Upravo sam saznao tko je Ivona Zivkovic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
znaci da sutra neko kaze: "zar si stvarno mislio da David Icke moze da putuje po svetu, drzi konferencije i izdaje milione knjiga, a isti ti o kojima on pise, za koje tvrdi da imaju tehnologiju i moc da uniste coveku psihu, nisu to dosad uradili njemu vec ga pustaju da slobodno siri istinu po svetu...? To je sve maslo CIA koja je pustila drugi vid matrixa za one koji izadju iz prvog kruga da bi..." milioni ljudi bi se okrenulo prema njemu i reklo: "kazi nam sta ide dalje! WE WANT MORE!" Nema istine koja je jedna i kolektivna za sve nas... postoji samo vecina i gravitacija ka toj vecini.
Isto kao sto smo deo ovog sveta tako smo i deo svakog drugog... Zasto trositi vreme na to, jeste moje pitanje? Ako je nekom doslo vreme da se polako oprasta od svoje brace, treba to hrabro i uciniti! Masa je vecina koju objedinjuje ista "gravitacija". Individualno se moze percepirati kolektivna svest, ali moze se i mnogo vise...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja bi želio da je David Icke u krivu, da je varalica kojem je stalo samo do para i da proda dobru priču, ja bi to jako htio. Ali tko je on? Kao što nitko nije pisao scenarij za zeitgeist, tako niti david icke nije ništa izmislio što govori, već su mu to drugi rekli. I sve što on govori već su govorili prije njega. Međutim david icke je bio medijska ličnost prije nego se počeo baviti zavjerama, i zbog toga se baš njega brzo pročulo. Sve što govori pokupio je od drugih. Zašto ga nisu ušutkali i ubili? jer on nije samo jedan, postoje tisuće ljudi koji proučavaju i pišu o zavjerama koji su bili prije njega, a bit će i poslije, sve njih bi trebali pobiti da bi ostvarili svoj cilj. A što će se desiti ako to naprave? upravo tako će dokazati svijetu da su ušutkani bili upravu. Njihovo jedino oružje je ignorancija i poricanje.

Postoji objektivan svijet htio ti to ili ne, postoje pravila/default univerzuma koja nas sve drži na okupu i u interakciji. Objektivan svijet uvijek će biti isti neovisno o tebi ili meni. Zemllja će uvijek biti okrugla makar cijeli svijet vjerovao da je ravna ploča, i to je činjenica i jedina istina, Zemlja će uvijek biti okrugla, i sunce će se svakog dana putovati nebom, vjerovali mi to ili ne.
Problem ovog svijeta je taj što je istina pomiješana sa laži, a mi nemožemo prepoznati jedno od drugog.

Zašto se zamarati s tim? Zato jer neposredno utječe na moj život, želim poznavati sve što utječe na mene, i to je moj izbor, netreba biti i tvoj.
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Slazem se ja sa tim, iz tog ugla gledanja... Pametan si decko i volim citati tvoje postove.
Ali iz jednog drugog, kada bi neko imao dovoljno moci i sarma da ubedi svet da ce po "najnovijim istrazivanjima koje je priznalo celokupno naucno drustvo" Sunce prestati da se okrece i da cemo imati samo zamrznuti univerzum na period od nedelju dana to bi mogao i da uradi. Samo to nije bas tako lako... Puno moci...
(Jedna blaza varijanta je da postoje ozonske rupe, ili manjak hrane, manjak suma, malo nafte, zagadjena voda... Spisak gluposti koje su infiltrirane je dug...)
Ako smo se "slozili" da je materijalni svet iluzija i da je sve "svetlo, vibracija, energija..." jedino sto postoji je Belief system. On oblikuje "energiju" i kao proizvod daje percepciju. Sve to sto ti kazes je "kolektivna" percepcija stvorena kolektivnim Belief systemom. A ja kao pojedinac ucestvujem ali mogu i da idem malo na neka druga "mesta" i da se vratim i da uzivam i iskusim sve to....
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Bravo, to si odlicno rekao. To je tvoj izbor. Treba poznavati sta utice na tebe, i znati da uopste nemora da utice. I da tvoj izbor bude sta ce da utice.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Kužim ja to i slažem se s tobom... hmmm čekaj da skužim sad kako se mogu slagati s tobom i sobom u isto vrijeme :D
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
svi cemo se sloziti da se jako dobro medjusobno slazemo...
A ako budes uspeo da skontas kako u tebi postoji vise percepcija koje su razlicite, a opet se slazu obavezno mi javi posto je to kljuc svih misterija koje postoje! PEACE!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ubuntu_511.jpg