Uradi sam i tajm mašin

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
*Ovdje pišite viceve,šale,zajebancije,smješne dogadjaje i sve što je smješno ali samo one viceve,situacije.......koje su se dogodile i koje ste smislili dok ste bili napušeni.Ma ne mora sad nužno biti smješno sad ali da se bar osjeti dašak grčenja u smijehu koje su tada izazvale.To je ko ona emisija salto,skoro ništa ne izaziva smjeh ali ljudi kad se nadju u takvim situacijama puknu od smijeha.


*Tajm mašin pišite crveno-to što napišete crveno namjenjeno je citanju kad smo napušeni.To crveno ne bi trebalo imati efekta na suho no osmislite tako da bude smješno napušenoj osobi,ne brinite se ako je jako glupo to što napišete.

Takodjer možete napisati i neka od svojih najintezivnijih smijanja u životu,pretpostavljam da su bila dok ste bili napušeni.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Evo kako se ponekad ja potrgam od smijeha-prvo se jednostavno dogodi nešto smijesno,ono nešto napušeno smiješno i smijemo se,ja ne mogu skinuti osmjeh s lica,zabrijem da je moja faca neki nasmijani lik,smijem se tome,uživam se smijuci ali nakon nekog vremena pomislim kako bi bilo dobro da sad prestanem malo a onda se potrgam od smijeha kad skužim da nema jebene šanse da išta sprijeci tog lika(moju facu/mene) da se nastavi smijati :punch:.
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
mi smo bili na gljivama nadam se da se to isto racuna, i sad sjedimo mi na klupici nas tri lege i ono nesta smo dosli na temu kako bi opet isli u amsterdam i sad sjetim se ja da smo u skoli isto nesta o tome bili pricali i kao ono sta bi dao da mos ic u amsterdam i zakljucili kao ono das mali prst na ljevoj ruci kao ono da mos ic i sad dobro, i pricamo mi tako kao i sad das kao mali prst na ljevoj ruci i mos ic u amsterdam, i pricamo tako ono smijemo se kao das ruku ono i mos ic, i sad dode onaj koji je dao prst mali i onaj koji je dao ruku i sad koji moze ic u amsterdam?koji je to vise zasluzio?i sad dode i jedan donese nogu kao i on sad moze ic u amsterdam i sad padne nama na pamet ideja kao a kome ti to doneses nogu il ruku i prst da mozes ici u amsterdam?kao ono dodes u agenciju i das im prst i kazes kao ono mogu ja sad ic u amsterdam, a oni kazu kao pa da mozes, i onda smo raspravu tko vise zasluzuje ici u amsterdam onaj sto je donjeo ruku prst il nogu?i onda smo dalje gluposti kao dode lik i donese protezu noge i kao mogu ja sad ic u amsterdam i tak, ono trgali smo se od smjeha al glavno nam je bilo a kome ti to doneses prst da mos ic?kao dodes u agenciju i na pult ono i cepnes si mali prst pred njom i ono ajd idem ja sad u amsterdam lol!!! bilo je predobro :) bas smo se dobrano ismijali :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja i ortak na jednoj terasi navaljeni na ogradicu gledamo u veoma veliko prostranstvo-livade,sela,...I gleda on u jednu ogromnu njivu i kaze:"Sta mislis kad bi posadili 1000 strudlice(kolaci)...Iz iz svake strudlice izraste jos 1000 strudlice...I mi imamo punoooo strudlica...".A prethodno smo pojeli po pakovanje strudlica i sweet-a...
 

Slične teme