da imaš sreće pa je izašao kanabis...

što se prve slike tiče, to ti je česta pojava da iz zemlje raste zeleno "nešto".. ima 2 kraka na početku kao vutra, ali nije vutra.. svakog početnika može zbuniti, ali bacaj to...

nemoj škrtariti za zemljom, i prebaci to u neke NEprozirne posude... ovo ti ne valja... čitaj dnevnike,,, imaš puno lepih slika od A do Ž
 
22.03.2012
2
0
0
38
hvala na savetima!

---------- Post added at 11:41 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

kupovna je zemlja humus i pomesao sam sa sumskom
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
ma to je i meni izraslo kad sam kupio onu žutu vreću kaj imaš i na benziskim :))))) ...milijon ih bilo...tlaka bila za čupat...to kad sam i ja počinjo :) pa za dan kupio compu :) i drugo....kakvom šumskom bogati draga :D .....jesi možda ispod borova skopo zemlju? =))
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Prebačeno u graveyard. Sve teme kojima se po naslovu ne može zaključiti o čemu se radi idu graveyard(upomoč, help, hitno...)
Malo čitanja jer nije problem da ona izađe iz zemlje, nego šta kad izađe a nema uslova da opstane nego je suđeno da crkne.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.