Upomoooć!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srbijanac

Banned
Banovan
07.04.2017
0
0
0
31
O.K. Zdravo Svima
Pre svega izvinjavam se sto ovako upadam.
Nov sam na forumu, pa.... uopste na forumima, uglavnom samo citam ali se ne registrujem, tako da ne znam kako se tačno ovo radi. Elem, ove stvarce nisam konzumirao jos od srednje skole, pa bih malo da se aktiviam. Medjutim ne bih sad da jurim neke koje kakve dilere i sve to na ulici posto nit znam nekog, niti bih nekoga pitao ko gde sta prodaje, znate vec kakvi su ljudi, vec bih hteo da imam svoje biljcice par komada, cisto za sebe i drustvo kad se okupi. Sad, treba mi neko iz Srbije, ono sa foruma, neko ko nije neki diler i kriminalac, vec neko ko koristi samo za sebe i drugare, da mi proda par semenki. Ako ima nekog takvog molim da mi se javi u poruci ili ovde u temi kako god.
P.S. verovatno sam omasio gde ovakva tema treba da stoji, tako da se izvinjavam adminima i nadam se da je nece obrisati
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.183
358
ne da si omašio temu, nego si novu otvorio, nitko ti ovdje neće prodati ni pokloniti sjemenke jer je to zabranjeno pravilnikom kojeg si isto omašio ;)
imaš gore bannere za naruciti, pa radi isto sto i mi svi ostali :)
 

Srbijanac

Banned
Banovan
07.04.2017
0
0
0
31
koji baneri, sta je sad pa to, da narucim od preko pa da idem da sadim krompir u padiskoj skeli?? Nebih ja na robiju, imam jos par ispita do diplome :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Kakva je to logika.
Bojis se robije zbog narucivanja menki, al se ne bojis uzgoja zbog kojeg stvarno mozes na robiju.
Nitko jos nije zavrsio na robiji zbog narucivanja menki, ali zbog growanja je ;)
 

Srbijanac

Banned
Banovan
07.04.2017
0
0
0
31
Ja ako cu da gajim, gajim gde nece da zna niko, necu ja da je prodajem na ulici ili ne znam ni ja gde pa da me neko odruka.
Dok ovo mi cimka, prolazi granice, carine, poste itd.
 

Srbijanac

Banned
Banovan
07.04.2017
0
0
0
31
Nasao je ja na a alliexpress, medjutim paketi iz Kine su bili uvek otvarani kad god sam bio narucio nesto
 

Srbijanac

Banned
Banovan
07.04.2017
0
0
0
31
OK znaci nista od toga, zatvarajte, brisite temu ili sta vec. Pozdrav i hvala svakom na odgovoru :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.