urod

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.04.2011
4
0
0
34
planiram outdoor uzgoj od nekoliko biljaka 5-6, vrsta neznam koja je, domaćica neka, zanima me koliki je moguć urod u gramima moguće ostvariti po jednoj biljci...koliko ste vi imali...??? hvala unaprijed
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Slusaj... Sve to varira od visine koje ce izrasti, te gubitka na tezini nakon susenja.
Uzmi u obzir da moze izrasti i mudonja.
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
momče pre rano si počeo da razmišljaš o gramima :eek:hno:
sve zavisi do sorte kakva je itd a naj više sve ovisi do tebe kakav češ biti prema biljkama i kakva če godina da bude al nadajmo se svi skupa da če bude topla i :sun2:
uglavnom želim ti sretan grow i da budu masni hedovi :icon_lol:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
a 20 grama možeš dobit bez problema po biljci samo treba preživjet do jeseni.......... a možeš dobit i 200 g...........ali to podrazumijeva neke dodatne vještine, znanje, pripremu i iskustvo...... mislim da je prosjek oko 80 grama po biljci i to je otprilike dvije staklene teglice za krastavce. :icon_mrgreen:
sretno!
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Tarki je napisao(la):
Dobit ćeš tu negdje između 10 i 1,500 grama.

Koliko teglica bi bilo 1500 g? XD

oko 40 teglica?!!! E mislim da takva biljka još nije izrasla :icon_lol:

Ili .- ipak je izrasla XD :))))

[video=youtube;abNrDAzf9SE]http://www.youtube.com/watch?v=abNrDAzf9SE[/video]
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja sam bio napunio mislim 18 teglica, s tim da je bilo jedno 7 onih masivnih od kiselih krastavaca ne sjećam se točno, odokatvno bih rekao da 200 mgra stane tranu...
Inače trpam u nescaffe hehe.
A reko je momak da bi sadio 5-6 biljaka?
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Nescaffe je taman, dobar curing unutra ali malo stane!! Ove s krastavcima znaju malo pokvarit' miris ako su bili prekiseli krastavci :p
Uglavnom, da mi je jedna ovakva biljka vjerojatno bi je cijelu godinu pušio :icon_mrgreen:
No nevolim u gramima, znam prepoznat jedan gram jel dobar ili nije ili 5 grama jel dobro ili nije i to je to...Sve ostalo je astrofizika :icon_biggrin:
:sun2:
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
:vb_wave:e aj sad ozbiljno da pitam i mene to zanima,
naime ja imam 5kom domaja kad su presadjene u njivu dve najvislje biljoze imale 80cm,to dok su bile pod 250mh,sad su i vece...zalivam ih svako peto vece sa po 12l po biljozi,ili ti tri balona za vodu...i tako teram na svakih 5dana do kise,propisno sam ih presadio,rupe dva asova duboka,perlit sve...ovcje djubrivo korisceno,nisam nasao konjsko...naviknute na slavol,hocu da kazem da se stvarno trudim da to bude dobro :icon_lol:
e sad ovo do sada sam imao dva neuspela growa...provaljen sajt,koze smazale...
i hocu ove sezone to ozbiljno da zalivam i gnojim,djubrim...imam iskustvo u indoru...
i bio bih zadovoljan da budu i po 70gr suve materije ne razmisljam o brojkama sa reklame ,nikad nisam do kraja uzgojio biljku u outdooru pa ne znam...
koliko ste vi koji ste to ozbiljnije radili,koliko ste imali najvise po biljci,naravno kad je godina i nega idealno sve?