upozorenje "glass grass"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Možda ste neki več informisani ali nije na odmet.Naime več prije nekoliko vremena se po celoj Evropi pojavila vuja kojoj su mamlazi dodali usitnjeno staklo,pesak..
Najčešče je to bila spresana vuja tako da pažnja nikad nije suvišna kako neko stvarno nebi završijo sa zdravstvenim posledicama
U koliko neko naleti na nesto slučajno molimo vas, da o tome obavesti siru javnost!

pažljivo
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
novac,novac,novac!!!

tako valjda dobije na težini-kristali se pokupe dole u velikom % i onako sa večine vuje
Ovde u Lj stakla bas nije bilo koliko znam-ali je sitni pesak česča pojava-neko je zaglavijo iz kvarta kod lekara-malo ču raspitati tačno šta pa ču javiti
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Baš ugledah ovo , i nevjerujem!
Stvarno grozno što sve ljudima pada na pamet radit.
Samo da se ne raširi ovo smeće !
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
koliko je to uopce rasireno ?
mozemo li ocekivat da cemo dobit i neko takvo smece u os ?
nikada nije bilo tako cega samo dobre robe...ali u zadnje vrijeme je nestasica tak da kontam da bi ljudi mogli svasta napravit...
ali hvala bogu nestasica ce zavrsit za par dana :)
 
15.06.2007
20
0
0
43
užas.....svega je znalo biti, ali ovo.......ubodeš 50-ku za recimo 300 kn....i onda daš tipu 100 kuna i prozor........mu razbiješ na glavi....da mu se nađe za drugi put.....ko i ono uzmeš 50-ku, unutra trećina vrhova ostalo prašina od lišća....onda lijepo 100 kn pravih i 200 neki jadni falsifikat (obična kopija recimo).........mamu im pohlepnu dilersku
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Bilo je samo pitanje vremena kad ce se neko sjetit takve bedastoce. Cilj svega je zarada cak i pod cijenu tudjeg zdravlja... Katastrofa kud ovaj svijet ide!
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Gledao sam ima već vremena...baš što se tiče toga u Britaniji se zalagali likovi koji su za legalizaciju da njihovo ministarstvo objavi upozorenje o ovakvoj "travi"...
Naravno okljevali su jer im nije bilo u interesu...nek se sjebu malo ljudi pa više neće pušiti!

Uzrok svemu tome su bile racije na području Wales-a u kojima se praktički eliminirali bilo kakvo domaće tržište pa se ljudi snašli i počeli nabavljati iz Nizozemske...
Naravno nije to bila njihova trava već isto neki šver-komerc di se pametni dosjetili da stave staklo umjesto kristala...

I eto problema:sick:

PEACE!:maryjane:
 
15.06.2007
4
0
0
43
da to je super sto ste upozerili ljude ali....skoro sam 100% siguran da ce neki pohlepni dealer to vidjeti i shvatiti to kao ideju...pa ce napraviti isto.....


PS:naduvam sam pa to pisem.....:icon_lol::icon_lol:
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
moj je drugar zavrsio na urgentnom zbog neke budave plastike sto mu je lik podvalio u shit...
Srecom ova prica ima i happy end...
ako se kojim slucajem desi da vam neko podvali nesto takvo slobodno recite pandurima (a sigurno ce vas pitat sta ste radili) sta se desilo jer zasad ti kod nas nemogu nista posle konzumiranja neke "droge"...
uglavnom drugar prijavio lika, ovaj pao sa 11 kg vuje pola kile shita i jos PONEKA cigla dopa...a slag na tortu sto je liku jos bilo sudeno za pokusaj ubistva, pokusaj trovanja i tako dalje jos poneka tacka optuznice, jer kakav je to diler koji nema svega... barem pomalo.....
Drug izaso iz bolnice posle nepunog meseca a lik zaradio 15g i 6 meseci"poneka cigla dopa", i to bez mogucnosti pomilovanja!
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Jim Morrison je napisao(la):
moj je drugar zavrsio na urgentnom zbog neke budave plastike sto mu je lik podvalio u shit...
Srecom ova prica ima i happy end...
ako se kojim slucajem desi da vam neko podvali nesto takvo slobodno recite pandurima (a sigurno ce vas pitat sta ste radili) sta se desilo jer zasad ti kod nas nemogu nista posle konzumiranja neke "droge"...
uglavnom drugar prijavio lika, ovaj pao sa 11 kg vuje pola kile shita i jos PONEKA cigla dopa...a slag na tortu sto je liku jos bilo sudeno za pokusaj ubistva, pokusaj trovanja i tako dalje jos poneka tacka optuznice, jer kakav je to diler koji nema svega... barem pomalo.....
Drug izaso iz bolnice posle nepunog meseca a lik zaradio 15g i 6 meseci"poneka cigla dopa", i to bez mogucnosti pomilovanja!

