Uput ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.07.2015
4
2
3
37
Postovanje,


Prije svega da se zahvalim svima vama koji pisete i edukujete druge na ovom forumu. Dosta sam naucio i prvi put saznao za neke stvari citajuci na ovome forumu.Mozda krsim pravila foruma, ali moram jace je od mene, nemam koga drugog da pitam tj.nekog ko ce mi dati pravi odg. U pitanju je zivot, tacnije clana porodice, majka je jedna, siri se takom brzinom da joj ne pomaze zracenje ni hemoterapija, doktori kazu da joj jos nije puno vremena ostalo :(. Kasno je sad da sam pravim ulje, dok dodje iz holandije, uzgoj, nje vise nema. Dje mogu naci pravo ulje tj.sa visokim THC-om "RICK SIMPSON OIL",kod nas (mislim Balkan) da nisu prevaranti ili kome mogu da se obratim da me uputi, samo da moze mirno da spava, jer od bolova ne moze i da pokusamo da izlecimo. Nasao sam na par sajtova tj. bez pomoci jednog od najboljih mentora ne bih, koji je izasao u susret i ovim putem mu se zahvaljujem,ali nazalost ne vrse dostavu za Evropu.Bilo kakvav info je dobrodosao


Izvinite na smetnji i izvinite ako sam prkrsio pravilo foruma.

Hvala unaprjed


D. V.
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
koliko ja znam a i vidim, endoca salje i za bosnu, hrvatsku, sloveniju, srbiju... mediccanna isto, samo odaberes opciju: all countries (only for oil orders): €13.00. tako da se dostava za evropu vrsi, a na balkanu tako nesto tesko da ces naci, da ne kazem neces. editovao sam post, bez ostavljanja licnih podataka. sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: matrixnk
07.07.2015
4
2
3
37
koliko ja znam a i vidim, endoca salje i za bosnu, hrvatsku, sloveniju, srbiju... mediccanna isto, samo odaberes opciju: all countries (only for oil orders): €13.00. tako da se dostava za evropu vrsi, a na balkanu tako nesto tesko da ces naci, da ne kazem neces. editovao sam post, bez ostavljanja licnih podataka
Hvala puno Power. To kako sam c/p ostalo je. Inace ne bih, neka si editovao. Sad cu da vidim to sto prije.

http://sksk.si

Ovdje pitaj i navezi kontakt.
Hvala Cili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BobiMan and CilI

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
e to sam bas gledao sta je hladno cijedeno,a pise ima 4,5%cbd mislio sam da je neka metoda meni ne poznata.
bio je jos jedan momak prodavao je pravo ulje ali izgleda pao je jer nevidim vise njegov post
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma ljudi se u nevolji hvataju za slamku, a drugi to vide pa slamku i prodaju. manite se tih .ba zaebancija, takvo ulje mozes kupiti u bolje opremljenim marketima ili prodavnicama zdrave hrane. i onda uvuku u spric 5ml i prodaju po ceni ulja koje su kupili u pakovanju od 250ml. zarada "samo" 50X a fakat prodaju to sto su i napisali, hladno cedjeno ulje od kanabisa... eh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: matrixnk
07.07.2015
4
2
3
37
U potpunosti se slazem sa tobom, naci pravo ulje kako ti navodis jedino da sam napravis ili da kupis koje se pravi u specijalnim laboratorijama.
 
Poslednja izmena od urednika:
12.09.2015
45
17
8
38
Postovanje,


U pitanju je zivot, tacnije clana porodice, majka je jedna, siri se takom brzinom da joj ne pomaze zracenje ni hemoterapija, doktori kazu da joj jos nije puno vremena ostalo :(.

Ovaj dio mene osobno zanima, da li je pokušala pa se situacija pogoršala ili su doktori rekli nakon dijagnoze da ne žele ni pokušati? Razlika je velika

Što se ulja tiče možda najbolje nabaviti negdje nešto što može biti dobro pa ulje sam napraviti, ne znam meni se to isto činilo kao bolja opcija nego kupiti odmah gotovo ulje
 
07.07.2015
4
2
3
37
Problem je sto od bolova ne mogu da joj uradi kuda ce se raditi zracenje. Pa sad mora da pije neke tablete, kazu moze zracenje samo malo da uspori i smanji bolove. Nisu optimisti. Dje sad naci to, pa sam pokusati. To je sve trenutak.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Javne preporuke ako ih i netko zna...nisu dopuštene. Tema se stavlja pod ključ(ne može se pisati) ali neče biti izbrisana za sada.
Ako netko ima savjet neka piše na privatnu poruku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.