urlaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Prije svega,svim ćlanovima,posetiteljima... želim zdravlja i duševnog mira u novoj 2010

vama "delikventi" moji Genjo,Marva,Zeleni-svaka čast za napredak i novo odelce za ćeljade izgleda strava,velika hvala+pohvale za sve koji ste doprinjeli napredku!!!

šta Era radi,ne radi...
Evo izgubijo sam svoju bitku(otac) sa MS nakon 30 godina-ali učinijo vise, nego od mogučeg pa idemo dalje-ima dosta njih kojima je potrebna pomoč.
Uglavnom se bakčem sa spazmoiliticima i balkanskom domajom- jedino pozitivno su uslovi rada-sad je to kako treba!!!
Nisam previše zagledao forum/uzgoj ali pošto mi se nakupilo materijala-čak poneki video...uzeču za zadatak jedan,vodič kako treba...
ostanite nestašni i urlAJTE na sav glassssss
svako dobro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Takođe mi je jako žao zbog tvog oca.
Hvala na čestitkama i tebi sve najbolje. Mogao bi da nam svratiš malo u goste uskoro, a? Ali o tome molim te samo na PM :)

Pozdrav
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
gde si-jadan ne bijo :)
ala ste picnuli ovo, zver i to šarena
dragi moji,balkaniše banditn :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Jopš uvek sam mišljenja,da premalo napravimo na" upustvima" o upotrebi marihuane,prevenciji,urlanju,promovisanju kvalitete zivota...
efekti i delovanje nekog hibrida,zize... je skroz drugo prilikom koriščenja alca,ostalih droga...
-vožnja
-treba posticati članove, ka KVALITETI ŽIVOTA,treba biti produktivan,bolji čovek,muz,dečko,zena,komšija,radnik,student,sportista,prijatelj... TO JE JEDINI DUGOROČNI PUT KA LEGALIZACIJI.TOLERANTNOSTI KA ŽIZI...

AKO CEO DAN,SVAKI DAN SAMO DUVAS,KUTIŠ(NOČU,DUVAS I ŠMRČEŠA DANJU HRČEŠ-...bez cilja i snova-PITAJ SE,KOJA JE RAZLIKA IZMEDJU TEBE I OVISNIKA OD HEROINA,KOCKE- pust i jadan je takav zivot
poštovanj i šapa -kao što vele rastamani :)
 

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Slažem se, marihuanu treba promovirati kao alternativni izvor, onako kako je Jack Herer činio. I ja sam se nedavno maknuo od društva koje nije imalo drugih interasa sa travom osim da motaju i duvaju, kad bi započeo razgovor o povijesti konoplje i koju bitnu ulogu je oduvijek imala u povijesti čovječanstva samo bi mi se smijali. Takvi "korisnici" slabo doprinose napretku prema legalizaciji marihuane. Ako nismo sposobni predstaviti ostalim sugrađanima marihuanu kao bitan izvor od lijekova, hrane i "sredstva za opuštanje" do sirovine za goriva, odjeću, papira i alternativi za plastiku, onda će mo teško dobiti bitku u legalizaciji. Ja imam veliku potrebu izać na ulicu borit se za takvo pravo ali problem je sa našom vladom koja bi to potisnula i pustila policiju i specijalce da se iživljavaju na prosvjednicima. Neznam, ako uskoro netko iz sabora ne napravi prvi korak tada nas čeka još jako dalek put do promjena na bolje. Većina ljudi koji duvaju nisu zainteresirani i možda trebamo prvo njih animirat da se malo obrazuju o raznim beneficijama konoplje.

1. dekriminalizacija
2. legalizacija
3. coffe shop
4. grow shop
5. industrijalizacija
6. zdravija planeta ;)
 

Vujadin

Aktivan Član
19.12.2009
88
11
0
35
Pricam ljudima godinama o tome kako se marihuana koristi i kao lek,ne samo rekreativno,kako na nju ne mozesh da se navuchesh,da niko nikad nije umro od nje, ona je za uzivanje a ne za razvaljivanje svaki dan po ceo dan..i josh brdo stvari sam im govorio, onima koji ne podnose marihuanu uvek prichaju,ma da,kako da ne,i porichu sve shto kazem,samo zato shto im je tamo neki ne obrazovani seljak isprichao budalashtine koje je chuo od drugog seljaka koji isto nema pojma..a onima koji su redovni duvachi,kad im spomenesh bilo shta od istorije vutre,ili neshto bitnije za nju,ne interesuje ih...samo bi da se puknu i to je...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52

probati osvestiti,postiči mladju generaciju ka potvrdjivanju u sportu,mjuzi,kulturi,ljubavi..... NE ,NA ULICI!!!! Volijo bih dočekati dan,da mladi sa Balkana vide uzor u ; poslu,sportu... NE U LANCIMA,KATANCIMA,KRIMINALCI,PALIKUČE,ŠARENE DROLJE sa počupanim obrvima, da piju mleko-ne šmrču kokain... da klinci od 9 godina ne pričaju o pištoljima,plastčnim sisama Cece/Mece-več oskijanju,nogometu,curicama :)
vise sam mislijo,opčenito-KVALITET ŽIVOTA!!! to najčešče odlučuje-koliko posledica ostavlja marihuana na vas/nas zivot!!!
1-rad
2-blizina
3-ugodjaj
4-biti sam sa sobom
5-ritual
prati dnevno koliko čega imas-dobit češ odgovor kako živiš...vise o tom pričam
edukacija i prevencija,namenjena prije svega onima koji tek dolaze u kontakt sa koprivama i svom ostalom drogom!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
95% marihuane na tržistu -steti zdravju vise nego koristi!!! koga još brine tvoje zdravlje-Pare Care!!!