Da mu je podvalio plastiku umjesto shita, to mogu shvatit, čudi me kako tvoj 'drugar' poslje dva dima nije primjetio da puši plastiku ? Očito mu fali iskustva ... i godina.

Idemo dalje, općepoznato je da drotovi znaju ko radi, koliko i sa čim, uglavnom ne poduzimaju ništa jer lik ili ima dobra 'leđa' ili čekaju čvrsti dokaz (čitaj: klinca koji će svjedočiti na sudu)

Da zaključim, (pod uvjetom da je istina ovo što pišeš) frend ti vrlo vjerovatno neće biti zaboravljen od dotičnoga. Na kraju krajeva, niko ga nije tjerao da puši, da kupuje mačka u vreći i trpa u sebe supstance o kojima ne zna ništa ... :eek:hno:

P.S.
Ne opravdavam dilera, ali ako se sam ne brineš za sebe, neće ni drugi. Ako ništa, ovo mu je škola (i jednom i drugom).
 
15.06.2007
20
0
0
43
TorcidaSpalato je napisao(la):
Da mu je podvalio plastiku umjesto shita, to mogu shvatit, čudi me kako tvoj 'drugar' poslje dva dima nije primjetio da puši plastiku ? Očito mu fali iskustva ... i godina.

Idemo dalje, općepoznato je da drotovi znaju ko radi, koliko i sa čim, uglavnom ne poduzimaju ništa jer lik ili ima dobra 'leđa' ili čekaju čvrsti dokaz (čitaj: klinca koji će svjedočiti na sudu)

Da zaključim, (pod uvjetom da je istina ovo što pišeš) frend ti vrlo vjerovatno neće biti zaboravljen od dotičnoga. Na kraju krajeva, niko ga nije tjerao da puši, da kupuje mačka u vreći i trpa u sebe supstance o kojima ne zna ništa ... :eek:hno:

P.S.
Ne opravdavam dilera, ali ako se sam ne brineš za sebe, neće ni drugi. Ako ništa, ovo mu je škola (i jednom i drugom).


alo Torcida:signs054:........pa daj dečku malo disati, kaj ak je klinac, i tebi su ko mladiću svašta mogli uvaliti ili si rođeni expert.........i nije valjda da na ovom forumu širiš neke nacionalističke spike, jer ako stavljaš drugar pod navodnike, stavi i staro hrvatsku riječ frend....
kak veliš: idemo dalje...........ne, neznaju drotovi baš sve...budi uvjeren
a ovo da ako je istina kaj nam "drug frend" piše, slažem se s tobom....nek zaboravi da će ga zaboraviti.....
i nek mu je škola jer, cijeli život je škola....i tebi i njemu i meni
aj peace i bez visokih tonova
širimo ljubav :bis:
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Vjeruj mi ganjavz i meni se činilo da priča sa visoka kad sam pročitao...
Znam da to Torcida ne bi napravio (možda malo..ccc) i ponovno sam pročitao post. Nije to nikakvo pričanje sa visoka, nikakve nacionalističke niti ikakve druge spike nego REALNOST!!!

Neću se stavljati na ničju stranu i mrzim ikakva prepucavanja,ali pogledaj malo bolje!:icon_lol:

i stanite prije nego to preraste u punjenje jaja:vb_whip:

PEACE!:maryjane:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Stara je vijest ovo o vutri sa staklom.Nema veze neka se netko i ovo sjetio stavit kao temu ,ja mislim da sam već negdje u nekom od postova spomenuo za ovo kad je počelo u Britaniji .A neka i oni skeptici koji ne vjeruju da bi netko čisto radi zarade trovao ljude s čim god stigne.Tko ima BHT 1 program mogao je jučer ili prekjučer gledati dokumentarac o tome šta radi duhanska industrija Philip Morris i ostala govna ,na sudu izjavljuju da ne vjeruju da nikotin izaziva ovisnost,a u reklamama su prije govorili kako je pušenje duhana dobro za zdravlje i da sprječava kašalj,da sprječava ,ali jednom kad umreš od pušenja onda sigur nema više kašlja ni problema s raznim bolestima.

Link ispod je isto vulji kontaminiranoj nekim *****m uljavim ,tako da kad pepeo od te vulje smrviš prstom i onda s prstom pisati npr. po papiru ili drvetu kako ovi u snimci na youtube rade ,ostavlja uljavi trag to nije normalno i s pepelom od dobre vutre ne bi ostalo ,a ovo je neka baš ono vulja . I sa običnim pepelom se može pisati samo ovako nešto masno nikad nisam vidio kao da je lik motor od auta rastavljo ,ispraljo ruke i onda uljavim prstima.

http://www.youtube.com/watch?v=6imnL1mDisQ

Ovaj drugi link je za grit weed slično što i glass grass ,samo se ovdje radi o pjesku jako sitnome,radi se mikroskopskoj snimci . U princiupu staklo se i proizvodi iz pjeska ,samo sad ne bilo kakvog pjeska,mora da sadrži dostakvarca(SiO2).

http://www.youtube.com/watch?v=v8zSPTsMhX0

ganjavz

alo Torcida:signs054:........pa daj dečku malo disati, kaj ak je klinac, i tebi su ko mladiću svašta mogli uvaliti ili si rođeni expert.........i nije valjda da na ovom forumu širiš neke nacionalističke spike, jer ako stavljaš drugar pod navodnike, stavi i staro hrvatsku riječ frend....

.......bez visokih tonova
širimo ljubav
ganjavz sumnjam da je torcida mislio išta nacionalistički ,tko zna iz kog je razloga stavio drugar pod ` `

ganjavz
užas.....svega je znalo biti, ali ovo.......ubodeš 50-ku za recimo 300 kn....i onda daš tipu 100 kuna i prozor........mu razbiješ na glavi....da mu se nađe za drugi put.....ko i ono uzmeš 50-ku, unutra trećina vrhova ostalo prašina od lišća....onda lijepo 100 kn pravih i 200 neki jadni falsifikat (obična kopija recimo).........mamu im pohlepnu dilersku
Ne znam šta si rekao ali dobro si rekao :)

@Jim Morrison
ni meni ne ide u glavu kako nije osjetio da plastika smrdi ,neka pazi zato drugi put a to što se tiče ovoga da ga je prijavio,neka je komu j..e oca i mater ,takve dilere ,što se mene tiče treba sve negdje kao na Goli otok što je nekad bio,na doživotnu poslat ,bez mogućnosti pomilovanja , neka malo vježba.Piz.a mu materina šta bi on da neko njegovom djetetu proda neko ***** kao vutru ili šit.Najmrži su mi ovi što na tuđem neznanju zarađuju,pogotovo pun mi ih je ***** zbog mojih loših iskustava , šta sam samo popušio smrdara raznih ,smrde na amonijak i na mokraću ustajalu na ljetnoj vrućini .Prije 10 godina nisam imao pojma šta je prava vutra pa se duvalo sve što se zeleni ,znaš onu spiku kao "ma ko bi to poljevao nečim ma ne isplati im se ,ma dobra je ima sjemena ali očistimo ćemo mi to ,...ma dobra je ,dobro puca...nas puca na znamo kako je vama,ali nas puca(a ono ko zna šta nas puca) itd."

@spuzva bob
Znaju dileri već odavno sve te trikove kako povećati masu raznim dodacima,a što se ovih kod nas tiče nemaju potrebe da povećavaju masu i onako u Albanaca nabavljaju za sitnu lovu kilograme na veliko kad se uzima ,znam da ima i za po 150-200 KM (550-740 kn),a znam i za likove iz BiH(samo ne pitaj iz kojeg grada koji su nosili u ZG uzeli bi ovamo po 1-2 kg za po 300 KM/kg i onda gore talili papcima za po 1000 KM(3700 kn) minimalno čak i po 1200 KM(4400 kn) bi dobivali .Super profit , džeparca za 2 mjeseca u ZG . Stvar je u tome da je u ZG cjena otprilike tolika i ljudi ne gledaju(tako je koliko znam bilo prije 5-6 godina) na kvalitetu,koja je za onih ovamo 200-300 KM(na malo 1-2 kg,relativno malo mislim) najgora moguća kvaliteta što može biti .Ovdje kod nas nadam se barem što se tiče ovih većih dilera ne bi trebalo biti podvaljivanja mljevenog stakla da dobiju na masi i kao da to podvale pod kristale(smolu),od ovih manjih možeš se nadati svemu kad se o lovi radi prodali bi i mater rođenu.Zato najbolje uzgajaj sam ako možeš ili ne puši ništa ako nemaš neki 100 % siguran izvor dobre robe a toga je ovdje rijetko i nedovoljno za broj korisnika vutre .A 100 % siguran izvor ne znači ono kad ti netko tamo deseti dođe i kaže dobra je roba 100 % ,pogotovo sumnjivi likovi koji su na svemu,njih treba izbjegavat obavezno, ti ni sebi ne žele dobro i toliko su u govnima da su spremni na sve.

