Urinarni trakt i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
@No Joke imao sam u familiji nedavno slican slucaj koji je trebao zavrsiti pod nozem ali kako pacijent organski nepodnosi bolnicu, doktore i sve ostalo dolazio je u situacije kad su mislili da ce se ubit zbog bolova al opet ga nisu uspili natjerat doktoru i onda mu je cerka donijela caj u koji on naravno nije vjerovao al je morao zbog njih piti i eno ga sada svoje kamencice drzi u vitrini...Mislim da ti se isplati probat sve je bolje od bolova i noza

Caj se sastoji od breze,petrovca,preslice,crni sljez,ivanjsko cvijece i maslackov korijen al neznam sad u kojem omjeru jer nepise na pakovanju a kupljen je u Zagrebu na utrinama kod nekog doktora ili apoteci nisam siguran al ako nekog zanima mogu nazvat da ih pitam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Danas mi žena kupila Čeliković čaj za razbijanje bubrežnih kamenaca i baš ga počeo piti. Sinoć sam čitao malo o tom čaju na netu, proizvodi se u BiH i jedva ga je našla u nekoj privatnoj apoteci. Sličan sastav kao i taj:

Sastojci:
  • List breze (Betula pendula) 20%
  • Zelen preslice (Equisetum arvense) 20%
  • Korijen peršina (Petroselinum crispum) 20%
  • Zelen zlatnice (Solidago virgaurea) 20%
  • List medvjetke (Arctostaphylos uva ursi) 20%
Koliko čitam na netu jako je uspješan čaj i mnogi ga hvale, pa budem probao. Pijem toplu pivu i taj čaj, dva puta dnevno ležim u kadi i mogu ti reći da ide na bolje. Bolovi su se smanjili, čak povremeno i nestanu skroz :thumb:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Taj je i moja mama koristila za ciste na bubregu pa je nakon ovoga sto joj je brat dozivio sa kamenjem presla na ovaj pa sad budemo vidjeli hoce li joj pomoc....inace nedavno sam dobio dokaz da se moze prirodnim putem jako lagano rijesiti zucni kamenac jedan prijatelj zavrsio u bolnici zbog strasnih bolova i ustanove mu puno zucnu kesicu pijeska i kamencica od kojih je najveci bio 11mm i kako sam ja vec bio radio to ciscenje ja mu pripremim recep i on odradi ciscenje i ode na ponovni ultrazvuk i ispadne da su mu ostala samo dva kamena jedan 11 i drugi 9 mm ali da stvar bude zanimljiva on je trebao ponoviti to ciscenje za dva tjedna opet i vjerujem da bi se rijesio i ta dva preostala al je lik odabrao operaciju jer tako je mogao dobiti bolovanje :punch: :punch2: :knockknock:

nisam koristio antiparazitni program nego sam samo odradio ovo sa gorkom soli i grejpom i svakako preporucujem svima
http://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/ciscenje-jetre
 
  • Sviđa mi se
Reactions: medonjica and mazar

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
imao sam kamenje-pjesak u bubregu velicine 4 mm.

Kako sam se resio.

Imas timijan smolu sto se upotrebljava kao kadilo u crkvama.
Das 1 zrno velicine graska u 1 dl kipuce vode. Voda vre tolko vremena da ostane 0.5 dl.
Tada je skines od grijaca. Pocekas da postane mlaka / taka, da se moze lako piti /
To onda pijes po pvc slamici 1 sedmicu ujutro na post. / ne smes jesti prije toga/
Bez pvc slamice ne pij zato sto topi skleninu od zuba.

Meni je istopilo kamenje u bubregu prije 10 godina.

5 meseca 2012 Sam opet dobio bolove, ultrazvok pokazao kamenje velicine
8 mm. Na pregled su me narucili 8 mjeseca. Nisam htio piti timijan smolu, zato sto sam hteo
da idem na taj pregled. Na pocetku 6 mjeseca mi je puno pasalo piti friski sok narance. Kupio u hofer trgovini. Ima i lidl.
Popio sam ga 2l do 3l na dan sta znam nekih sedam dana. Tolko mi prijalo da sam samo lokao.Kad sam onda isao na
pregled 8 mjaseca na ultrazvoku i rentgenu nisu nasli ni jednog kamencica. To znaci da ih je kiselina od
narance istopila.

Ovo ti mogu rec iz licnog iskustva.

Moras pa nesto znat. Kamenje u bubregu ima vise vrsta iz cega su sestavljeni. Jedan moj prijatelj ih ima
takve vrste da mu ovo gore ih nije istopilo i ide na razbijanje sa ultrazvokom.

Veseo bi bio, da ti ovo gore moze pomoc. :thumb: Znam jako dobro kakvi su bolovi kad te uvati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke