Upozorenje RH drzavljanima u vezi policije i uzgoja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pukla cijev u podrumu policiske stanice
dođe vodoinstalater kod kapetana i pita ga đe curi
veli mu ovaj saće ti pokazat ovi momci
zovnu momke alo vas dvojica vodite ga dolje
ovi ga povedoše
dolaze poslije dva dana kod kapetana i vele mu
druže kapetane ubili smo boga u njemu i prizna nam je samo da je ukra kliješta iz firme
prije dvije godine
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
momak nezna sta prica,ovo mogu uraditi samo da neimenujem kakvi ljudi, ja citav zivot vodim rat protiv njih nedam se a on priznaj sve pa zaglavi robije ajd da je za nesto vec za nizasta,normalno treba se paziti al da te vataju na take price sta bi bilo da je ga udario pendrecicom malo pa on bi sve zivo izdruko i koga zna i koga nezna.....al najaci je za medije mogli su da objave al nisu..hehehe uhvacen narucilac sjemena.... strasno
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
aj molim te reci nam okvirno zbog čega su te već imali kad si propjevao bez šamara, mokrih novina i pendreka?na običnom obavijesnom razgovoru u svojstvu osobe od koje se prikupljaju obavijesti?
totalno se slažem s tifani.
ja znam da koga krokodil ugrize da se gušterice boji ali brate ako ti je ovo hobi, očvrsni malo.
imam pitanje, jesu li te pokupili za na razgovor ili si dobio datum i vrijeme kad da dođeš?
kako se misliš bavit nelegalnim stvarima i onda se tješit da će bit bolje jer si surađivao kad su te pokazali prstom?
zamisli ovo ko sport, obavijesni razgovori s plavcima su ko ragbi utakmica, nema tu popuštanja, upire on, upireš ti svoju, unaprijed pripremljenu i do detalja razrađenu najgluplju priču koja nema ni likova ni vremena ni mjesta radnje.
a meni ova tvoja epizoda izgleda ko panduri s jedne strane u ragbi pozi,kacige, štitnici i sve što uz ragbi ide, nagnuti da krenu na tebe i ti s druge strane u trikou, s onim kolutom i trakicama.
ritmička gimnastika! i što ćeš tako (ne)pripremljen nego u bečke dječake, ono,malo pjevuckanja i tako to.
nemoj sad mislit da te ja i ostali koji ovako mislimo tu sad seremo i pravimo se pametni ali brate definitivno si sam kriv.
a što se tiče zahvale što si nam otvorio oči:hvala, otvorio si nam oči!
jedino što nam je većini ovo jasno i zatvorenih očiju!!!
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
E dico dico...
vidi se da van se nije ništa sličnodogodilo, mislin takva situacija, tj. nemate iskustva u tavin "igrama".
Nije baza priznanja uvalit druge, nego priznanjen olakšat sebi okolnosti.
Ima san slično iskustvo, i baš zato san proša lišije jer su ZNALI (dapače, čak su mi pokazali i izjavu lika koji me uvalija; odruka, otpjeva itd.)
U svakom slučaju nemore niko nikome reć ŠTA i KAKO...to su situacije di se potezi vuku bez planiranja...ovisno o "situaciji na terenu".
 

tifani

Banned
Banovan
10.11.2008
32
1
0
33
pa to je sve do covjeka, kazes da su te otpjevali to je ko kad bi ja sad otiso reko e onaj to i to radi,mogo bi tako redom neduzne ljude da uvlacim u zatvor po vasem tom,ko god mi smeta e on radi to i to a covjek nema veze sa tim.... brate na sudu se trazi dokaz jedino ako te vise njih odruka e to je nesto al jedan nemoze nista ako drotovi nemaju dokaza, a to rekla kazala pusti to... garantujem da nije ovde na forumu 90 % nije proslo sa murijom sto sam ja, pa zato sam neke stvari i naucio pa govorim sta je i kako je, meni je postalo normalno otici u stanicu posto malo malo idem u nju...takav poso,malo malo pa neko dobije batina,pa ajde kod njujorskih plavaca.... nebitno sve ovo, vec mi moramo da budemo pobjednici a oni gubitnici ako hocemo opstat u tom svjetu...
 

radimpolako

Banned
Banovan
16.11.2008
3
0
0
61
zanimljiva prica-ali ne vjerujem ni riječ,ako bi bila istina,da prate murija,več bi bio zatvoren!
Koliko puta naručio kod k. org, nikad ni p od problema.
Izgleda da imaš probleme ti,ili želiš napraviti probleme nama,koji radimo samo za svoju dušu.:sick:

Edit moderator poruka: reklamiranje i lazno predstavljanje zabranjeno!
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
meni je neka sve to klizavo šta ovaj čapri!!!
medijska pompa bi stvarno bila neizbježna,
a ko zna? možda će tek da bude!hm
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Imam dva pitanja koja bi mi pomogla da razjasnim situaciju.

1. Hoshimin kako si saznao za ***********?
2. O kojoj slovenki pricas?
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
U medjuvremenu i dalje vazi savet PAMET U GLAVU!!!

p.s. Da ima neko ko prodaje semeneke u Srbiji kao *********** u HR ja ga sigurno ne bih kupio.Bez obzira n ovu pricu.A vi razmislite dobro...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dal je neko pao zato što je padu sklon bio
ili ima drugi cilj

to nas ne zanima

smeta nam što se još niko nije javio sa kanbis.org-a
poslali smo mail ali ne odgovaraju

bilo bi lijepo da da se jave !!!

do tada ne naručijte od njih
ne zato što mislimo da vas mogu naći preko njih
ako niste pametni i oprezni tu vam ne možemo pomoći
već isključivo zato što ne odgovaraju

bilo je i ranije sličnih priča ali se ispostavilo da su u pitanju klonovi
raznih banovanih maloumnika tako da ne vjerujemo nikome
dok se ne dokaže suprotno

p.s.ne sjećam se da je neko imao problema sa stranim bankama sjemena
sem slučajevi kada se naručuje za komercijalu



 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Do sad sam s bubasvabe bio
Bananeyessss.gif
.
A oni ako zele mogu da budu i pow(
Bananeyessss.gif
,
Bananeyessss.gif
) sa mnom i opet ne bi uspjeli da izvuku ni jedno slovo.

Probali su nekoliko puta na informatvnim razgovorima da izvuku nesto i nisu uspeli, tako da sada me vec i ne zovu.

Ne znam kako je u HR i ostale YU republike, ali u MKD ako te pozovu na informativni razgovor, ti si duzan javiti se na razgovor.
Ali ne moras im nista rec, jednostavno odes kod njih i kazes im da ne zelis odgovarati na njihova pitanja i lepo im pozelis lep dan i pravac izlazna vrata.
Jer oni ako imaju i najmanji dokaz protiv tebe, ti ne bi bio pozvan na informativni razgovor, nego bi ti odma upali u kucu ili uapsili na ulicu.

Pozdrav....:ludaci_lol:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
E jbg...cudno da ne odgovaraju!
Ja sam poslao privatno mail jucer jer nesto ocekujem i odgovorili su mi da sve drze strogo za sebe i da nitko nema pristupa njihovim podacima.e sad...vjerovati ili ne...a opet,pa pun kufer ljudi je narucivalo sa te stranice,pa i neki sa ovog foruma,koliko sam skuzio.
I sad mi nije jasno...sto ti svi nisu pali,nije da bi htjeo...nego jednostavno,on je pao a drugi nisu.

wtf
Ma brate ,cijela prica mi ne drzi vodu,kad bi bar mene ,ako se to dogodi ,pozvali na informativni razgovor :) ... ne bih ni bacio,samo bi premjestio...Bilo bi mi zao ...heh.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma da se mene pita sjeme ili išta vezano uz uzgoj ne bi nikad preko neta naručivo i plaćo karticom....nije tolko ni bitno dal je čovjek pao ili ne...lice u lice, fino na ruke, kažeš čovjeku doviđenja, zahvališ i ko da se nikad vidjeli niste... kopar, ljubljana, maribor ili ovdje u hrv šibenik...pošalješ mail i svi ti uredno i pristojno odgovore...svojevremeno se bio čuo sa svim dućanima u sloveniji koji drže sjemenke i svi mi rekli samo dođi brate, nema problema...mislim, šta bi i bili, to dućan, oni žive od prodaje, briga njega kako ćeš to uzet, glavno da pare pljuneš... taj net mi osobno ne bi bio izbor, makar moro otić i na duži put...al zajebi, sigurnost na prvom mjestu, tko zna više šta je danas točno ili ne, sigurno ili ne, zajebi, ovo država koja sve nadgleda a rat protiv droga sve jači (za sitne potrošače, dokle dilerčuge se masno bogate kriminalom i truju ljude) tako da im nikad ne bi dao gušta:shit:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mene mrzi da citam od pocetka ali mi nije jasno kako je ovaj provalio da su ga preko ***********-a uhvatili. Ne mozes optuzit nekog bez dokaza.

Mozda je njegov najbolji drug rekao svom najboljem drugu a ovaj svojoj babi...znas ono rekla jedna zena jednoj zeni.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ali ja ipak mislim da su u šumi, to mi zvuči najlogičnije
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
Vutragenjo je napisao(la):
Mene mrzi da citam od pocetka ali mi nije jasno kako je ovaj provalio da su ga preko ***********-a uhvatili. Ne mozes optuzit nekog bez dokaza.

Mozda je njegov najbolji drug rekao svom najboljem drugu a ovaj svojoj babi...znas ono rekla jedna zena jednoj zeni.

:punch: citaj od pocetka :D lik ne misli nista lose, al je rekao da je vidio u policiji, tj da su mu oni pokazli list o transakciji
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
radimpolako je napisao(la):
zanimljiva prica-ali ne vjerujem ni riječ,ako bi bila istina,da prate murija,več bi bio zatvoren!
Koliko puta naručio kod k. org, nikad ni p od problema.
Izgleda da imaš probleme ti,ili želiš napraviti probleme nama,koji radimo samo za svoju dušu.:sick:

Naravno da TEBI nije bilo problema kad si u Sloveniji ... :punch:

Znaš i sam ko si i šta si, znaš kako *********** funkcionira u Hrvatskoj ... zna i policija. :shit2:

P.S.
Kako god bilo, loša vam je reklama.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Interesantno da se Hoshimin uopste ne javlja da prozbori koju vec dva dana,a mi se ubismo od rasprave... :) Sta li se desava?
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
:angry015:to je totalna glupost što je on napisao, pročitao sam sve što ste pisali i što je on odgovorio i priča mu uopće ne drži vodu. on piše o tome kako murja praktički nama nudi nešto, prati nas i onda padne nas brdo što znači da sami sebi radi posla, zar nebi bilo jednostavnije da ukinu stranicu. njihovo je da sprječe, ne da lječe, kužiš? i to da mu je murjak reko da je akcija u tijeku je, koji murjak bi tak nešt izjavio. pitaj boga koliko ljudi oni moraju provjeriti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.