@SLO-Era otkud ti ova slika ?Je li bilo još što god detaljnijeg teksta o glass grass tamo gdje si našao ovu sliku ? Već sam našao dosta priče o ovome i na ovu sliku još nikad nisam naišao .A čitao sam i slušao svašta i od Marijuana man-a koji je inače za kvalitetu samo mi je iznenađujuće bio skeptičan prema pričama o glass grassu ,govori da je dosta puta tu riječ i o pjesku iz oluja .Kao i obično uvijek postoje 2 strane i onda se prepiru jedni i drugi koje u pravu.Što se mene tiče jeidno je u pravu onaj tko kaže grow your own ,ono ostalo sve , ja nabijem stvarno mi je pun K razbijanja glave s ovim stvarima kome vjerovati i te spike .Čast coffee shopovima gore u `damu ali i gore se može naletiti na samo takav zajeb ako ne znaš ,ne mora biti trovano ,dovoljno da te oguli za gram po 25-30 € a ono cjena na račun poreza koji plaćaju za neki prostor na popularnom mjestu,neću spominjati o kojima mjestima se radi ,znaš bolje od mene siguran sam.A prvi put u `damu,što se kvalitete tiče naletio sam ne znam ime Shopa sad teško bih se sjetio , ali nešto kao neka Jamajkanska priča ,coffee shop , sve kao Jamajka nešto u njemu i prodaju kao original vutru s Jamajke i uzmem ja nije sad neka cjena bila , tada 7-8 Guldena/gram npr.tako nešto,znam da je bilo jeftinije nego u nekim drugim je bilo većinom oko 12.5 Guldena za taj gram,a ono sranje teško tamno zelena suva ko barut ,ono kao kod nas što je većinom u tome gramu 10 sjemenki najmanje,ostao sam sjeban skroz,ne puca ništa skoro,zajeb pravi ,tad sam shvatio da ne treba vjerovati nikome.A ne bih bio to ni uzeo nego ono još sam bio mlad zelen i glup ,nisam još 100% znao i bio siguran kako pravi cvjet treba da izgleda. I ono kontam ma ovo je prava Jamajkanska nije hibrid .Nije ono vidilo Jamajke ,Jamajkansku znam kako izgleda ,ali danas jer sam prije par tjedana naletio na topic na UK 420 od lika koji je išao na Jamajku,imaju i slike tamo.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Mozda se i sretnem s takvim iskustvom,ali ce se taj diler sigurno sresti sam bolnicom.Ali jedno ne razumem,zasto raditi drugome stvari koje ne bi zeleo da ti drugi radi?hehehe imbecili,takvi dileri i ne razmisljaju da postoje ljudi s kojima nema zajebancije,a to ce im doci glave verujte mi....peace


P.S.:Nije me bilo 3 meseca,ali evo me sad,i osecaj je onaj dobri stari!!!Stara ekipa!!
 
15.06.2007
20
0
0
43
gloSS i cannebosanac.....obzirom da ste starosjedioci na forumu , vjerujem vam da Torcida nije mislil nacionalistički, ali oni navodnici su me iznervirali skroz, i naveli........i gloSS, ma kakva punjenja jaja.....ovaj forum nije za to, ja sam za mir..... e a canne, "neznaš što sam reko a dobro sam reko"... pa da ti dočaram.....sigurno si ponekad znal ubost 50g trave..e recimo kod nas je po 300kn.....pa u vrečici bude dve trećine smeća i trećina pluća vrijednog dima, tj. lijepih vrhića...ako je tako, mamu im dilersku...onda im treba dati trećinu prave love a dve trećine falsifikata, jer ja neću pušiti one dve trećine smeća, a onda bogami neće ni on trošiti moju lovu.......isto ti je prijatelju i sa ovim staklom......ako slučajno naletiš na to.....za travu mu daj lovu a za staklo mu razbij jedan prozor na glavi.........evo care, sad znaš zašto sam dobro reko..............a sad idem namlatit ženu jer već ko zna kolko dugo nemožemo ubosti dobar dim, pa smo prešli na alkohol.......aj pozdrav i drugovima i frendovima!