Upotreba Hesi proizvoda

Hesi Canna Mills Nutrients Hempatia

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
11.207
25.966
1.198
po hesijvoj tablici ide od 4. tjedna cvjetanja pa do kraja ista doza. drzi se toga i nece bit problema.
full paket je tnt, bloom, boost, p+, power zyme i root complex. u cvjetanju ide sve osim roota i tnt-a

Jednomsemora

Aktivan Član
19.06.2018
117
783
93
35
Nije u pitanju drug da li neko ima strpljenja, nego covjek i sam nesto treba pronaci a na forumu ima sve:) ukratko: power Zyme i super vit idu od pocetka do kraja, root complex ide prve tri sedmice, Tnt u zavisnosti koji mix koristis, ako je light mix mozes sa drugom ili trecom sedmicom sa pola doze poceti i ako vidis da biljkama ne smeta onda ides sa cijelom dozom a ako je full mix prvih mjesec dana ne trebas gnojiti, obicno se tnt jos dodaje u predcvjetanju i tu je kraj(mada neko experimentise i do kraja daje al bih ti preporucio da se ti tablice drzis)...'ostalo ti sve stoji u tablici..sretno:):thumb:

Sviđa im se: MrLove
17.01.2019
32
11
8
33
Nije u pitanju drug da li neko ima strpljenja, nego covjek i sam nesto treba pronaci a na forumu ima sve:) ukratko: power Zyme i super vit idu od pocetka do kraja, root complex ide prve tri sedmice, Tnt u zavisnosti koji mix koristis, ako je light mix mozes sa drugom ili trecom sedmicom sa pola doze poceti i ako vidis da biljkama ne smeta onda ides sa cijelom dozom a ako je full mix prvih mjesec dana ne trebas gnojiti, obicno se tnt jos dodaje u predcvjetanju i tu je kraj(mada neko experimentise i do kraja daje al bih ti preporucio da se ti tablice drzis)...'ostalo ti sve stoji u tablici..sretno:):thumb:
jos samo ovo :D Prihrana bi se primjenjivala svako drugo zalivanje po tablici u zavisnosti od mix-a a sto se tice pojacavaca power zyme 1-2 puta sedmicno znaci ne svako zalivanje a root complex i super vit svako ili svako drugo zalivanje ? hvala

Jednomsemora

Aktivan Član
19.06.2018
117
783
93
35
E to sada ti zavisi od strejna kojeg imas, u zavisnosti od vrste ide i zalijevanje a to moras sam procijeniti ili uz pomoc mentora...neko zalijeva dva puta sa djubrivom pa onda voda, neko ide jednom djubrivo a jednom voda a tu pratis lisce sta ce ti reci:Dja sam licno svako zalijevanje davao supervit i power zyme a svako drugo (osim root complex)ostatak iz kompleta Hesi-ja po tablici:)

Poslednja izmena:

Tema1

NeanPojma
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.352
6.025
258
Džungla
jos samo ovo :D Prihrana bi se primjenjivala svako drugo zalivanje po tablici u zavisnosti od mix-a a sto se tice pojacavaca power zyme 1-2 puta sedmicno znaci ne svako zalivanje a root complex i super vit svako ili svako drugo zalivanje ? hvala
Ja sam i p. Zyme i root i duple doze supervita davao cjelo vrjeme, bez odmora.. Mislim zato Mozes s tim preparatima ic svako zaljevanje, o_O:banana123: