Upozorenje RH drzavljanima u vezi policije i uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Zeleni je napisao(la):
:angry015:to je totalna glupost što je on napisao, pročitao sam sve što ste pisali i što je on odgovorio i priča mu uopće ne drži vodu. on piše o tome kako murja praktički nama nudi nešto, prati nas i onda padne nas brdo što znači da sami sebi radi posla, zar nebi bilo jednostavnije da ukinu stranicu. njihovo je da sprječe, ne da lječe, kužiš? i to da mu je murjak reko da je akcija u tijeku je, koji murjak bi tak nešt izjavio. pitaj boga koliko ljudi oni moraju provjeriti?

E kako i tebi ništa nije jasno ... :icon_eek:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ma sve je jasno ko dan, nešto je usro beck in the days, i držali su ga na oku. i opla,imali su pravo jer kad su mu malo pratili poštu vidili da je naručio sime i porazgovarali malo s njim.
a on, ne budi lijen, popričao...
nisu oni imali papir o uplati k.o nego papir od pošte da je on to predignuo, odnosno platio...
meni se tako čini...
ali paranoja nije bezrazložna jer sad ima dosta new age murjaka koji su uvidili da se i preko neta da nekoga promotrit...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mislim da je stvar puno jednostavnija ...

Kako ja pretpostavljam da je bilo, pa možda i rasvjetlimo neke stvari, pandur je naručio preko *********** 'ukrasno bilje', oni su mu uredno dali uputstva di da uplati lovu i poslali mu sjeme.

Poslje su ovi lako mogli trejsati uplate na taj račun i pošiljke u pošti, simple as that ...

A da je lik naivan, to stoji, do bola.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
bongash...da bi murija saznala gde idu uplate nisu morali nista da porucuju da bi znali ko i sta prodaje.lepo na sajtu pise koja je firma odgovorna za sajt i trgovinu.

Ludius d.o.o., Obala palih boraca 44, 22000 Šibenik.

I dalje mnoge stvari nisu jasne.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
... šta je opet totalno nejasno jer po registru poslovnih subjekata gospodarske komore Republike Hrvatske ta firma uopće nema sjedište u Šibeniku :icon_exclaim:

Po meni bi bilo fer da se jave bar tebi ili Genji i objasne situaciju jer ova nagađanja nikome ne idu u korist.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ja sam im baner ukinuo i bez tog saznanja.A sad kad znam da je firma fantomska znam da nisam pogresio. :)

I dalje vazi za sve : PAMET U GLAVU!I ne zaboravite da svako odgovara za svoje postupke.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Koliko vidim ne javlja se ni Hoshimin,a izgleda se ne javljaju ni sa Kanabisa.

Ovo mi lici na onu staru izreku da "jebe lud zbunjenog" :)

Nadam se da ce se uskoro sve razjasniti i to na opste zadovoljstvo.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:violent018:boysi malo ufali da ostavim jaja na žici bodljikavoj!!!!
KO KOG U2 JEBE...?!?
"...u stvari kada vidiš plavo odelo :violent018::violent018:
dva u bulju ceo šanžer u tellooo...!!"
 
14.11.2008
14
0
0
38
Nemam namjeru nikome ponaosob odgovarati, ne brinite se za mene, bio sam na sluzbenom putu, zaposlen sam i nemam namjeru u ovoj drzavi ikada vise uzgajati dok se zakoni ne promjene.

Vama sam prepricao moje iskustvo, onaj tko zeli vjerovati i tko je malo oprezniji sto se tice murje ce vjerovati, a oni drugi nece dok se ne uvjere u suprotno. Vama na izbor.

Stvarno mi nije namjera ugrozavati poslovanje k.orga, nego upozoriti na moguce posljedice nabavke polulegalnih sjemenki od njih. Vjerujem da cete dobiti odgovor od k.orga u kojem uvjerava da je sve u redu i da nema nikakvih problema jer koja bi budala suprotno odgovorila i sama sebi uskratila moguce musterije? Tako da ne vidim smisla uopce u ispitivanju vlasnika k.orga jer bi govorenjem bilo cega sumnjivoga samo sebi nastetili. Oni su tu zbog novca, a ne iz nekih visih moralnih pobuda.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
truth is out there...
ja virujem da je moguće...
čak i preko uploada fotki ako se nekome baš da istraživat...
ali sumnjam, dok god ljudi naručuju preko neta sime i plaćaju poštaru pouzećem imaju oni svoje igrače za na obavijesne razgovore.
jednostavnije ne može...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
GreenMan je napisao(la):
bongash...da bi murija saznala gde idu uplate nisu morali nista da porucuju da bi znali ko i sta prodaje.lepo na sajtu pise koja je firma odgovorna za sajt i trgovinu.

Ludius d.o.o., Obala palih boraca 44, 22000 Šibenik.

I dalje mnoge stvari nisu jasne.
isuse,nisam znao da im je sjedište u šibeniku :icon_eek: a znam gdje je ta adresa.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Firma je iz Slovenije. Dok ne pokupimo sve dokaze baner je pauziran.

Takodje zatvoricemo i ovaj topic jer glupo je da se nagadjamo. Kad dodjeme do opipljivih dokaza postacemo ovdje.


I DA NAPOMENEM EEEE LJUDI BAVITE ILEGALNIM STVARIME I DA JE SASVIM NORMALNO BITI OBAZRIV.

OVAJ SAJT NIKO NECE PIPAT JER VI LICNO NOSITE SVU ODGOVORNOST A MI NE PRODAJEMO NITI NUDIMO ISTA ILEGALNO. AKO MI STAVIMO LINK KA SAJTU NA KOJEM VAS UBJEDJUJU DA JEDETE ***** I VI TO ***** BOGAMI IZJEDETE....STO RECI....NA SOPSTVENU ODGOVORNOST.


Naravno mi cemo se uvjek truditi da vas obezbjedimo samo sa dobrim i provjerenim sponzorima i zato je baner pauziran do daljnjeg.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.