Upozorenje RH drzavljanima u vezi policije i uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.11.2008
14
0
0
38
Pao sam, nije vazno odakle sam niti nekakvi detalji, ali imam savjet za buduce i sadasnje uzgajivace :)

NE KUPOVATI preko ***********, ja sam kupio i murja me preko njih, tj preko transfera novca toj slovenki nasla. To se dogodilo prije par mjeseci, a sajt funkcionira jos uvijek tako da je moguce da ona radi u dosluhu s murjom i da tako murja ima redoviti priliv novih "musterija"... To je nagadjanje, ali znam sta se meni desilo tako da imam razloga vjerovati u tu pretpostavku.

Drotovi su me zvali na obavijesni razgovor i ja sam im tada priznao djelo, znaci prije uhicenja, prije pretresa i to je iznimno olakotna okolnost i time se primjenjuje stavak 8 u vezi moguceg oslobodjenja i bitnog smanjenja zaprijecene kazne. Dakle, ako vas uhvate i ako vidite da nema drugog izlaza (unistenje dokaza i sl) propjevajte ALI trazite da se unese u zapisnik da ste suradjivali i otkrili svoje djelo PRIJE UHICENJA, PRIJE PRETRESA jer inace od citave price nista!

Sadite maximalno 2-3 biljke jer drzavna odvjetnistva imaju naputak da odbacuju slucajeve kad je u pitanju manji broj biljki koji je dosao direktno s vrha, tj od glavnog drz odvjetnika, Bajica. Jebiga, ja sam imao 10 ali zbog manjka prostora primjenjivao SOG ali takve price ne prolaze, njima je bitan broj biljki, nebitno sto bih ja sa SOGom na tako malom prostoru imao urod ko na jednoj il dvije biljke...


To je to.

A sada bih molio pomoc forumasa koji uzgajaju u malim prostorima male biljke, ako bi mogli uslikati neku biljku koja je mozda vec pocela cvjetati ili je jos u vegetaciji, ali da je sto manja! Znaci od 10-20cm da je visoka, i da uslikaju uz ravnalo i da se vide brojke na ravnalu i da je high res fotka da ju mogu izraditi.
Treba mi za sud, za pobijanje misljenja vjestaka.
Isto tako, ako netko ima extremno izduzenu mladu biljku s maximalno 2-3 internode a da je 10-30cm visoka, isto bih molio da ju uslika uz ravnalo i posalje mi.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
to je taj net... jebeš ga, al iz tih razloga sve kupovat osobno, na ruke:/

u zadnje vrijeme svi nešto da ih panduri provalili i to preko sponzora sajta... :(

Više čovjek ne zna u šta vjerovat, sve neke cimalice, loša iskustva i paranoje... mislim, glupo da se svi sada useru u gaće, znamo da forum legalan i da se bavi informiranjem ne propagiranjem ili komercijalizmom i narkomanlukom, ali brate...kad vidim kolko slika uzgoja, ljudi kupuju preko neta sjeme...ne znam, nije to baš pametno, danas se sve kontrolira a panduri, mame li im ga nabijem, samo čekaju priliku da uskoče na prvu šansu koja im se pruži:punch2:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Hoshimin je napisao(la):
Pao sam, nije vazno odakle sam niti nekakvi detalji, ali imam savjet za buduce i sadasnje uzgajivace :)
prvo svaka čast na osmjehu poslije takve traume

kako si uspio da padneš kad imaš tako dobre informacije sa visokih pozicija ?
onda si trebao da znaš ako prate pošiljke da ne naručuješ

savjet da priznaš da grovaš čim ti otvore vrata i nema baš smisla
možda traže komšiju,ako ne praviš sranja ne mogu ući tek tako

kako da im objsniš scrog kada za njega treba manje biljki
scrog od 10 je scrogčina
nisi baš jasan

navedi dimenzije boxa i opremu koju si koristio pa da ti spremimo odbranu


p.s. onaj dio o broju biljaka mi zvuči kao vladina tajna poruka da se može malo growat
možda im previše keša ode na "superleecoopermegasegaskunk":ninja:
 
14.11.2008
14
0
0
38
je, 3-4 biljke ali kada imas normalne uvjete uzgoja...


@Weed:
Thx na podrsci :)

@doors:
Tako je, ne zajebavat se preko neta, tj bar ne preko nacina preuzimanja kada ti se moze uci u trag (otkup, kreditna kartica, etc).

@balcan:
Sad je osmjeh, ali kad se to desilo prije par mjeseci meni zivot vise nije imao smisla, cak sam i o samoubojstvu razmisljao, jebote 3 g zatvora mi prijeti zbog par biljki! Da ne pricam o ponizavanju tih kretenskih krimovaca da sam dilercina, da cu trovat njihovu djecu i sl. I dan-danas kad se toga sjetim odmah padnem u nekakvu depresiju, ma, uzas...

Sto se tice pracenja, pa, kada su me uhvatili tada sam saznao da prate :)
Gle, mene su zvali na ob razgovor i tada su mi u policiji rekli da imaju osnovanu sumnju bla bla, prvo se nisam dao, pravo mutav ali onda su pokazali papir di se vidi transakcija novca na racun te slovenke iz poste i vjerojatnost da ce ici u pretres je bila 99% posto sam od prije evidentiran :) tako da sam tada odlucio progovoriti i to mi je bila jako pametna odluka.
btw, kad smo kod toga, ako vam se dogodi takva situacija, trazite odvjetnika da dodje i najbolje pred njim to sve izrecite jer tada ce to biti vjerodostojan dokaz. Ako priznate samo pred drotovima, oni mogu kasnije pravit se mutavi i reci da se takav razgovor tj priznanje nije ni dogodilo i onda ste u qrcu. Jest da cete masno platiti odvjetnika, ali ste i korak blize puno blazoj kazni.

Ma to je bio nekakav uzgojcic u drvenoj kutiji sto se nasla pod rukom, mala kutija, visine mozda 40tak cm i povrsine 0.2-0.3m2 i u tome sam posadio sto veci broj biljaka jer sam ih redovito konzumirao tako da su biljke bile stare 4mj i jos uvijek u vegetaciji a visine 10-20cm posto sam ih savijao i rezuckao da se razvije sto veci broj grana. I par CFL lampi, ono nekakav mali uzgoj jer tada nisam imao bolje uvjete.

Informacije o brojkama sam dobio od odvjetnika, on ima kolege u drz odvjetnistvu i to je Bajic prije mozda pola godine isao po svim lokalnim odvjetnistvima i davao takve naputke.

btw2, ako vam se dogodi da vas uhvate, nemojte se hvaliti da je to nekakav hibrid, jer su u zadnje vrijeme njima najzanimljviji ti "laboratoriji" i "gmo trava", "skank" i slicni izrazi s kojima se hvale pred kretenskim novinarima ko da su uhvatili novog hitlera il neznam sta. Dakle, ako pitaju kakva je to trava, kazete da ste sjeme uzeli iz nekakvog panja, da je domacica, nikakvo spominjanje da je to hibrid skunk i sl. Veca vjerojatnost da necete zainteresirati lokalne i drzavne novine pa da imate cast pojaviti se na njihovim stranicama :)


I ako netko ima biljke kakve trazim, stvarno bih molio da uslika kako sam rekao i posalje mi... pliz :)
 
14.01.2008
21
0
0
45
koje sranje samo tako...
pregledavaj malo strane forume tamo ipak imaš puno
više informacija nego ovdje

i kad smo već kod toga, koliko je prošlo od trenutka kupnje
do trenutka kad su ti banuli na vrata? to nisi spomenuo

sretno u daljnjoj borbi ;)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
hvala ti puno na informacijama.

bilo bi super kad bi postovi uglavnom bili ovako konstruktivni, i po mogućnosti ne ovako tragični
zapravo po meni je najveća tragedija,što, karikiram, ljude pale na lomači, a ovi koji bivaju paljeni, samo čekaju na svoj red.
pri tom neki neće a neki neznaju što da učine kako da se stvari promjene. to je tragedija.

tu imaš nekoliko ljudi koji bi ti mogli pomoć sa fotkom ali najvjerojatnije će proći par dana dok uberu ovaj topic i puste ti fotku

puno je važnije prepucavati se nego napraviti nešto konkretno.
ali poznavajući admine i to će se promjeniti. respect to the wise admin.
 
14.11.2008
14
0
0
38
To sto se tice cekanja na red, pa, razmisljao sam o tome da progovorim, ali to bi me izlozilo javnosti i citav slucaj postrozilo, a ovako su se pogodile neke dobre stvari tipa: razuman sudac, normalan drzavni odvjetnik pa je bolje ovako undercover smanjiti mogucu stetu drugima.

@komandos:
proslo je 4 mjeseca, ali novac je iz poste bio isplacen slovenki tek nakon 2mjeseca, tako da oni prije nisu mogli saznati.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Svarno, prika, šokantna spika...sranje:sick::thumbsdown:
I, dobro si se snaša :respect:

A šta si naručiva, nisi reka?

Drž se kralju:thumb: Slika ti, nažalost, neman.
Sritno :hippy:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ne rečite iz panja,keta ili sl jer će vas pitati od koga si kupio i opet moraš priču da slažeš
kaži našao na nekom koncertu na klupi kesicu sa malo trave i sjemenkama

iskreno mislim da su tu postojali još neki faktori kojih možda nisi ni svjestan

sada bi se trebali javiti ljudi iz kanabis.orga da malo pojasne stvari i objasne sigurnu kupovinu ako postoji
jer nije mi jasno kako imaju prava da tek tako provjeravaju uplate pisma i slično
budi ljubazan pa nam navedi tačno što si naručio
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
znači tebe nisu copili da su ti uletili u stan ili tako nešto samo su te pozvali na razgovor prije e i to me zanima kako su te pozvali na razgovor

e i kad bi takav naputak iz drž. odvj bio malo preciziran i obznanjen bilo bi to ljepo .
 
14.11.2008
14
0
0
38
Nisam jedini koji je pao tako. Krimovci su pricali da takvih kao ja koji su narucivali ima vise i da je akcija u tijeku.

Ne postoje nikakvi dodatni faktori, naravno nisu oni meni rekli kako su me nasli, ali u ispitivanju mi je postalo jasno da je pocetak svega bio pad nekog lika koji je narucio sjeme od te slovenke i onda su oni to istrazili, fino sastavili listu svih koji su narucivali. A to su lako uradili jer zenska nije u posti dizala novac nakon sto bi mi platili postaru, nego joj je novac posta uplacivala na ziro ili tekuci racun, tako da su drotovi imali fino na jednom mjestu listu svih narucitelja. Evidentiran sam prije zbog jednog djela, nevazno kojeg i tako da su oni imali opravdanu sumnju bla bla, znate vec kako to ide kod drotova ;)

Detalje narudzbe ne bih, jer se ne zelim dublje kompromitirati, anonimnost mi je vazna, nadam se da me razumijete. Ovo ne radim zbog toga da s***** biznis toj zenskoj, nego da se ne sjebu drugi zivoti zbog usranih zakona!

Sto se tice naputka, iznio sam sve sto znam, ugl ako te cope i ako se vidi da si konzument i ne mogu prisiti dilanje i imas 2 do 3 biljke, tada drzavno odvjetnistvo odbacuje kaznenu prijavu. Neznam da li se odbacuje i prekrsajna prijava, ali kaznena se odbaci.
 
10.11.2008
42
7
8
37
Sadite maximalno 2-3 biljke jer drzavna odvjetnistva imaju naputak da odbacuju slucajeve kad je u pitanju manji broj biljki koji je dosao direktno s vrha, tj od glavnog drz odvjetnika, Bajica.

Znaci odbacivati ce slucajeve ako netko posjeduje maksimalno 2-3 biljke a da su te bilje sasusene autmatski postajes diler i opet ti prijeti zatvor?!?

Ne vidim bas neku logiku iza toga ...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Sranje prijatelju,me bih ti bio u kozi...prvo mi je proslo da bi tako mogao i ja otici...ali opet..jbg

Samo mi nije jasno,kako oni mogu imati uvid u racune ***********.Pa *****u *** gdje je ono zastita podataka i takva sranja.Ja sam danas narucio 3 vrste gnojiva za svoje ruze od njih HP ekspresom,kaj to znaci da sam pod mogucim povecalom???Najebat ce mi ruze!!!Sad mi nije svejedno!

E sad i mene zanima moguci odgovor sa ***********...

I ovo kazneno..to kao ne ides u zatvor ali je preksaj pa moras novcano platiti???
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
karticom preko neta kupovina sjemenki marihuane?
meni paranoiku je i upload slika na vutru paranoičan, a ti tako...
s obzirom da je kartica na tvoje ime, dakle imaš i pokoju godinu, pretpostavljam?
stari ne razumin te nikako...
vjerovatno si im i napomenu da da si do kanabis.orga doša preko vutra.orga?
ako jesi, nema veze, oni ionako prate ovaj forum
te ih ja ovim putem srdačno pozdravljam i molim u ime svih nas da nam ne uzmu za zlo ovaj naš hobi!
i da ako ikad upadnem u sranje da mi progledaju kroz prste jer ja sam paranoični deda s vutre.
hvala!
virujen koliko ti je bilo teško kad si skonta kako si im se pokloni na pladnju.
mislim da to što si prizna i surađiva, da ti to neće odmoć, ali ni pomoć previše.
moja procjena, par hilja kuna kazne i par miseci do godinu ipo uvjetne.
a pobijanja mišljenja vještaka s fotkama,
fotkama malih biljaka uz metar?
paaaa, kad već kreneš s tim isprintaj s foruma i malo tekstova na temu legalizacije pa odma i nju rješi :) malo zeze, nemoj zamirit...
baš nam javi kako je stvar prošla, zanima me skroz!
i ubuduće, preko vutre.org kupi karticom zlata za travian i nemaš ovih stresova...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sada ispade da imaju listu kupaca sa kanabisa ?
malo mi nelogična sva ova priča
prvi si kome se desilo
da bar znamo na forumu
vjerovatno drugi nisu bili poznati od ranije

kako te nije frka da sve ovo pišeš kad oni onda prate i ovu stranu
ili se kanabis org reklamira u nekom časopisu o ukrasnom bilju?

nije da te cimam ali se ljudi paranoišu pa budi precizniji
imali smo raznih pogrešnih informacija pa smo sumljičavi postali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.