Upoznavanje oca sa biljkom marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.11.2015
74
67
18
Moj stari zna sa obzirom sa kojim se poslom bavim da sam probao sve i uvijek smo pričali o svemu..I tako jedan dan sjedimo u dvorištu,a tokom života sebi je složio 2 top bukse od čega je zadnjih godina jednu izostavio (zapustio) ja sam mu rekao da ću to sebi spremiti i urediti..Odradio sve top i rekao mu da će tamo biti box..Sine kakav box..Pa box za vu..Nećeš valjda..reko hocu..Najbolje znaš sta radiš imaš koju godinu sam najbolje znaš sta radiš. .Pomogao je složiti buksu a sada jednom dnevno obilazi.Svidja mu se jako i čudi se kako to brzo raste..Top ja sretan
 

NoVaseline

Aktivan Član
13.10.2015
102
291
63
61
Balkan
@NoVaseline dobra fora,ako me ikada išta i pitaju...mogu reć da imam nuklearnu elektranu,ipak su sad 120x120x200 i 90x90x180 u sobi...:D

Kod mene nebi bilo pitanja ni čuđenja,ipak je karcinom u obitelji,ali da znaju - neznaju :) Ali i slabo dolaze u goste,što mi odgovara.

Mozes da kazes da je ovaj veci za AC, a ovaj mali za DC, a kada rade zajedno onda prave buku kao
acdc_avatar1_normal.GIF


Iz ciste predostroznosti planiram da im kazem, da ako se ne daj boze nesto desi da ne misle da sam se time komercijalno bavio, a verovanto bi pomislili i ko zna od kada!
Srecno sa lecenjem :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Meni starci žive par kuća od mene, stari produvao prije par godina, pomoglo mu kod glaukoma i nesanice, a veli da mu je interesantno to da kad poduva sve mu je ravno, i za sve ga zaboli briga, haha. On je kao student išao u dnevnice po kudeljarama ali veli da nikad nije čuo da postoji medicinska vutra osim industrijske. Kaže tko bi to znao u to doba. Ja sam ga osobno upoznao sa biljozom kad sam pozvao njega i staru prije par godina i rekao im da ponesu po par škara. Taman bio skinuo ljoze pa reko još dva para ruku dobro dođe. Na prvu, kad sam svakom tutnuo granu u ruke su bili zbunjeni, stara je skužila da je to jer je vidila list na tv-u, a starog je miris vratio u studenske dane kad je bario koke po kudeljarama. Zanimljivo da mi ni rasta ni rista nisu nikad imali predrasude prema tome, niti su osuđivali ikog tko je konzumirao, pa ni mene osobno iako su znali da duvam već krajem srednje škole. Sad gledaju na biljku sasvim drugim očima, stari zapali svako veče prije spavanja i na svojem primjeru se uvjerio o svim dobrobitima naše presvete biljke, iako veli nije mu jasno kako su ih cijeli život lagali i skrivali pravu istinu o tome.
Svake godine i za njega posadim par komada i on zadovoljan, i rekao mi je ako se desi ikakvo zlo, da me ćope s biljozama da kažem da su sve njegove. Veli da je star i bolestan i da neće nitko njega u zatvor radi 3-4 biljke :) .
 
17.11.2015
10
17
3
živili ljudi, moje upoznavanje oca sa biljkom oho, to vam je pocelo ima 3 mjeseca kako mi je otac vec prije 3.god izljecio rak d.c. nije prije koristio ni ulje ni nista .... e sad nađe meni otac u sobi jedan cvitic.. ja dosa doma sa posla kaze on nesto sam ti nasa op pokaze cvitic ja sritan ko malo dite vise sto je nasa jer bice mi bilo ispalo,,i da jesam li ja normalan sto ti to treba ti si bio prije dobar bla bla bla (zaštitnički govori svakoga roditelja ) i ja se potajim i kazem necu vise samo da se nenervira.. i ugl vratijo mu se rak ne jedan nego 2 metastaze na plucima jedna na mozgu ... kako sam preuzeo sve brige na sebe poco sam istrazivati sto kako i sta , i tako sam dosao do ove stranice jer me zanimalo oko ulja, nabavim ja ulje i malo na cackalicu kazem njemu otvori usta,e on da nece i nakon prepiranja namazem ja to njemu ispod jezika,, on cili namrgođen gre leći, sutra dan ja ostavim laptop i pustim mu video dokumentarni film rick simpsona - run from the cure zahvaljuljuci vama i ovom forumu, i tako ja dodem sa posla a meni moj brko kaze odma sa vrata *MAŽI* hhh i tako sam mu ja prica o tome svemu i da napravija san sam ulje i uspjelo mi je i ne samo to nego imam 2 auto biljke i on to lipo nosi na sunce brine se o tome i u svemu tome dođu mi nalazi nakon 3 mjeseca uzimanja ulja i rak na mozgu se smanjija sa 1,9 na 1,7 i sam doktor je ostao paff i reka nezz sta uzimate al nastavite sa tim :) sve u svemu moja taktika je ne odma sve im rec nego polako svaki dan po malo, malo za rucak malo navecer malo koji dokumetarac i oni su vasi ;)
 
17.11.2015
10
17
3
znam da se mora davati u dozama al jos jam ono sta se kaze od oka ( imam jedan štapić i na njemu sam stavija oznake i svaka 4 dana malo pojacam, al tek sad cu pocet na ampule male),, al ulje ovo sto sam napravija i ovo sto sam kupio su nebo i zemlja proba sam malo i moje je puno jace ) malo gorče, ja sam mu dozer ugl ovisi o meni i koliko mi je dobar :ajnstajn:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and CilI
09.12.2015
7
7
3
26
Mogu da kazem da ja nemam problema sa starcima jer nas matori napustio davno, a keva radi u inostranstvu bori se, bila letos sestra kod nje i pokupila neki bong, seme i par grama neke super kul travke. Medjutim, sta bude... zasadim lepo to seme, sve ga lepo odrzavam... jer ko ce bacati pare na dilera jos ko zna sta stvalja budala u nju... taman pocela da cveta super izgledala
i baba sa sela dodje da nam pospremi dok smo mi bili vani, vracamo se kadar nevera
nema biljcice nigde...baba se pravi luda, kao nije znala sta je, mislila korov.
Mislim se sad si usla ovde i nikad vise...