Upotreba marihuane u svežem obliku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nisam našao sličnu temu na forumu

Link sa kompletnim tekstom je ispod, ukratko

Do najveće koristi iz biljke može se doći ne pušenjem, nego konzumacijom u svježem i prirodnom obliku. Pa u čemu je razlika?

Zašto sveža? Toplota uništava određene enzime hranjivih tvari u biljkama. Sirova biljka kanabisa omogućuje veću dostupnost tih elemenata. Oni koji zahtijevaju velike količine kanabinoida bez psihoaktivnih učinaka ne bi trebali gledati dalje od sirovog kanabisa. U tom svojstvu, on se može koristiti sa 60 puta više tolerancije negoli grejani.

U prirodnom sirovom sastavu biljke kanabisa, THC postoji u dve varijante: THC i THC-A. Nakon što biljka leči, komponente THC-A se i greju. Iako ta promena stvara veću ukupnu moć THC, ona također smanjuje raspoložive aminokiseline i druge spojeve kanabinoida, kao što su CBD i CBN.

http://matrixworldhr.wordpress.com/2012/04/05/snaga-svjezeg-kanabisa-skrece-paznju/

Šta mislite o ovome i da li je neko imao iskustva sa upotrebom sveže marihuane.
 

Prilozi

  • juice1.jpg
    juice1.jpg
    153,6 KB · Pregleda: 137

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
vec sam nesto pokusao sa tom temom i nismo daleko dogurali a stvarno bi trebalo istraziti nacine kozumiranja bez psihoaktivnog ucinka jer mnogi bolesni ljudi se boje same reakcije koja daje ulje i zbog toga ga unesu u malim kolicinama koje nisu dovoljne za izljecenje a ovo bi bilo izvrsno kad bi ljudi mogli slobodno sadit pa da imas pristup svjezoj biljci kad ti god zatreba ali kako sam pri kraju growa sigurno cu probat svjezu a mozda nebi bilo lose ni osusenu smrvit u kapsule i jesti je na taj nacin kao sto su opisali mazaru ekipa iz cbd crewa samo bez zagrijavanja u pecnici jer bi onda bilo isto kao i sa uljem

https://www.vutra.org/topic/9101-dr-william-courtney-i-njegova-metoda-lijecenja-bolesti-pomocu-sokova-od-canabisa/#entry200759

mozda bi mogli kontaktirati Dr. Courtney u vezi stvari koje nam nisu jasne...ja bi vec probao al engleski mi nije jaca strana
 
19.09.2012
8
3
0
61
Haj narode!!!
Imam trenutno oko 400 gr.pulusuvog materijala (neznam šta je)
dobijen na poklon u zdravstvene svrhe.Ima li ko ideju kako to
pripremiti da bude neka korist za zdravlje.
Možda ulje,ili samljeti pa kao sok ili štagod drugo.
Ajde veterani javite se.

Pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
ako ces mljeti imas gore iznad u mom postu dosta informacija (koristi google prevoditelj ako si sa engleskim kao i ja) i ja sam planiram za kojih 20 dana pocet pravit mixove od svjeze biljke samo moram naci najukusniji nacin pa obavjestim sve zainteresirane..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tanja
10.05.2011
23
22
3
46
I ja sam jako zainteresirana za ovu temu,bilo bi super tako konzumirati marihuanu,jer ne volim taj high osjećaj.Jedino me brine što na takav način ti trebaju velike količine .I ja sam krenula u uzgoj baš zbog ulja ,ali me jako privlači npr. način da preko dana konzumiram svježu,a naveče ulje za spavanje i naravno sve druge benefite.Pa me zanima da li netko ima ideju,možda ti mario-npr.kad topujem biljku pa da te vrhove biljke zmiksam kao smoothie sa voćem,da li bi to bilo dobro tako?S obzirom da nemam cijeli plastenik trave,kao što je prikazano gore u videu.Znam da to ne bi bile neke značajne količine,ali namjeravam tako pokušati.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Tanja ja cu pocet 7.5 da eksperimentiram sa svjezom biljkom tako da cu znati vise a koliko sam shvatio za pocetak mozes 2-3 biljke koristit u svjezem a dvije napravis ulje i mislim da bi to moglo funkcionirat jer i onako odradis turu sa svjezim i onda se odrzavas sa uljem do slijedece ture koju uzgojis.

Imam u planu kontaktirat Dr.Courtney da mi pojasni jos neke stvari koje mi nisu jasne oko doziranja pa sa tim cu i znati koliko mi treba biljki za odradit kvalitetnu turu al u svakom slucaju mislim da je ovaj nacin najbolji zato jer nemoze se svako prilagodit na ucinak ulja, jedini problem je organizirat grow da imas svjezeg al i to se rijesi sa malo iskustva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77 and Tanja

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
dobre ideje uvijek dobro dojdu i ja sam jedno vrijeme bio samo na zelenim kasastim sokovima oko pola godine i mogu vam rec da nikad nisam imap vise snage i energije nego tada ko u mladosti ali mi je problem bio sto sam smrsavio 10 kg u to vrijeme a ionak sam mrsav konstitucijom ali kad mi grow zavrsi i ja cu probat na taj nacin mixanja vutre kao ZKS opremu imam.....pa javim rezultate sa uljem zbog kojeg sam i krenuo u proizvodnju-----
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tanja
27.06.2014
11
9
3
49
Koliko sam shvatio, za liječenje je dobra kombinacija sirove marihuane i ulja. Sirova nema psihoaktivno djelovanje, a ulje ima?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a kakve veze ima tvoj post sa temom, ako si nesto popusio turi u sta trenutno pusite a ne u upotrebu u svezem obliku
obrati paznju malo na pravilnik i na to sta gde pises
6. Izaberite relevantan forum/temu za svoju temu/post