Upotreba Hesi proizvoda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Ta sva gnojiva i sluze da se mjesaju,jedno je za jedno a drugo za drugo,to su makar ciste osnove,idi guglaj malo o Hessiju.SVe sto je u starteru ide skupajedno sa drugim,isto tako i druga gnojiva i aditivi mogu ic sa Hessijem.Sve zavisi sta radis.Google majka za te stvari, a ako ti se da ima sigurn ovec sve o tom i na fprumu,koristi trazilicu.:rasta:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
Super V..Power Z..Root C i TnT od starta :)Root rokas dok ne pokaze spol..znaci prvi,drugi tjedan cvjetanja
(ALI moze i bez klope u vege fazi,ali samo ako je zemlja kvalitetna i ako je ima dovoljno...6l kvalitetne zemlje=4 tjedna bez klope)
Dalje u cvjetanju... booster,bloom i f+.
Booster jednom u prvom tjednu cvjetanja..dalje od cetvrtog tjedna cvjetanja zajedno sa f+
Bloomom rokas svako zalijevanje u cvjetanju..eventualno tu i tamo pola preporucene..i drzi gace.
 
Poslednja izmena:

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Pozdrav Hesiljupci!

Svojim mladim biljozama sam dao hesi super vit prije dva dana prvi put i dobro su ga primile :)

E sada, po propisima sam stavil jednu kapljicu na 4.5 L vode, pitanje je; jel stajanjem ispari iz vode?
Potrosio sam svega 6 deci tekucine na 8 biljčica.

Hvala unaprijed i L.P. :)
 

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Okej, hvala Stipe! :D
10 ml sam uzeo za pocetak, i mogu reci da je vidan napredak od prvog zaljevanja.

Jel ga mogu koristiti svako zaljevanje ili tipa svako drugo?
 
24.01.2014
80
33
28
e zdravo drugari, odavno me nema. malo me je sramota da postavim ovo pitanje posto koristim hesi od kad uzgajam :rofl:. da li onu prvu dozu boosta treba dati odma po prebacivanju na 12 ili posle kad konkretno krene da cveta? :D
 

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
Ja sam sa Hessijem imo Boost il ne uvjek iste rezuiltate dobivao,taj Boost i nije bas neki Boost.Al hessi majka za sve nema tu govora,samo eto nekad imam boosta nekad ne i grow uvjek isti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Interesujeme dali ovo gnojivo Hesi pk-13/14 za hydro and coco, moze se koristiti i za primenu u soil verziji.Primetio sam da je doziranje u odnosu na Phosphorus Plus razlicito i to znatno u dozama.Imam oko pola litre pa me interesuje dali mogu da iskoristim za uzgoj u zemlji da ne kupujem sad PPlus .:)
pkl_1.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tryproton