Upotreba thc ulja kod generaliziranog anksioznog poremećaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2021
23
7
3
Dobar dan!
Imam pitanje!? Dijagnoza mi je generalizirani anksiozni poremećaj, uzela sam cbd ulje i stanje mi se pogoršalo. Pojačala sam dozu, još gore je! Predlažu mi da uzmem thc ulje u čepićima, 60%,ja se bojim jer imam niske otkucaje srca i visoki tlak. Imate li savjet?
 
27.01.2021
23
7
3
Onda nemoj...
Sve ove godine, koliko sam na forumu, nisam još naišao na slučaj kojeg se bojiš.
Strah nije osjećaj sa kojim trebaš probati thc ulje. 101% sam siguran da će te uhvatit panika.
Prvo se informiraj, pa onda odlući.
Zbog čitanja po forumima sam se u plašila! Zato sam stavila pitanje! Cbd ulje svima pomaže, meni ne. Normalno da me strah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and Grona

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
33
Amsterdam
Mislim da bi se manje-vise svakoj osobi ista situacija desila da bez ikakve tolerancije odma počne sa uljem, definitivno bi bilo bolje da prvo neko vreme pusis travu na klascian nacin, da ti se organizam bar malo privikne kad vec nije hitno, kolko sam shvatio odma na ulje idu samo oni koji bas moraju i kojima je svaki sekund bitan, a ti taj slucaj nisi. Nabavi malo vecu kolicinu(15 20 grama), nabij sebi toleranciju bar kolko tolko da provalis kako je i da vidis da nema u tome ama bas nista strasno, pa onda nastavi sa uljem. Srećno dalje i nadam se da ćeš se ubrzo osećati bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jasenka1959

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Žena ima GAD, ne znam imaš li iskustva s anksioznošću, ali to nije nešto što želiš pojačavati na bilo koji način. Ne reagiraju svi isto na kanabinoide, nekom pomognu, nekom baš i ne. Ali u svakom slučaju ne bih mazao ulje bez dimne pripreme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona
27.01.2021
23
7
3
Mislim da bi se manje-vise svakoj osobi ista situacija desila da bez ikakve tolerancije odma počne sa uljem, definitivno bi bilo bolje da prvo neko vreme pusis travu na klascian nacin, da ti se organizam bar malo privikne kad vec nije hitno, kolko sam shvatio odma na ulje idu samo oni koji bas moraju i kojima je svaki sekund bitan, a ti taj slucaj nisi. Nabavi malo vecu kolicinu(15 20 grama), nabij sebi toleranciju bar kolko tolko da provalis kako je i da vidis da nema u tome ama bas nista strasno, pa onda nastavi sa uljem. Srećno dalje i nadam se da ćeš se ubrzo osećati bolje.
Hvala
 
27.01.2021
23
7
3
Žena ima GAD, ne znam imaš li iskustva s anksioznošću, ali to nije nešto što želiš pojačavati na bilo koji način. Ne reagiraju svi isto na kanabinoide, nekom pomognu, nekom baš i ne. Ali u svakom slučaju ne bih mazao ulje bez dimne pripreme.
Razumijete me! Hvala! Ja sam uzela cbd ulje 5%,pila ga mjesec dana, bilo mi je sve gore, zato su i rekli da probam sa thc (čepići), 60%. Normalno da ne želim pojačavati ove muke. Pitam jer se nadam da netko zna objasniti, što se to događa?
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ako ne pitam previše, je li vam to doktor rekao (ako živite u zemlji gdje se kanabis koristi u medicinske svrhe)?
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ja ne bih očekivao puno od THC ulja ako je CBD imao loš učinak, i odlučio bih se za doktora, a vama sretno u svakom slučaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona