Upozorenje, varanje pri prodaji rso ulja! Internet!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ljudi su inace malo sjebani kad dođe do ulja, misle da je to zajebancija za napravit, misle da se može i ovako i onako, i od ovog i od onog, pa sam odustao uglavnom od pomoci....nemogu zastupati neku tezu ako produkt nije po mom misljenju top topova, a njima je to sve ko kiki bomboni...
smatram da se ozbiljnijim pristupom, odabirom sorti i samom prizvodnjom ulja može preskočiti granice konvencijonalnih proizvoda za 5 i više puta...
no ljudi kao i u svemu, olako sve, lako ćemo, ili nekako ćemo i onda se nađu i likovi koji valjda uzivaju u lovi koju su zaradili na prevarenim ljudima, bolesnima...
probao sam više vrsta ulja, mislim od više strana, i ipak moram priznati da je ulje koje je jedan čarobnjak pravio kao dio svoje alternativne svakodnevnice, i ja sam ga nekoliko puta kupovao za bližnje, prijatelje, najbolje...radio ga je od nekakvog cush-a...

kao paralelu u lošem/dobrom proizvodu bi naveo drljave i vrhunske šljivovice....sad tko kako želi, cugeri uvjek naginju na bilo šta, mudriji uvjek licnu vrhunsku malu rakijicu...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Doticna Sonja od davno radi biznis na ovom podrucju i prodaje to sto prodaje al puno ljudi se love na njenu pricu jer jednostavo nemaju drugog izbora i tako je to u zivotu lesinari kruze nad lesinom dok god ova ne izgubi zadnji atom snage i tu onda love svoj obrok, tako i Sonja i ljudi slicni njoj love svoj obrok na umirujucim ljudima i tu nema promijene jer uvijek ce netko umirat i uvijek ce biti netko novi tko ce to htjeti iskoristit to je jednostavno tako od pamtivijeka bilo i ostat ce dok je god ljudske rase pa tko naleti naleti, nema tu ljutnje ili neke pravde jer sutra makni nju pojavit ce se slijedeci 5 gori od nje i to je nasa stvarnost nemos pobijeci od toga ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Istina surova, ali zalosno mi to izgleda... i jadno. Ne kontam ja nikako takvu vrstu ljudi. Jel' takvi mogu spavati mirno nocu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

boscco

Aktivan Član
16.02.2016
116
393
63
74
evo šta se da izvući o toj stranici ;)
  • Hosting provider: Totaaldomein BV
  • WHOIS: Click Here
  • IP Address: 185.56.145.65
  • Name Servers:
  • lisa.neostrada.nl
  • sandra.neostrada.nl
  • christina.neostrada.nl
  • Expires On: 01 Jan 1970
  • Registered On:
  • Whois Server: whois.domain-registry.nl
  • Nameservers: sandra.neostrada.nl, christina.neostrada.nl, lisa.neostrada.nl

I šta nam kaže ovo o otoj stranici?
Ne razumijem se baš na internet...